Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 54
    Junior Member The_Fire's Avatar
    Nickname
    JosephJoeyQiuiin
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ELIT
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Mage party işi.Birazcık gucu artsa novalarını kım durdurabılır.Warrror oynadıgım zamanlar 13k hp ıle mageler bastımı slotu dayanamadıgımız cok zamanlar oluyordu.Eger mage oynamayı bılmıyorsanız Brandajanların vıdeolarını ızleyerek ogrenebılırsınız.MAgenın su anda tek eksısı bence asasların jamadarı.Eskıden berı mage solo takılamıyor cunku ona gore ozellıgı yok.Defı dusuk, eşit olcektekı charlarda vs de kesılır staflamı kesceksın vsde.Suan mage oynuyorumda baska bırseymı oynuyorum dıye dusunmedım degıl.Magenın 2 ekısı var jamadar antı def ve stat poıntlerı ınt vermek zorunda olması.Vampırıc fıre anlasılır
    sen onu mu savunuyorsun ? o mele ptde TP mage olsaydı brand zaten NPT olmuştu. birde FFH nin priestleri kötü
    eskiden vampiric fire ile SOLO MAGE yapardım. ama artık şu şartlarda imkansız.
    talia sız ne asas kesebiliyon nede warrioru
    Last edited by The_Fire; 12-11-2017 at 10:48 AM.
    JosephJoeyQiuiin - Gordion

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Güncelleme acilen gelmeli.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Vay arkadaş zaten 2-3 party gezip np yi kaldırıyorsunuz ,warrior skillerinede yakında düzenleme gelir ,Kral olursunuz.

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ben sahsen, statlarda bi duzenleme gelmesiyle isin cozulecegini dusunuyorum. Dger karakterlerdeki gibi, dex-hp, str-hp. Magelerdede mp-hp olursa biraz daha ayakta kalabiliriz belki. Abi savaslarda yada cz'de adamin nerden vurdugunu atagin nerden geldigini goremiyorum sahsen Bazan oluyor 3-4 kisi vurmus, ne ara vurdunuz ne ara canim indi goremiyorum bile

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Mage Olmak

Banned
    Quote Originally Posted by burkiolog View Post
    Sana magenin ne kadar ezildiğini söyleyeyim mi Moderatör kardeş? 2004 den beri mage playeriyim ve baya bir tecrübe sahibiyim konuya şöyle başlıcam;

İtemlerimi söyleyeyim en başta. Gordion’da oynuyorum 3x +10 rons ( kafa, göğüs, kol) pads +8 bot +9 Rons set.

+10 Aztek Gold fulitol
    +3 full takı set (+3 iron set de dahil)

Hp full sc ile 11k. Defansım 1052

Buraya kadar normal, bu oyuna magenin görebileceği en sağlam itemler ve hp.

Sorum şudur ki Asasla başlayayım ilk, maliceli 9971 hp damage nedir? Karşımdaki asasda 10 shard 7 moon ful3 takı 8 krowaz set.

2. Sorum warriorlar artık 3 priest 2 warrior toplamda 5 kişilik bir partyle geziyorlar. 2 warrior tormentli yere vurmalarla 2 party mageyi çok rahat düşürüp magaden daha güzel sayfa atabiliyorlar yere vurmayla günümüz uskosunda. En çok yediğim warriordaki yere vurmayla olan damage “ 5891 “ bu nedir arkadaş? Hp sınırı zaten 14k değil mi? Magenin görebileceği maxsimum hp 11k ile bile yine ayakta duramıyoruz?

İyice bitirdiniz mage sınıfını bi dur diyin artık yeter.
    Eğer bir düzenleme gelecekse pk sırasında damageleri videoya alacam ve yapımcıyla görüşürseniz o videoyu kanıt olarak sunmak istiyorum.
    Ne kadar itemli olursak olalım acı bi gerçek yine tek yiyoruz yine tek yiyoruz başka bi açıklama yoktur bunun yazıklar olsun ne diyelim.
    Bu adamlar anLamsiz bir şekilde MaGe ye takmiş kafayi !!!
    Oyunda bi ton sorun var çözülmeyi bekleyen !!!
    Ben biraktim oyunu şahsen bitirdiler mage yi !!!
    Yeni sw Gelirse warrior kasacam !!!
    Nede oLsa warrior online oldu oyun !!!

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben katılmıyorum mage sınıfı karakterlerin diğer karakterlere göre fazla güçlü olduğu kanaatindeyim. İnsanların karşılıklı keyif alabilmesi için mage sınıfının biraz zayıflatılması gerekiyor.

Banned
    Bir de mage master pasifi var. Akılla mantıkla izahı olmayan gerçekten alt limitleri zorlayan acayip bir pasif. Buradan düzeltmeye başlamalılar en azından.

Junior Member
    Merhaba, uzun süredir foruma giriş yapmadan takip ediyorum. Şimdi girme ve yorum yapma gereği duydum. Magelere karşı tek kötü olan durum fr 80 in mana çekme özelliğinin kapatılması. Warriorlara karşı dayanamıyor demişsiniz ama böyle bir şey yok 2 priest iyi oynayınca warriorların yere vurmalarına karşı dayanabiliyor her zaman, ama dediğiniz gibi yeni oyuna başlayan mage ekibi veya iyi priesti olmayan veya tek priest oynayanlar böyle tek yiyor kapışamıyor mele partiye karşı.