Results 1 to 4 of 4

Thumbs up Bu apaçık bir soygundur.

Öncelikle herkese iyi günler. Uzun süredir Knight oyuncusuyum. Bir süre ara verdikten sonra Steamko da Xigenon serverı açıldığında Knighta tekrar geri dönüş yaptım fakat Steam'de krovaz gelmesi ve birçok bug yüzünden oyunu bıraktım. Manes serverı açıldığında bi girip bakmak istedim. Bir süredir düzenli olarak charımda pazar yapmaktayım. Charımı kastığımda ise genie kullanmaktayım. Dün akşam saatlerinde charım pazardayken dc yedi ve oyuna girdiğimde charımın hapiste olduğunu gördüm. Attığım ticketa hızlı bir şekilde cevap geldi ve macro kullanıldığı söylendi. Gerçekten çok komik. Üzerinde genie olan oto pet olan ve yaklaşık 1 haftadır sadece maradonda pazarda olan charım nasıl oluyor da macro kullanmakla suçlanıyor. Dünden beri forumlara baktığımda tanıdığım bildiğim insanların bile aynı sorunla birçok video çektiğini foruma yazdıklarını gördüm ve genelde hiçbir çözüm alınamamış. Zaten bu oyuna girmek için (Malum Manes 2 servera indirildiğinden beri premiumsuz giriş imkansız) ve oyunda kasabilmek için para yatırıyoruz. Hiç bir illegal bir program kullanmamışken bu şekilde sadece para koparabilmek için charı haksız yere hapise atmaları çok gülünç. Muhtemelen bir Game Master altına ticket atın forumdan destek vermiyoruz diyecek ama ben destek istemiyorum oyun yetkililerinin aç gözlülüğünü herkesin görmesini istiyorum. Dikkate alıpta bir cevap atıcaksanız kullandığım programın kanıtını atın ki haksızsam (ki böyle bir şey yok ) ortaya çıksın.
    Not1. Karakter ismi Chac/Manes Server.
    Not2. Günde 1 ticket saçmalığı getiriyorsanız oto mesaj yerine adam akıllı şeyler yazın.
    Not3. Spotify bile bazen sizin güvenlik engelinize takılıyor. Bence sorun sadece oyuncuda değil sizinde kullandığınız yazılımlarda olabilir.
    Last edited by batuhandonduoglu; 06-14-2017 at 11:45 AM.

Senior Member
    İşlemlerinizi destek sistemi üzerinden sürdürmelisiniz, hesabınızın durumu hakkında nihai cevabı biletiniz üzerinden alabilirsiniz. Yönetimin kanıt paylaşma gibi bir hizmeti ya da zorunluluğu bulunmamaktadır. (Ki bu kanıt bulunmadığı anlamına gelmiyor)
    Kimsenin aç gözlülüğü değil, oyun kurallarının ihlali sonucunda cezai yaptırım uygulanmaktadır.

Oyunun kendisine ait olan Genie yi kullanıyorum. Sizce mantıken bir macro kullanma ihtimalim nedir? Ayrıca uzun süredir exp bile kasmıyor charım sadece pazarda.
    Yönetimin kanıt paylaşamaz diyip işin içinden sıyrılıyorsunuz. Bilet üstünden devam edin diyorsunuz statüsü kapalı durumda! Sizce nasıl bilet atabilirim?
    27 yaşında işinde gücünde bir insan olarak sadece keyif almak için oynadığım oyunda bile insanın burnundan getiriyorsunuz.

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Genie altı makro kullanıldığını duymustum. ama senın kullandıgını burada ben söylemiyorum. bir çok kişi şikayetci bu konuda. Geçmiş olsun parayı verıp cıkartırsın kenıdnı artık

Tags for this Thread