Results 1 to 2 of 2

Arrow Hesap Güvenliği İçin Benim Aldığım Önlem

Klanımda veya bana yolu düşenlere Ticket OTP konusunda elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışıyorum. Bugünde bir arkadaş E-Postasını unutmuş bunun üzerine Ticket atıldı tabi geri dönüşünde hesabın aitliğini kontrol için ESN kod - Doğum Tarihi -Hesap Kayıt Tarihi bilgileri istiyorlar. Arkadaş ne doğum tarihini ne de hesabı açtığı tarihi hatırlıyor. Eğerki sizde bilmiyorsanız size önerim alttaki resimlerdeki gibi hesap bilgilerinizi KSC şeklinde kayıt alıp bir hesap açıp ringle karekterinizi yeni hesaba taşımanızdır. Bu sizin için biraz masraflı olabilir ama eğerki hesabınıza birşey olursa ki düşmanıma bile olmasını istemem ticket attığınızda olumlu veya olumsuz daha hızlı sonuca ulaşacağınızdan emin olun.Tam ekran görüntüsü alarak alttaki saat ve tarihide mutlaka alın kayıt tarihide çok önemli

Konuyu bi güncelleyeyim dedim hemde biraz daha bilgi vereyim
    OTP konusunda numaranız kullanılmaz oldu yada numaranızı değiştirdiniz OTP kayıtlı numaraya ulaşamıyorsunuz
    Bu konuda Ticket attığınızda sizden istenecek olan bilgilerden biride OTP ilk aktifleştirdiğiniz tarihtir Mailinize Onay Maili yolluyorlar bunun ekran
    görüntüsünü alabilirsiniz.
    Fikirlere Nova İşlemez