Results 1 to 9 of 9

Thread: otp sorunu

Junior Member

otp sorunu

merhabalar otp sitede aktif görnmesine rağmen, oyuna girişte otp sormuyor ve neticesinde akara gibi otp gerekli olan serverlara giriş yapamıyorum. bununla ilgili dün ilgili departmana mail olarakta başvurdum fakat henüz sorunuma çözüm üretilemedi, sözkonusu problem bu hesap ile ilgilidir.konuyla ilgilenir misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by newageancy View Post
    merhabalar otp sitede aktif görnmesine rağmen, oyuna girişte otp sormuyor ve neticesinde akara gibi otp gerekli olan serverlara giriş yapamıyorum. bununla ilgili dün ilgili departmana mail olarakta başvurdum fakat henüz sorunuma çözüm üretilemedi, sözkonusu problem bu hesap ile ilgilidir.konuyla ilgilenir misiniz?
    aynı sorun bende de var 2 saatır ugrasıyorum bura geldım

Junior Member
    bılgısayarıma format dahı attım. Şuan otp sıtesınde otp ayarlarım etkın görunuyor . otp yıde başarılı ve düzgün bi şekilde kurdum. ntt sitesinden de ıcs ayarlarım etkin görünüyor. otp sitesinden de otp numara testi başarılı bi şekilde yaptım. tarih saat doğru. herşey on numara daha ne yapım bılmıyorum. buna ragmen oyuna gırdıkten sonra otp devreye gırmıyor şıfre sormuyor yani lutfen artık allah rızası ıcın yardımcı olun 2 gundur pert oldum Not. Sorunu bu yorum yaptıgım hesapla yaşıyorum.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by newageancy View Post
    Merhaba,

Oyun için ICS servislerinin açık olduğundan emin misiniz?

Junior Member
    Arkadaşlar gerçekten cok basit ve net bişekılde sölemek ıstıyorum. Tamam anlıyorum bu ıcs felan fılan gerekli bışı eyvallah ama bu kadarda zor olmazkı herşey yani bazen düşünüyorum şu oyuna harcadıgım kafa yorgunlugunu baska bısıye harcasaydım acaba ne olurdu. Hersey neden bu kadar ayrıntılı ne bu kadar cinrikli yok sms onay yok ıcs onay yok portal yok tıcket yok şu yok bu yok ınternet explorer yok tarayıcı yok saat tarıh avrupada baska saat türkıyede tayyıb baba soulsun burada etkı ettı baska saat abı bu nedır allah askına ya. bu genclık bu oyun yüzünden bilgisayar mühendisi oldu gidiyor. Şahsen ben şole düşünüyorumda ne kadar zamanımı ne kadar günlerimi sadece sorunları çözmek için harcamışım çogu kişide benim gibi. Yani neticede bu bir oyun erişim ulaşım bu kadar zor olursa user sayısı nasıl yukselsin. Evet görüyorum gm ler adminler sorunlarla uğraşıyorlar çözüm üretmeye çalışıyorlar ama bu kadarıda herkese zarar bu kadar ıncık boncuklu olmasın yanı bu kadar zor olmasın oyun. Dahada zorlaşmasıdan korkuyorum artık. Lutfen oyuna erişimi basıtlestırın unutmayın bu bır oyun ve cocuklarında bu oyunu oynamaya hakkı var. ama su oyunu stressız bı sekılde oynamak ıcın gercekten artık bilgisayar mühendisi olmak gerekıyor lutfen anlayın beni. not gecenlerde oyuna gırerken ıd pas yazıp entera bastıgımda modemın netı kesılıyodu ve bu tesaduf degıl 3 gun boyunca bole bı sorunla ugrastım abı yeter gercekten yetr benım daha fazla kaldıracak kafam kalmadı

merhaba aynı sorun bende de var.herşey aktif olmasına rağmen oyuna girerken herhangi bir şifre sormuyor.
    sanırım bug var çözen olursa haber verebilirse bizde faydalanalım

Junior Member
    Şuan otp sıtesınde otp ayarlarım etkın görunuyor . otp yıde başarılı ve düzgün bi şekilde kurdum. ntt sitesinden de ıcs ayarlarım etkin görünüyor. otp sitesinden de otp numara testi başarılı bi şekilde yaptım. tarih saat doğru. herşey on numara daha ne yapım bılmıyorum. buna ragmen oyuna gırdıkten sonra otp devreye gırmıyor şıfre sormuyor yani lutfen artık allah rızası ıcın yardımcı olun 2 gundur pert oldum Not. Sorunu bu yorum yaptıgım hesapla yaşıyorum. Hala oyuna erısım saglamayıyorum lutfen bı yetkılının ılgılenmesını ıstıyorum

Junior Member
    ewet arkadaslar suan ıtıbarıyle sorunumu cozdum ve oyuna gırebılıyorum. ntt sıtesınden kınayt onlıne erısımını deaktıvıtasyon yapıp tekrar aktıv yaptım ve duzeldı yanı otp devreye gırdı Bılgınıze

aynen benimde düzeldi