Results 1 to 4 of 4
    Banned

Uzun forum post`u gonderememe

Merhaba,

Battle PRI`ler hakkinda, sorun ve onerileri iceren bir yazi yazacaktim. Biraz da yol gosterici olsun herkes dusuncesini beyan etsin istedim, ancak her defasinda "This url can`t be ........" hatasi aldim. Uzun post`lari server`in kabul etmedigini gorunce, durumu burda belirtmem gerekti.
    Yazi ve video tutarial seklinde icerigi upload etmeyi dusunuyorum, tabi eger bu ufak problemi halledebilirsem. Onceki forum hesaplarimi unuttugumdan dolayi, bu yeni hesabin rep gucu yetersiz. Konuya gelecek olursak, 10 seneden fazla suredir tam bir sorun rehberi niteliginde yazinin yazilamayisi veya yazilip ortada duramayisi BP sorunlarini unutturmayi da gecip, artik "BP diye bir sey mi var?" a getirdi durumu. Bu ufak durumu halletmek ve post`u uzun hali ile atabilmek icin onerilerinizi bekliyorum.

Tesekkurler.

Senior Member
    Merhaba,
    Birden çok yorum olarak parçalayabilirsiniz.
    Resmi olarak "Battle Priest" diye bir sınıf bulunmuyor, bu durumu da hatırlatmamız gerekiyor.

Banned
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Birden çok yorum olarak parçalayabilirsiniz.
    Resmi olarak "Battle Priest" diye bir sınıf bulunmuyor, bu durumu da hatırlatmamız gerekiyor.
    Parcalara bolmeyi denedim ama o da olumsuz sonuclandi. Ayrica ben BP`ye bir sinif demedim, lutfen dikkatli okuyun. Rogue character`ler icin "Okcu Sorunlari" diye konu acilinca da, kimse Archer bir siniftir demiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IamUsingOnlineTool View Post
    Parcalara bolmeyi denedim ama o da olumsuz sonuclandi. Ayrica ben BP`ye bir sinif demedim, lutfen dikkatli okuyun. Rogue character`ler icin "Okcu Sorunlari" diye konu acilinca da, kimse Archer bir siniftir demiyor.
    O zaman şöyle diyelim; Rogue sınıfının bir parçası olarak Okçuyu görebiliyorsunuz, ama Priest sınıfında böyle bir durum yok. Oyuncuların kendilerinin ortaya çıkarmış olduğu bir yapılandırma, yani okçu sorunları başlığı ile bp sorunları konusu resmiyet açısından farklı olacaktır.
    Elinizde metin ve video sayısını bilmeden net bir yorum yapabilmem mümkün değil, ayrıntı verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Tags for this Thread