Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56
    Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad

Manese Krowaz Geldi Old npc yok

Nttgame yine büyük clanlara para kazandırmaya yönelik güncelleme yaptı.Şimdi İsmi lazım olmayan 2 clan bowl bahceden cıkıp sürekli enigma cruel v.s kesecek biz solo oyuncularda bu adamların ellerine bakacagız onlara para kazandıracağız.Solo oyuncuları neden mağdur etmekten bıkmadınız.Adam sayenizde ev taksitini fragmentlerden kazandı şimdi enigmadan kazanacak.
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Oyunu bırakın, keyfinize bakın

Sistem o kadar yanlışki . sen sunucu başında farm alanlarını kısıtla cebinden para verip item alan ekipler o farm slotlarını kapatsın iyice item yapsın . Ondan sonra bir farm slotu daha aç eski farm slotlarının değeri düşşün yeni farm slotları gene güçlü adamlar kapatsın sonuç Masa kazandı ( NTTGAME )

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Oyunu bırakın, keyfinize bakın
    bıraktım krowaz geldi diye basıcaktım baktım old npc yok yine aç clanların eline bakacağız dedim tekrar vazgeçtim

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    neden 1 tane mod gm gelip bize bilgi vermiyor solo bir player nasıl krowaz kasacak acıklayabilirmisiniz zaten itemi olan adam bizi ezecek oldman yoksa biz nerden metaryal kasacaz?

Senior Member Rhales's Avatar
    Bahsettiğiniz oyuncular olmasa dahi, solo bir oyuncu zaten Krowaz ya da diğer Krowaz yaratıklarını kesemez. Ekip kurarak ya da ekiplere dahil olarak Krowaz eşyalarına sahip olabilirsiniz.

Hiç bir oyunda "ben solo oyuncuyum ve her etkinliğe katılıp, en iyisi olmak istiyorum" mantığı yoktur. Ekibiniz varsa, iyisinizdir.

Keyifli Oyunlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Rhales ne güzel CR bakıyordu bu konuyu açmasan belki diğer TPT olan konumada bakacaktı

Tarih seni affetmeyecek konu sahibi

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Clan isimleri Farm TL tic ltd şti olarak değiştirilmeli

Bu saatten sonra hiç biri umrumda değil kafa rahat

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Bahsettiğiniz oyuncular olmasa dahi, solo bir oyuncu zaten Krowaz ya da diğer Krowaz yaratıklarını kesemez. Ekip kurarak ya da ekiplere dahil olarak Krowaz eşyalarına sahip olabilirsiniz.

Hiç bir oyunda "ben solo oyuncuyum ve her etkinliğe katılıp, en iyisi olmak istiyorum" mantığı yoktur. Ekibiniz varsa, iyisinizdir.

Keyifli Oyunlar.
    eee rhales biz ne diyoruz açın o zmn old man npcsini bizde krowaz yapalım 9 raptorlu citin setli adamlar yapacak yine krowazı siz bu oyuna sadece 1 2 clan için mi etkinlik getiriyorsunuz.Aldıgınız bu saçma kararın tekrar gözden geçirilmesini istiyorum 1 haftadır oyunu bırakmıstım.Krowaz geldi diye geri girdim baktım ben yine bişey yapamacağım o clanlara para kazandırmaktansa hiç oynamam daha iyi adamın ev taksitimi ödeyeceğim ben

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Clan isimleri Farm TL tic ltd şti olarak değiştirilmeli

Bu saatten sonra hiç biri umrumda değil kafa rahat
    haklısın benimde artık umrumda değil onlar kayıp giden 200 tlye üzülsünler fragmentte mecbur zengin ettik krowazda da etmem daha gmler ve 2 3 clan oynar artık swde