Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

HESAP CALINMASI İLE İLGİLİ... NorthernStark

Öncelıkle Iyi forumlar dilerim bu gün itibariyle 20,06,2017 Tarihinde aktif olarak oynadığım NorthernStark Adlı karakterin bizzat sahsıma ait olduğunu bildiririm . Sabah saat 09,00 10,00 arası giriş yaptığım charımla cz pk ya çıkmıs bulunmaktaydım aktıf olarak attıgımız pk ve felankor kesim sırasında ögleden sonra saat 14,00 Dan sonra sık sık dc yeme problemiyle beraber 15,30 sırasında chardan en son dc oldugum ana kadar bir sorun yoktu taki dc den sonra charıma giriş yapmaya çalıştığımda şifre hatasıyla karşılaştım. yarım saatlik denemenin ardından bir türlü ne olduğunu anlayamadığım için başka hesabımdan aynı IP den bir ticat attım ve tek kullanımlık bir şifre gelmiştir . Bu sırada şifre değiştirmeye çalıştıgımda PC resetlendiğini gördüm an charın ve PC nin hacklendiğini farkettim en yakın arkadaşım olan clan başkanımızdan telefonla yardım istedim kendisi her hangi bir sorun olmasın diye ticat attıgm hesaba giriş yapıp resmi foruma konu açmıstır göründüğü gibi. ve gm arkadaşımız kendisine de teşekkür ederim hemen hesabın kapatılmasına vesile olmuştur. Ticat işlemlerine devam etmek için kullandığımız hesabında hacklendiğini bir kısım esn kod ve hesap bilgisinin çalındığını kısmen fark ettik ve güvenmediğim için bu hesaptan detaylı bilgi sağlamak istedim . gerekli işlemler bu hesap üzerinden yapılacağını . Bildirmek isterim istenildiği taktirde sayısızca esn kodlarının YIL AL GUN SAAT şeklinde bilgi akışını sağlıya bilirim.. iyi forumlar.
    Last edited by engin469_; 06-20-2017 at 08:43 PM.

Senior Member
    geçmiş olsun hocam yanlız yazı reıngını ve boyutunu kuculturmusun okuyamadım yemınle gozlerım acıdı.
    Last edited by Tekdost; 06-20-2017 at 08:35 PM.

Junior Member
    rengını normale cevırdım uygun mu acaba

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    kardeişm geçmiş olsun. aynısı geçen hafta bize oldu. 1 haftadır ticketlar ile uğraşıyorum. o esn lerin hiçbirinin bi önemi yok. Karakter oluşturma tarihi, doğum tarihi ve gizli soru cevabını bilgilerde paylaşman gerekiyor.

Hatta karakterimiz soyulmadan 24 saat önce 2x esn çekildi. ve bunları yazdım tickette yanlış dediler. Yani düşünebiliyor musun 24 saat önce çekilmiş olan esn lere yanlış dediler. En son ihtimal olarak gizli soru cevabını istediler. Bakalım artık ümitlerimiz tükendi. İtemler karakter çalındığı gün satıldı zaten iş işten geçti.
    More than an ARCHER - 1stARCHERY

https://www.youtube.com/user/synergi9292

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sailor59 View Post
    kardeişm geçmiş olsun. aynısı geçen hafta bize oldu. 1 haftadır ticketlar ile uğraşıyorum. o esn lerin hiçbirinin bi önemi yok. Karakter oluşturma tarihi, doğum tarihi ve gizli soru cevabını bilgilerde paylaşman gerekiyor.

Hatta karakterimiz soyulmadan 24 saat önce 2x esn çekildi. ve bunları yazdım tickette yanlış dediler. Yani düşünebiliyor musun 24 saat önce çekilmiş olan esn lere yanlış dediler. En son ihtimal olarak gizli soru cevabını istediler. Bakalım artık ümitlerimiz tükendi. İtemler karakter çalındığı gün satıldı zaten iş işten geçti.
    usta bu cakallar charı alınca herkesın bıldıgı ESN kod olayını gecersız kılmak ıcın 2x 400 cash yukluyor chara bolece son 2 ıptal oluyor.
    Bu gizli soru nedır hocam ben hatırlamıyorum kayıt olurken ole bısımı var . ya da eskı charlardamı var o olay?
    Last edited by Tekdost; 06-20-2017 at 08:36 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by engin469_ View Post
    rengını normale cevırdım uygun mu acaba
    E.saglık hocam ben ctrl+ A yapıp okudum

Junior Member
    Gerekli bilgiyi ticat le atıp artık halledicez en azından yar olmadı diye biliyorum hırsızlara. alın terimizle uğraşıyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by engin469_ View Post
    Gerekli bilgiyi ticat le atıp artık halledicez en azından yar olmadı diye biliyorum hırsızlara. alın terimizle uğraşıyorlar.
    Hiç bir şey alamamıslardır ıns usta

Junior Member
    Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Hiç bir şey alamamıslardır ıns usta
    inşallah kardeşim

Junior Member
    ++++++++++++++