Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Afk kalanlara en güzel ceza belirli bir süre oyun içi etkinliklere girememek olurdu.
    Harika bir öneri ama oyun bunu kendisi ayarlamalı çünkü zaten millet jr yi bir an önce bitirebilmek için yırtınıyor bir de böyleleri için video falan almakla uğraşmak zorunda kalmamalı kimse.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Cs Go'daki etkinlikten atma oylaması gibi olsa mesela süper olurdu.
    Evet bu da çok iyiymiş örn. 7 kişiden 5 kişi kabul ettiğinde hem atılıp hemde yaptırıma maruz kalsa bu gibi şeylerden arınırdı oyun. Ama şöyle bişey var bunun afq kalma süresi çok iyi ayarlanmalı yani 1 dk içinde falan olursa çeşitli mağduriyetler yaşanabilir çünkü tam jr sırasında acil bi durumdan dolayı 1 kaç dakikalık gecikmeler yaşayabilir insan.

Afk kalanlara 1 ay jr, bdw ve chaos gibi etkinliklere girememe cezası. Tabi ki 3 gün ban cezası verildikten sonra. Aynı işlem genie açanlar için de yapılsa süper olur. Adam 8 tane char sokmuş oyuna. Hepsinde genie açmş jr de. Oyun oynanmıyor.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Xmonth View Post
    Bdw gibi belli süre hareketsiz kalınca JR den atması en mantıklı çözüm olacaktır.
    Aman ha bdw çok kötü jr de gitmesin elden atack yapsanda atıyor bdw fark etmiyor adam 5 dakıka oturdu abca attı ben 2 kere öldüm 2 ci öldüğümde towna düşer düşmez hareket edip aşagı ulaşmaya çalışırken attı beni bdw çok kötü olmuş, ft de çok kötü olmuş magele hizmet ediyor bırak gözün sevem bi jr kalmış onuda ft yada bdw ye benzetmeyin , a.f.k olanı al ss sini yolla 7 gün jr girmeme cezası alsın..

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Abe oda çok kötü düşün 5 arkadaş seni tanıyan yok, sana kıl oldular gittin, bu night bi başka abe anlaşırlar aralarında atarlar adamı herşey beklenir başka oyunlarla kıyaslama yapmayalım burası night farklı bir dünya insanı insanlıktan çıkarır yeri geldiğinde..

Suistimale açık yane
    Last edited by GameofThroneS; 06-29-2017 at 01:01 AM. Reason: ekleme

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Abe oda çok kötü düşün 5 arkadaş seni tanıyan yok, sana kıl oldular gittin, bu night bi başka abe anlaşırlar aralarında atarlar adamı herşey beklenir başka oyunlarla kıyaslama yapmayalım burası night farklı bir dünya insanı insanlıktan çıkarır yeri geldiğinde..

Suistimale açık yane

Böyle birşey söz konusu olsa knight online zaten en güvenilirlerini secerdi, Bana göre Sherifflik sistemindeki Sherifler'in Birçogu adetletliydi. Tabi kaldılar mı orası malum. Gönüllü Olacak 5 human 5 Karus ırkından secmeleri gerekir. Ayrıca bu kişiler görev esnasnda da onaylayabilmesi gerekir bunları güzel sistem.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Böyle birşey söz konusu olsa knight online zaten en güvenilirlerini secerdi, Bana göre Sherifflik sistemindeki Sherifler'in Birçogu adetletliydi. Tabi kaldılar mı orası malum. Gönüllü Olacak 5 human 5 Karus ırkından secmeleri gerekir. Ayrıca bu kişiler görev esnasnda da onaylayabilmesi gerekir bunları güzel sistem.
    Neyin en güvenirleri anlamadım? oyuncuların jr ye gireceklerininmi en güvenilirlerini seçecek vel hasıl neyin en güvenilirleri anlamadım gitti, sherifler jr ye ne yapacak oda ayrı bi mevzu anlaşılır bir yorum olmamış..

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bunu senden duymak gerçekten üzücü.Geleceği görmen lazım nasıl suistimal edilebileceğini görmen lazım o oylama durumunun olması halinde.Csgo da bile 4 arkadaş dereceli girip 5. şahısı rahatça oyundan atabiliyor bildiğin gibi...O yüzden oyun içerisinde jr ye birlikte clanda girebilen oyuncular çok.Sevmedikleri adamlar geldiğinde rahatça atabilirler jr den.Sonra al başına iş..

O olsa değil afk kalmak, bir argo cümle bile kuramazlar

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Artık jrnin saatleriymiş jrda afk kalmışlarmış umrumda değil çünkü girmiyorum.

Niye gireyimki zaten saatlari çalışan biri için hiç uygun değil ve aylardır isteklere rağmen hiç bir gelişme yok. Gerçi giriyorsun troll dolu kalite yerlerde genie açanlar mı dersin saçma saçma konuşanlar 8-10 pc ile jr girip afk olanlar genie açanlar...

Kaliteli bir jr için.

Presizlere olduğu gibi premumsuz ip sınırlaması şart. Şuan oyun çoklu pc jrler, chaos, maradon, farm slotları bu kişilerce işgal altında diğer oyuncuların oyun oynamalarına imkan verilmiyor.

Ban politikaları cezalar çok düşürüldü jr 1 gün ban atılıyor artık ilk sefer sanırım bu çok yetersiz bu kişiler ceza alsalar bile umrunda değil sonrasında yine bu işe devam ediyorlar gittiği yere kadar ama cezalar artırılarak afk olanlar çok azalır ve 2. cezaları kesinlikle hapis olmalı. Durum diğer cezalar içinde değiştirilmeli koxp cezası kesinlikle sınırsız ban, mob çekmenin cezasıda eskisi gibi hapis olmalı.

Etkinlik alanlarında kesinlikle genie kullanılamamalı. Adamlar 8-10 pc ile girip genie açıyorlar böyle bir şey müsaade edilmemeli.

Jr giriş lvl sınırı yükseltilmeli 78+ olabilir ya da belli level sınırları olabilir gidipde 70 level troll için jr girenler 80+ adam aynı party düşmemeli.

Etkinlik saatleri için düzenleme şart şuanki saatlar oyunun %99 Türk olduğu bir oyunda çalışan okuyan bir oyuncu için uygun değil ayrıca pk potansiyeli fazla olduğu zamanlarda bu tür etkinliklerin olması pk olumsuz etkilemekte ve pkcılar bu durumdan hiç memnun değil.

Daha adil ve kaliteli bir oyun bekliyorum artık oyunda eğlenmek yerine sinir stres yapıyoruz bu yüzden oyuna ara verdim daha adil ve kaliteli oyun ve sorunlar ( özellikle skill ) düzeltiğinde umarım bi daha görüşürüz.
    Last edited by TellerMine; 06-29-2017 at 09:31 AM.