Results 1 to 10 of 10

Question CR'deki Cevapların manaları hakkında

İyi forumlar

bir küfrü CR'den report ettim. Cevap olarak;

Server: Olympia
    Offence: Swearing

****** (char nicki)

verilmiş.

1) bu ne demek?
    2) ceza aldı mı bu kişi?
    3) reportlananın aldığı ceza reportlayana söylenir mi?

teşekkrüler iyi forumlar

Senior Member
    Merhabalar,

CR yetkilisinin yazılarından da anlaşıldığı gibi Olympia sunucusunda ki küfür bildiriminiz işlem sırasına alınmış.

"Offence" suç, "Swearing" küfür anlamına gelir. Raporunuz CR yetkilisi tarafından neticelendirilir ve GM ekibi tarafından sonuçlandırılır. Kısa bir süre bekletildikten sonra sadece CR yetkililerinin görebildiği arşiv bölümüne taşınır. Bu aşamaları takip ederseniz konunuza ne işlem yapılmış görebilirsiniz.

İşbirliğiniz için teşekkürler.
    Last edited by MythAsSasSin; 06-27-2017 at 11:30 PM. Reason: edit

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Merhabalar,

CR yetkilisinin yazılarından da anlaşıldığı gibi Olympia sunucusunda ki küfür bildiriminiz işlem sırasına alınmış.

"Offence" suç, "Swearing" küfür anlamına gelir. Raporunuz CR yetkilisi tarafından neticelendirilir ve GM ekibi tarafından sonuçlandırılır. Kısa bir süre bekletildikten sonra sadece CR yetkililerinin görebildiği arşiv bölümüne taşınır. Bu aşamaları takip ederseniz konunuza ne işlem yapılmış görebilirsiniz.

İşbirliğiniz için teşekkürler.
    CR konuma

İşlem tamam, denmiş.

Tam olarak ne ceza verildiğini merak ediyorum. Bunu öğrenme hakkım var mı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kostavino View Post
    CR konuma

İşlem tamam, denmiş.

Tam olarak ne ceza verildiğini merak ediyorum. Bunu öğrenme hakkım var mı?
    Maalesef, ceza süresi hakkında herhangi bir bilgi paylaşımı yapılması mümkün değildir.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Maalesef, ceza süresi hakkında herhangi bir bilgi paylaşımı yapılması mümkün değildir.
    oyun içi kontrol edilecektir denen ve konu kaldırılan cr raporunu sonuçlanıp sonuçlanmadığını nasıl öğreneceğiz?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CmaN View Post
    oyun içi kontrol edilecektir denen ve konu kaldırılan cr raporunu sonuçlanıp sonuçlanmadığını nasıl öğreneceğiz?
    Kural dışı bir durumu varsa ceza almaktadır yoksa almamaktadır.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kural dışı bir durumu varsa ceza almaktadır yoksa almamaktadır.
    oyun içi kontrol edildiği zaman pazarda yada o an için illagal bir durumu yoksa ne oluyor?

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    oyun içi kontrol edildiği zaman pazarda yada o an için illagal bir durumu yoksa ne oluyor?
    Marsta elma topluyor olsada cezai işlem gerektiren durumu varsa cezai işlem uygulanır nerde olduğunun önemi yok..

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Marsta elma topluyor olsada cezai işlem gerektiren durumu varsa cezai işlem uygulanır nerde olduğunun önemi yok..
    siz demek istediğimi yanlış anlamışsınız illegal birini report ediyorsunuz oyun içi kontrol edileceği söyleniyor ve konu kaldırılıyor kontrol için oyuna girdiğinde yetkili kişi o anda illegal bir durumu yoksa suçsuzmu oluyor bilmem anlatabildimmi?

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    siz demek istediğimi yanlış anlamışsınız illegal birini report ediyorsunuz oyun içi kontrol edileceği söyleniyor ve konu kaldırılıyor kontrol için oyuna girdiğinde yetkili kişi o anda illegal bir durumu yoksa suçsuzmu oluyor bilmem anlatabildimmi?
    Anladım ben sizi, h.ile kullanmışsa o anda kullanmıyor olması birşey degiştirmiyor incelenecek denmesi (kontrol ) o anda ne yapıyor degil char imcelemeye alınıyor geçmişi herşeyi loglar falan filan yane o anda birşey yapmaması birşey degiştirmiyor..

Bir ara gm oyuna girdiğinde ilelgaller lüfere emc ye yada maradona kaçıyordu gm nin gitmesini bekliyorlardı daha sonra maradonda oturuyordum ban yedim emc de durduk yere ban yedim vb gibi konular açılmaya başlamıştı ve gm ler bazılarının kanıtlarını sunmuştu..
    Last edited by GameofThroneS; 06-28-2017 at 11:52 PM.