Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Junior Member
    belli o yüzden piyasa yerde sürünüyo millet item basmak için bus alamıyo basılan item bus parasını karşılamadığı için sv de profesyonel pazarcı bile yok hoş pazar yokki pazarcı olsun

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Madende iyileştirilme yapilmali mi ?
    Zamanında bizde bu konuya çok düştük fakat Gelen cevaplar:
    iyileştirilme yapılacak fakat tarıh bellı degıldır
    Premıum yanında golden mattock zorunlulugu benı premiumdan sogutan bir özellık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    O zaman SMS doğrulama işlemini yayınlardan kazandığı Npoint ile gerçekleştiren kişi "Free to Play" oyun oynuyor, ama aynı oyun size göre "Pay to Win" öyle mi?
    Yoksa "Free to Play" oyun olup olmamasının bu söyledikleriniz ile ilgisi olmayabilir mi?
    Bu oyun sadece bana göre "Pay to Win" değil, bu oyun genel olarak "Pay to Win"oyun, bunu daha 1 yıllık bile olmayan serverlardaki +9/+10 itemlere bakıp söyleyebilirim.

Senior Member
    insanları oyun parası almaya iten bir oyun f2p değildir bencede bırakın insanlar kendi kassın gbsini madenin belli kurallar koyularak eski haline gelmesi en büyük temennim.
    eski madeni eski msleri (DC olmadan biten) özledik. Sorun illegallerse illegaller hala cirit atıyor sayın mod madenin kapanması onları etkilemiyor. akşam 8 caoslarına girin bi bakın ne oluyor. illegaller engellenmiş mi ?

Junior Member
    oyunun bekasi için madenin düzelmemesi gerektigine inaniyorum. maden düzelirse clientlesler. oyunu bitirir. arti isim görünmez şeklinde suyun içinde maden yapildigi söyleyniyordu. yine başka bir konuda bug oldugu söyleniyordu. tüm sw lerde sinirsiz satişlar mevcuttu bunlarin. göz önünde bulundurulmasi gerek kesinlikle.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Daha öncede bu konuyu desteklemiştim. İllegal sadece maden dropları oldugunda olmuyor madende ki illegal oyuncuları kontrol etmek chaos, chitinleri herhangi bir yerde gezinip para kazanan illegal oyuncuları kontrol edilmesinden daha kolay. Madenin aktif olması gerekiyor. Madenle oyuna bir sürü para giriyor diyen oyuncular sadece para için bu oyunu oynayan oyunculardır.Ona bakılırsa Farm slotlarındanda deli paralar geliyor. Ve gelmeyecekse eski haline golden mattock yerine Hediye 800 Cash ve ya Trina ile Golden mattock'un tarihe geçmesi gerekiyor. Farm slot droplarınında düşürülmesi.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Daha öncede bu konuyu desteklemiştim. İllegal sadece maden dropları oldugunda olmuyor madende ki illegal oyuncuları kontrol etmek chaos, chitinleri herhangi bir yerde gezinip para kazanan illegal oyuncuları kontrol edilmesinden daha kolay. Madenin aktif olması gerekiyor. Madenle oyuna bir sürü para giriyor diyen oyuncular sadece para için bu oyunu oynayan oyunculardır.Ona bakılırsa Farm slotlarındanda deli paralar geliyor. Ve gelmeyecekse eski haline golden mattock yerine Hediye 800 Cash ve ya Trina ile Golden mattock'un tarihe geçmesi gerekiyor. Farm slot droplarınında düşürülmesi.
    Düzenleme yapılmadan önce madenin durumunu hatırlıyor musunuz?
    Ben bu düzenlemenin öncesinde ve düzenleme yapıldıktan sonra da (Ocak 2017'ye kadar) CR bölümünde de görev yaptım. Madenin düzenleme olmadan önceki durumu ile şu an gelinen durum arasında uçurum var.
    Burada konuştuğumuz konu Chitin ya da Chaos etkinliğindeki illegal oyuncular değil, o konularla ilgili de yapımcı firmaya gerekli bildirimler yapıldı.

Junior Member
    Mesele sadece maden değil sayın admin

1) item kasmak kolay üstüne görev itemleri fazla iyi buda giriş sınıfı item diye tabir edeceğimiz clever glave chtin fp gibi ürün piyasasını yok ediyoroyun içi ticaret allak bullak oluyor bu sebepten giriş ve orta seviye user direk kaybediliyor swde

2) para kasmak genie vb şeyler olmadan imkansız
    e haliyle oyuncu item basamıyor ve gene bu sebepten giriş ve orta seviye user direk kaybediliyor swde çünkü oyun adama ağır ve maliyetli geliyor ha farmdan para kasanlar yok mu var onlar işi ticarete dökmüş yolunu bulan herifler onlarla mücadele için ayrıca bir yol bulun

3)üst sınıf itemler çok fazla
    buda goldbar alınmasına yol açıyor yani nadir bir eşya alıyım pk da bir nebze fark yaratırım mantığıyla değilde standart olması gerekenmiş gibi algılanmasına yol açıyor

4) level kasmak çok kolay
    adam 60 lwl oluyor itemi yok olsada basacak imkanı yok
    piyasa ucuz temin edeyim dese ezik item kasamıyor
    lwl kasmanın kolay olmasının bir kötü yanıda koxper engellenemiyor adam koxpla sw de bir kaç gün içerisinde kasılıp üst lwl charların girebileceği yerlerde cirit atıyor lwl kasmak zor olsa adam daha karakteri kasana kadar o adamı fark edip banlarsın farmda engelleyemesende üst levellerin bununla minimum seviyede muhattap olmasını sağlarsın ancak bu çözüm olur ko her leveliyle bir bütündür ama adream boş oyun şu anda sadece cz ve chaosdan ibaret bir adım sonrası pk server
    Last edited by schelix; 06-18-2017 at 01:12 AM.

Ben bu düzenlemenin öncesinde ve düzenleme yapıldıktan sonra da (Ocak 2017'ye kadar) CR bölümünde de görev yaptım. Madenin düzenleme olmadan önceki durumu ile şu an gelinen durum arasında uçurum var.
    Burada konuştuğumuz konu Chitin ya da Chaos etkinliğindeki illegal oyuncular değil, o konularla ilgili de yapımcı firmaya gerekli bildirimler yapıldı.
    He diyorsunuz ki illagelleri için maden droplarını kaldırdık. Legaller ne halt ederse etsin. Bu oyunun bu firmanın bu zihniyeti adamı öldürüyor işte. Önüne geçemiyorum illagalin yaptığı işi ortadan kaldırım o zman diye bi mantık olabilirmi.

NOT: Sözüm size değil sayın mod. Bunun siz aştığını hepimiz biliyoruz. Baştaki adamlar belki okur, görür, sonra gördükten sonra görmezden gelmez gibi gibi gibi

Senior Member Nyyd's Avatar
    Elbette bende madenin ilk drop hali ve son drop hallerini biliyorum. Fakat Chaos ve chitincileri vs, vs, dile getirmemdeki sebep bazı oyuncuların maden deyince %100 ünün hile oldugunu düşünmesinden dolayı dile getirmiş bulundum. DC Premium da verilen Golden Mattock'un degiştirilmesini yapımcıya bildirirseniz seviniriz Gerçekten can sıkıcı bir durum, Teşekkürler
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!