Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Eventler çok yapılsın..

akarada gm kimse eventleri az yapmaya başladı aynı eskiden olduğu gibi akşam 9 sabah 12ye kadar yapsın geçen günlerde bi çok yapmıştı ex eventı aynı onun gibi yapsın xp eventı hayır xp eventı az yapıyor onu geçtim bide kısa yapmaya başladı gündüz 12ye kadar sürsün bari normal eskiden nasıl yapıyosa öle yapsın akşam 9 sabah 12 bide arada biraz fazla yapsın..tam ben dc pre aldım eventler yapılmamaya kesilmeye başladı benimi gördünüz be eskisi gibi yapsanıza eventleri..

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Emrini GMlere iletip kulaklarını çekiyorum. Biraz beklersen seni arayıp özür dilesinler.

Arkadaşım böyle konu mu olur. Emrivaki konuşup, birde üzerine akıl verir gibi konu içeriği mi olur Allahaşkına.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Evet erkinlikler artasın ama bunu nttgame in yayın yapması gibi degil mgamein oyuna yeni etkinlikler getirmesi için diyorum ntt elinden geleni yapıyor bence

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Etkinlik normalde 20:00 04:00 arası zaten fazlasıyla yapıyor.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu sinirle direk mgame' e başvursaydın hocam

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lllpeacecitylll View Post
    Emrini GMlere iletip kulaklarını çekiyorum. Biraz beklersen seni arayıp özür dilesinler.

Arkadaşım böyle konu mu olur. Emrivaki konuşup, birde üzerine akıl verir gibi konu içeriği mi olur Allahaşkına.
    EMRİ VAKİ KONUŞAN KİM KARDEŞ he eskiden nasıl yapılıyosa gene öyle yapılsın dedim sadece bi ara gördüm event bi hayli çok yapılmıştı gene öyle kalsın demeye çalıştım işleyiş nasıl bilmem ayriyetten emri vaki deyil benim söylediğim şey bi tek bana deyil serverdaki herkesin işine yarayacak ama serverdaki adamlarda diyo seni rp ettim ban yiyecen kafamda karıştı gitti** .bu gmler her bi **** ban atarsa böle işler ortaya çıkar hilecilere ban atmayın sakın yazık olur ..kaos bdw hileci kaynıyo **
    Last edited by akoml; 06-23-2017 at 04:19 PM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Ramazan boyunca EXP, Noah, NP etkinlikleri 19:00 - 04:00 aralığındadır. Etkinlik detayları için; Ramazan Ayı Etkinlikleri konusuna bakabilirsiniz.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 0Ufuk00 View Post
    EMRİ VAKİ KONUŞAN KİM KARDEŞ he eskiden nasıl yapılıyosa gene öyle yapılsın dedim sadece bi ara gördüm event bi hayli çok yapılmıştı gene öyle kalsın demeye çalıştım işleyiş nasıl bilmem ayriyetten emri vaki deyil benim söylediğim şey bi tek bana deyil serverdaki herkesin işine yarayacak ama serverdaki adamlarda diyo seni rp ettim ban yiyecen kafamda karıştı gitti** .bu gmler her bi **** ban atarsa böle işler ortaya çıkar hilecilere ban atmayın sakın yazık olur ..kaos bdw hileci kaynıyo **
    Forum hesabınızın ceza almaması için, lütfen küfürlü yazışmayınız ve üslubunuza dikkat ediniz.

Senior Member
    EXP etkinliği Ramazan boyunca 20 ve 4 arasında yapılacağı açıklanmıştı, geç başladığında ona göre süresi uzatıldı.
    Not: Küfür içerikli yorumlar yapmaya devam ettiğiniz taktirde forum hesabınız süreli ya da süresiz olarak kapatılacaktır.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...�-Etkinlikleri
    Last edited by Daeso; 06-23-2017 at 05:18 PM.

Junior Member
    destanda ardream ve base icin boss eventleri bekliyoruz