Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Angry Oyunda küfür ceza almıyor mu?

Arkadaşlar oyun içinde yapılan küfürler suç sayılmıyormu dolayısyla ceza alması gerekmiyor mu? Dün kanıtlarla şikayet ettiğim kişiler hala ceza almamış. Ceza almadığı gibi dün ki G.M bulma eventinde ödül aldı.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Yeterli Kanıt varsa ceza alır ancak raporunuz kapatılmadan Cheat Reports bölümünde duruyorsa daha sonuçlandırılmamış olabilir ve küfür cezası sınırsız değil 1, 3, 7, 15, 30 gün gibi bir süre cezai işlem uygulanmaktadır.

Kanıtlarınızı sunarken sağ altta tarih ve konuşmalarınızın tamamı gözükmelidir.

Ban Politikası konusunu okuyabilirsiniz.
    Last edited by Death_Stroke; 06-18-2017 at 08:29 PM.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DoganYavuz7 View Post
    Arkadaşlar oyun içinde yapılan küfürler suç sayılmıyormu dolayısyla ceza alması gerekmiyor mu? Dün kanıtlarla şikayet ettiğim kişiler hala ceza almamış. Ceza almadığı gibi dün ki G.M bulma eventinde ödül aldı.
    Hocam Aileye küfür tarzı bir şey yazdıysa ve konuşmayı baştan sona '-' tuşu ile alırsan (sag altta tarih yazacak yani) Ceza almayan bir useri daha görmedım ^^

Junior Member
    Quote Originally Posted by lZeronamel View Post
    Hocam Aileye küfür tarzı bir şey yazdıysa ve konuşmayı baştan sona '-' tuşu ile alırsan (sag altta tarih yazacak yani) Ceza almayan bir useri daha görmedım ^^
    Reis dediğin gibi '-' tuşuna basarak aldım ekran görüntülerini. Tarih ve saat konusunu bilmiyorum yazyor mu yazmıyor mu.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Yeterli Kanıt varsa ceza alır ancak raporunuz kapatılmadan Cheat Reports bölümünde duruyorsa daha sonuçlandırılmamış olabilir ve küfür cezası sınırsız değil 1, 3, 7, 15, 30 gün gibi bir süre cezai işlem uygulanmaktadır.

Kanıtlarınızı sunarken sağ altta tarih ve konuşmalarınızın tamamı gözükmelidir.

Ban Politikası konusunu okuyabilirsiniz.
    Cheat Reports bölümüne nerden bakabilirim. Yaptığım şikayetin sonuçlanıp sonuçlanmadığını nerden görebilirim yani?

Senior Member
    Chat ekranın sağ tarafında online ve sana yakın playerlar gözüküyor, oradan yanındaki kutuya tıklayıp "ignore" layabilirsin.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Reis dediğin gibi '-' tuşuna basarak aldım ekran görüntülerini. Tarih ve saat konusunu bilmiyorum yazyor mu yazmıyor mu.

Cheat Reports bölümüne nerden bakabilirim. Yaptığım şikayetin sonuçlanıp sonuçlanmadığını nerden görebilirim yani?
    Cheat Reports Bölümüne girdiğinizde konu duruyorsa ve içeriğinde cevap yazmıyorsa sonuçlandırılmamıştır ancak konu yok ise sonuçlandırılmış ve sadece yetkililerin görebildiği arşiv bölümüne alınmıştır. Arşiv bölümüne taşıma işlemi her gün 21.00'dan sonra yapılmaktadır.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Tarih konusunu söylemen iyi oldu ama oyunda sadece saat var ve ekran videosu kayıt edilip bilgisayar saati gösterilse bile bu tarihin doğru olduğu anlamına gelmez. Herkes bilgisayarın saatini değiştirebilir. Wepten yerel saat gösterilirse olur anca :S tarih konusu biraz saçma olmuş.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus

Raporunuzda ekran görüntüsünün sağ alt köşesinde tarih bilgisi yer almıyormuş. Bu yüzden işlem yapılamamış. Küfür raporlarınızda lütfen buna dikkat ediniz.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Junior Member
    Quote Originally Posted by BESTMANx View Post
    Chat ekranın sağ tarafında online ve sana yakın playerlar gözüküyor, oradan yanındaki kutuya tıklayıp "ignore" layabilirsin.
    Onu biliyorum reis lakin küfür yedikten sonra "ignore" engellemenin bi manası olmuyor ^^

Junior Member
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Raporunuzda ekran görüntüsünün sağ alt köşesinde tarih bilgisi yer almıyormuş. Bu yüzden işlem yapılamamış. Küfür raporlarınızda lütfen buna dikkat ediniz.
    "-" ksc olarak kaydetti KSC Viewer la Save As diyip jpg olarak kaydettim. KSC olarak kaydedilen ekran goruntusunde sadece oyunun ekranı kaydediliyor bunun bilgisayar saatini yani görev çubuğunda olan sağ altta ki tarih ve saati alması mümkün olmasa gerek. Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin.