Results 1 to 3 of 3
    Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Sms dogrulama tel nosu degiştirme

Eski bir karakterime girmeye çalıştım fakat otp yapmışım zamnında ve otp de kayıtlı olan ve sms onaylama da kayıtlı olan tel nosu bana aitti fakat 3 hat kullandığım için o hattı iptal etmiştim, o numarayı degiştirmeye çalıştığımda benden otp numarasını istiyor otp sitesine giriyorum fakat girişte mobil dogrulama istiyor güvenlik nedeni ile ona tıkladığımda orada kayıtlı tel nosuna yolluyor ve o numara kullanımda degil, bu durumda yapılacak birşey varmı ? destek bileti yollamalısınız haricinde..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Maalesef, tek çare Destek Sistemine bilet göndermek.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Eski bir karakterime girmeye çalıştım fakat otp yapmışım zamnında ve otp de kayıtlı olan ve sms onaylama da kayıtlı olan tel nosu bana aitti fakat 3 hat kullandığım için o hattı iptal etmiştim, o numarayı degiştirmeye çalıştığımda benden otp numarasını istiyor otp sitesine giriyorum fakat girişte mobil dogrulama istiyor güvenlik nedeni ile ona tıkladığımda orada kayıtlı tel nosuna yolluyor ve o numara kullanımda degil, bu durumda yapılacak birşey varmı ? destek bileti yollamalısınız haricinde..
    Yapılcak şey o numarayı alan birisi varsa onu arayıp durumu anlatıcaksın ya da dediğin gibi o hat aktif değilse hangi şirketse onu arayıp eski hattımı tekrar almak istiyorum diyip 20 tl ye falan tekrar alıp o şekilde halededebilirsin tabi biraz maliyetli olucaktırda en azından ihtimaller sıfırlanınca aklında bulunsun buda