Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Member
    Server
    KO -> Midgard

Red face oyunun kendini artık yenilemesi gerekiyor

oyunun kendini artık yenilemesi gerekiyor yapımcı firmanın oyuna renk katacak haritalar farklı sikiller uçabilen binekler ve daha birsürü şey getirmesi gerekli pvp nin yanı sıra oyunda lvl kasmayı eğlenceli bir hale getirecek yeni uçsuz bucaksız haritalar farklı yaratıklar farklı itemler de getrimesi gerekli kökden bir değişim yaşamasının zamanı çokdan geldi ve geçiyor genienin oyundan tamamen kaldırılması oyuncunun çarlarını 1. lvl den 83/reb 5 kadar sadece görevlerle kasabileceği bir sistemin getirilmesi şart oyunun dinaminiği oluşturan pazar sisteminin tamamen değişip
    içinde açık arttırmayıda barından liste halinde oluşturulabilen pazar sistemine geçmesi pazarda bulunan çarların pazar da itemini satmak yerine pk alanlarında veya oluşturulacak zindanlarda bos kesebilmek için geçmeleri gereken yaratıklar olması ayrıca şu rebirt saçmalığının oyundan kaldırılıp yerine 83/reb 5 olan çarların düz 88 lvl e dönüştürülüp lvl sınırının 90 çıkarılması ve 90 lvl e istinaden oyuna yeni sikillerin eklenmesi gerekli diye düşünüyorum.konu hakkında fikirleriniz varsa lütfen sizde paylaşın oyunumuza sahip çıkalım bu derece güzel bir pvp anlayışına sahip başka bir oyun yok ama sadece pvp ile de iş bitmiyor tabiki.adminlerimiz ve gm lerimizde dahil tüm oyun yetkililerinden konuya destek vermelerini rica ediyorum...

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu Dediklerinin %99 Olmaz. 83/10 Gelecek Zaten.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Merhaba,

90 level olması pek güzel olmaya bilir fakat karakterlere degişik skiller gelebilir, Yeni armorlar ve silahlar yakın bir zamanda gelecektir diye duymuştum. Fakat hiçbir knight online oyuncusu oyun yeniligi kaldırmıyor. Örnegin son acılan 3 serveri göz önüne aldıgımızda, yeni gelen krowoz, utc vs gibi itemlerin bulunmaması, ve oyuncuların sürekli eskiye dönmeyi istemesidir. Ayrıca 5 Cash pazar acılması aramıza yeni oyuncu katmamaktadır. Eski oyuncuları elde tutmak amaclıda geriye dönük güncellemeler gelmektedir. Çogu oyuncu exp kasmanın zorlasmasını istiyor mesela. Görevlerle dediginiz gibi 83 e kadar kasılması güzel olurdu

Hayırlısı neyse o olsun..
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    adamlar fp +7 cleaver +7 goblin set +9 takı 70 lvl sınır ıle pk atmak istiyor sen uçan binek demişsin çok güldüm ya

eski oyuncular eskide kaldı yenılıkcı bir knight online için bende bu postunu destekliyorum kardeşim dark knıght itemleri çok sexi şöle birşey olabilir. oyunu pk yonelık farmdan kurtararak çok daha iyi yerlere getirebilirler.

83/5 83/10 a kadar exp pre alınıp full görev ile ama sadece exp premium kasılabilir solo veya party görevleriyle krowaz ve dark knght için özel odalar ve mob lar ile item yapılabilir sonrasında zaten war pre alınıp pk olur ve her ay pus itemleri satın alınır böylelikle oyun bir düzene girebilir.

1. 83/5 görev ile kasarak genie ve slota mob çekme saatlerce afk kalma bitmiş olur herkes online olur.
    2. item için özel bölümler olursa farmcılardan kurtulmuş oluruz( oyunun bu farm derdinden kurtulması lazım)
    3. Pazar sistemi wow daki gibi sundireste kiralama veya satma tarzında olabilir böylelikle 2 karakter kulanmak yerıne tek karakterle full time online olunabilir.
    4. Pus ıtem zorunluluğu olmalı pk alanında elit oyuncularla oynamak daha iyi olur
    5. oyun bedava değilde 50 TL veya 100 TL satın alınabilicek bir server açılmalı ozaman koxp nasıl bitiyor görürsünüz.

kısacası oyun para kazansın oyuncular ise para yatırarak eğlenebilsin KNİGHT ONLİNE bir ticarethane değildir. 250 tl pc alıp farm yapmayı amaçlayan ve yeni server bekleyen bir yığın insan var yap oyunu ORİON serverı olarak 100 tl indirme linki . farm olayınıda pk ıtemı olarak düzenle bak bakalım bunların köku kurumuyormu. bu söylediklerim wow da var biraz ondan alıntı yaptım bu gidişle knight online gerçekten veda etme zamanı geliyor.

Quote Originally Posted by regeranatioooon View Post
    adamlar fp +7 cleaver +7 goblin set +9 takı 70 lvl sınır ıle pk atmak istiyor sen uçan binek demişsin çok güldüm ya

eski oyuncular eskide kaldı yenılıkcı bir knight online için bende bu postunu destekliyorum kardeşim dark knıght itemleri çok sexi şöle birşey olabilir. oyunu pk yonelık farmdan kurtararak çok daha iyi yerlere getirebilirler.

83/5 83/10 a kadar exp pre alınıp full görev ile ama sadece exp premium kasılabilir solo veya party görevleriyle krowaz ve dark knght için özel odalar ve mob lar ile item yapılabilir sonrasında zaten war pre alınıp pk olur ve her ay pus itemleri satın alınır böylelikle oyun bir düzene girebilir.

1. 83/5 görev ile kasarak genie ve slota mob çekme saatlerce afk kalma bitmiş olur herkes online olur.
    2. item için özel bölümler olursa farmcılardan kurtulmuş oluruz( oyunun bu farm derdinden kurtulması lazım)
    3. Pazar sistemi wow daki gibi sundireste kiralama veya satma tarzında olabilir böylelikle 2 karakter kulanmak yerıne tek karakterle full time online olunabilir.
    4. Pus ıtem zorunluluğu olmalı pk alanında elit oyuncularla oynamak daha iyi olur
    5. oyun bedava değilde 50 TL veya 100 TL satın alınabilicek bir server açılmalı ozaman koxp nasıl bitiyor görürsünüz.

kısacası oyun para kazansın oyuncular ise para yatırarak eğlenebilsin KNİGHT ONLİNE bir ticarethane değildir. 250 tl pc alıp farm yapmayı amaçlayan ve yeni server bekleyen bir yığın insan var yap oyunu ORİON serverı olarak 100 tl indirme linki . farm olayınıda pk ıtemı olarak düzenle bak bakalım bunların köku kurumuyormu. bu söylediklerim wow da var biraz ondan alıntı yaptım bu gidişle knight online gerçekten veda etme zamanı geliyor.
    Açıklamanı okudum ve oyunun tamamen paralı olması konusunda size katılmıyorum. Oyun dedigin gibi 100 tl'lik bir sunucu oluşturulursa o sunucuda max 400 500 kişi olur buda ne nttgame'nin işine gelir nede oyuncunun. Knight online'nin ilk cıktıgı dönemler farm denen birşey yoktu kimse para yatırıp item almazdı zevkine kasılır ve bedavaydı, + İllegal programlarda yoktu. Neredeki oyuncularda ben 1. olayım en iyisi ben olayım hırsı cıktı ve para yatırılmaya baslandı o zaman illegal bir sürü program cıktı. Ve ayrıca Farmcıların gitmesi gerekiyor diye tabir ettiginiz sunucuların hepsi suanda ölü dediginiz sunucular, ne yazıkki senin kazandırdıgın para kadar farmcı biride oyuna para kazandırıyor. Sen Gb al sonra farmcı yada illegal program kullanan cok de almayın bakın bakalım ne goldbar satan site kalıyor ne farmcı kalır, ne de para için oynayan. İllegal bitmez ne yaparsan yap

Senior Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    100 tl lik sunucuda max 400 500 kişimi 3200 cash 145 tl monster staf basanlar 3x 4x alıyor +9 raptor 5000 6000 tl ve sen 100 tl 400 500 kişi olur diyorsun. farmcı olmasın demıyorum TL farmcı olmasın oyun içi item farmı olsun dıyorum çöp kas gb yap 20 30 tl sat sonra server bitti öldü ben farmcı değilim pk adamıyım ve farmcının bana bı yararı yok para felan kazanmasın oyuncu para kazanmasın oyun kazansınkı oynanabılırlığı uzun olsun ben bundan bahsedıyorm.

Quote Originally Posted by regeranatioooon View Post
    100 tl lik sunucuda max 400 500 kişimi 3200 cash 145 tl monster staf basanlar 3x 4x alıyor +9 raptor 5000 6000 tl ve sen 100 tl 400 500 kişi olur diyorsun. farmcı olmasın demıyorum TL farmcı olmasın oyun içi item farmı olsun dıyorum çöp kas gb yap 20 30 tl sat sonra server bitti öldü ben farmcı değilim pk adamıyım ve farmcının bana bı yararı yok para felan kazanmasın oyuncu para kazanmasın oyun kazansınkı oynanabılırlığı uzun olsun ben bundan bahsedıyorm.
    Benimde size cevabım 100 tl yatırmayacak olan insan cok. Madem ki millet bu kadar oyunu pk için oynamak istiyor farmcılara gerek yok neden eski sunucularda yogun user yok. Userin yogun oldugu yerde cok farmcı pazarcı var bunları cıkardıgında knight online'nin ömrü kısalır. Mesela ben bir arkadaşıma bu oyunu önerdigimde bilmedigim bir oyuna para yatırmam diyor. Manes ilk acıldıgında 4 sunucu idi suan 2 sunucu farmcıları cıkar yarım sunucu kalacaktır. Sizin degişinizle tüm sunuculardaki oyuncular tek bir yere toplanacak pk atanlar farmcılar olmayacak pazarcılar olmayacak pk atanlar olacak. Neyse birşey demeyecegim forum kurallarına aykırı olacak.

İyi Forumlar,

Member
    Server
    KO -> Midgard
    malesef yeni oyun arayışlarına girdim 1.sırada world of tanks var sonra wow ve 1 kaç tane daha oyun bakıyorum kafama yatacak bir oyuna başlayacağım
    knight onlinede keşke aylık belli bir ücretle oynanabilse mesela 50 lvl e kadar ücretsiz tek bir bölge harita .50 lvl den sonra son lvl e kadar gireceğin diğer haritaların
    için tek bir ücret 50 tl ve tek bir premium paketi aylık 50 tl ve kesinlikle gelmesini istediğim bir şey varsa oda +8 dahil +9 +10 item lerin trade edimez konumuna geçmesi böylece serverde sadece oyunu oynayacak kişiler kendine item basmak için upgrade yapar, bu şekilde hem slotlara çöküyorlar item çıkarıyorlar hemde anvilde serverin ilk ayından itibaren +9 item basıp çok yüksek miktarlarla satıyorlar yeni açılan serverde 3 ay sonra +9 item kaynıyor bunun önüne geçilmesi lazım
    ben oyun adam akıllı düzelip artık sadece bir oyun olduğu zaman tekrar döneceğim ama şimdilik bırakıyorum çünkü oyun bu haliyle sadece farmcılara pazarcılara
    ve zengin elit kesime hitab ediyor asıl oyuncu kitlesine hitab etmiyor asıl oyuncu olan o çoğunluğa hitab ettiği zaman geri dönerim yaşım 38 umarım ben ölmeden düzelir.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Klara View Post
    oyunun kendini artık yenilemesi gerekiyor yapımcı firmanın oyuna renk katacak haritalar farklı sikiller uçabilen binekler ve daha birsürü şey getirmesi gerekli pvp nin yanı sıra oyunda lvl kasmayı eğlenceli bir hale getirecek yeni uçsuz bucaksız haritalar farklı yaratıklar farklı itemler de getrimesi gerekli kökden bir değişim yaşamasının zamanı çokdan geldi ve geçiyor genienin oyundan tamamen kaldırılması oyuncunun çarlarını 1. lvl den 83/reb 5 kadar sadece görevlerle kasabileceği bir sistemin getirilmesi şart oyunun dinaminiği oluşturan pazar sisteminin tamamen değişip
    içinde açık arttırmayıda barından liste halinde oluşturulabilen pazar sistemine geçmesi pazarda bulunan çarların pazar da itemini satmak yerine pk alanlarında veya oluşturulacak zindanlarda bos kesebilmek için geçmeleri gereken yaratıklar olması ayrıca şu rebirt saçmalığının oyundan kaldırılıp yerine 83/reb 5 olan çarların düz 88 lvl e dönüştürülüp lvl sınırının 90 çıkarılması ve 90 lvl e istinaden oyuna yeni sikillerin eklenmesi gerekli diye düşünüyorum.konu hakkında fikirleriniz varsa lütfen sizde paylaşın oyunumuza sahip çıkalım bu derece güzel bir pvp anlayışına sahip başka bir oyun yok ama sadece pvp ile de iş bitmiyor tabiki.adminlerimiz ve gm lerimizde dahil tüm oyun yetkililerinden konuya destek vermelerini rica ediyorum...
    Köklü değişimler Knight Online oyununun özünü bozabilir, bu yüzden iyi olacağını düşünmüyorum. Binek konusu da aynı şekildedir. Zaten oyunda binek sadece savaş zamanı var, o da sınırlı sayıda oluyor.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member Phoenix_AS's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    bu oyunun sadece yenilenmesi gereken tek bir şeyi var oda oyunun yazılım ve program dosyaları oyun çıktı çıkalı aynı değişen bir şey yok 100 liralık ekran kartı ile 2000 liralık ekran kartı aynı FPS veriyor ve maradonda kasıyor bırakın yenilikleri etkinlikleri oyunu yenilemek gerek üst model ekran kartı alıyosun JR etkinliğinde odalardaki merdivenlere çıkmıyorsun muhtemelen ekran kartının uyuşmazlığı yeni sistemler eskiye uyum sağlamakta zorlanıyor.