Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Server : Destan Karakter : SiyahSsS Sözlü tehdit ve taciz

SiyahSsS nickini kullanan şahıs sürekli olarak bizi koxp kullandığımız iddasıyla tehdit ediyor saatlerdir ks yapıyor ve hiçbirşey demedik elbette bizim şikayetimiz ks yapması değil oyunda böyle şeyler olabilir sonuçta knight rekabet üzerine kurulu bi oyun ama karakteri başta ağacın altına koyduğum için genie'yi görmemiş ve sürekli siz koxpersiniz multiclientsiniz videoya çektim sizi banlatıyorum 40 kişiyi banlattım hornet slotları benim bu oyun benden sorulur ... gibi tehditlerle rahatısz ediyor. GM'ler bu konuyu görüyorsa ilgilenmelerini istiyorum. Biz bu oyunu birileri bize huzursuzluk versin tehdit etsin diye oynamıyoruz. Üstelik genie kullandıkları halde çok hızlı kesiyorlar mobları. Genie'yi kapatıp elle kesiyoruz sizde genie yok koxp kullanıyorsunuz diyolar bizim elle yetişemediğimiz slotları genieyle nasıl bizden hızlı kesebilirler ??
    Last edited by Pochette; 06-24-2017 at 08:04 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Konuyu açmakla çok iyi yapmışsın. GMlerin bu konu ile ilgilenmesini istiyoruz. Bu kişinin oyunda huzur bozması kimsenin faydasına değil. Oyunda emek eden insanları yalanlarla banlatmaya çalışmak kimsenin haddine değil.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Herkesin görebileceği genel bölümlerde bu tür suçlayıcı paylaşımlarda bulunmayınız.
    Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz.