Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Buff vs. isterken saygısızca aşağılayıcı, tahrik edici üslup kullanmak

Evet en çok nefret ettiğim olaylardan biri partideyken priest yada rog karaktersin hengamede bazen yazılanı geç görüyorsun ya da partide bir çok kişi var tek başına buff dağıtırken gecikiyor diyelim, o sırada bir pm gelir sw versene lann!!, sw ver !(kusura bakmayın olayı açıklamak için yazıyorum mecburen) sonra ne oluyor insansın dayanamıyosun karşılığında sen de benzeri bişey yazmak zorunda kalıyosun sonra iş uzuyor strese giriyosun küfürleşmeye gidiyor bazen report etsen kendinde suçlu duruma düşüyosun bunun yaptırımı nedir artık böyle insan bozuntuları yüzünden pm bloklu dolaşıyoruz tamam küfür hakaretin bi cezası var ama mesela adam bana sw versene lan dediğinde reportlarsam bundan dolayı ceza alır mı bu oyuncu ya da hakaret etmese aşağılayıcı tahrik edici kaba bi üslupla konuşsa rapor edildiğinde bir yaptırımı var mı bu konudan eminim bir çok insan muzdarip klavye başına geçen kendini oyunun kralı sanıyor, emir vermeler, dengesizce sinir bozucu konuşmalar gırla gidiyor her insanın bi sabrı var sonra iş küfüre dönyor ya da aynı şekilde hakaretle karşılık verince de haklıyken haksız duruma düşüyoruz. Bunlar artık bir son bulmalı herkes haddini bilmeli babasının oğluyla konuşur gibi konuşmamalı karşısındakiyle.
    Last edited by MythAsSasSin; 06-27-2017 at 11:33 PM. Reason: Swearing

Junior Member amoceee's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus

Sen de üslubuna göre buff ver usta. Baktın ters konuşuyor ezik buff ver görsün heal falan da atma.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by amoceee View Post

Sen de üslubuna göre buff ver usta. Baktın ters konuşuyor ezik buff ver görsün heal falan da atma.
    Zaten öylelerine atmıyorum sw falan git pazardan al sw ni diyorum. Ama geriliyosun yinede düşün tam jr de pk ya kalmışsın yada bdw sırasında pk atarken yazıyor bunu bütün zevkinin içine ediyor sadece bu da değil aslında, magelere de yapılıyor mesela adam bi hata yaptı veya tp yapamadı diye hakaretler, küfürler sırf öyleleri yüzünden belkide kazanacak olduğumuz bir çok etkiniliği kaybettik pisi pisine. Millette ne şevk bırakıyolar ne saygı bide böyleleri zaten ceza almaktan falan korkan heriflerde değil report ederim diyosun dalga geçiyor, ceza aldırsan ne olacak 2 günde bi char daha kasıp yine milletin 2 gramlık zevkine gelip turşu oluyor. Zihniyet bozuk çünkü, adamların amacı oyun oynayalım güzel vakit geçirelim değil, gidip millete sataşalım pislik yayalım derdindeler.
    Bu arada resim iyiymiş tam kapak
    Last edited by BySTONEXX; 06-27-2017 at 11:12 PM.

Junior Member amoceee's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    ya oyunu bilmeyen insanlar var, konuşmasını bilmeyen insanlar var yapıcak bişey yok aldırış etme oyununa bak

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Selam oyunu oynayan kişiler farklı farklı olduğunu düşünürsek bu tarz üslupsuz konuşan çok kişi denk geliyor hakaret ve küfür seviyesine gelmediği sürece önemsememek gerekiyor aksi durumda Cheat Reports'a konu açarak tarafımıza bildirebilirsiniz.

Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Evet en çok nefret ettiğim olaylardan biri partideyken priest yada rog karaktersin hengamede bazen yazılanı geç görüyorsun ya da partide bir çok kişi var tek başına buff dağıtırken gecikiyor diyelim, o sırada bir pm gelir sw versene lann!!, sw ver !(kusura bakmayın olayı açıklamak için yazıyorum mecburen) sonra ne oluyor insansın dayanamıyosun karşılığında sen de benzeri bişey yazmak zorunda kalıyosun sonra iş uzuyor strese giriyosun küfürleşmeye gidiyor bazen report etsen kendinde suçlu duruma düşüyosun bunun yaptırımı nedir artık böyle insan bozuntuları yüzünden pm bloklu dolaşıyoruz tamam küfür hakaretin bi cezası var ama mesela adam bana sw versene lan dediğinde reportlarsam bundan dolayı ceza alır mı bu oyuncu ya da hakaret etmese aşağılayıcı tahrik edici kaba bi üslupla konuşsa rapor edildiğinde bir yaptırımı var mı bu konudan eminim bir çok insan muzdarip klavye başına geçen kendini oyunun kralı sanıyor, emir vermeler, dengesizce sinir bozucu konuşmalar gırla gidiyor her insanın bi sabrı var sonra iş küfüre dönyor ya da aynı şekilde hakaretle karşılık verince de haklıyken haksız duruma düşüyoruz. Bunlar artık bir son bulmalı herkes haddini bilmeli babasının oğluyla konuşur gibi konuşmamalı karşısındakiyle.
    Özellikle okulların kapanmasıyla bu tip şeyler artıyor. Bazı genç kardeşlerimiz ne yazık ki konuşmasını bilmiyor. 12/13 yaşında KO oynayan çok kardeşimiz var. okullar kapanınca düzeliyor nispeten. Mesela bugün bir arkadaşa ilkokula mı gidiyorsun sen Allah aşkına diye yazdım hayır 6. sınıfa gidiyorum dedi. =)