Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Çoçukluğumdan beri oynarim şu oyunu ne soyuldum ne dolandirildim. Kendi güvenliğinizi sağlayamiyorsaniz başkalarini suçlamaya çalışmayin.

Bende ne hata olucak pc lerimde hiç bir sorun yok ko tan baska bişey kurulu değil 10 yıldan beridir ilk defa para ile gb alıp item dizdim sonra güm benim ıd de farklı nicklerimde şifrelerimi bir ben biliyorum kimse bilmez oyunda bi acık varki otp yi bile geçip soygun yapıyorlar başka şeylere bahane bulmayın ben 1997 den pc üzerine calısıuorum pc lerimin güvenliğinden eminim team speach time wiever kullanmam illlagel yazılım kullanmam bana sacma aapan şeyler le gelmeyin şifremde oldukca uzun nasıl oluyor da girilebiliyor

bende de aynı sorun oldu, otp liyken hesabıma girildi trade kapalı olduğu için bişey alamadılar, ben de charı folkta çıplak buldum ama itemler duruyordu, sonra şifre falan değiştirdim, ona rağmen tekrar denediler, dc yedim ama bu sefer otp yi aşamadılar, nasıl mı? (bu anlatacaklarım tamamen benim varsayımım, yanlış da olabilir)

otp şifresi 1 dakikada bir değişiyor, yani sizin şifreniz ele geçirilmiş ve bilgisayarınıza ulaşılmışsa, oyuna girerken otp şifresini bu 1 dakikalık zaman diliminin başlangıcında girmişseniz, hırsızların aynı otp şifresini kullanmak için 1 dk kadar zamanları oluyor

benim charıma yapılan ilk hırsızlık girişimi oyuna yeni girdiğimde oldu

ikincisinde yeni girmemiştim ama dc yedim, oyuna girerken otp şifresini yazmak için son 5 saniyeyi bekledim, arka arkaya 7-8 defa dc yedim ama hepsinde son 5 saniyeyi beklediğim için otpyi aşamadılar

beni dc ederek otp girmeye zorladılar, eğer 1 dakikanın dolmasına zaman varken girmiş olsaydım soyulacaktım diye düşünüyorum

daha sonra virüs taraması yaptım ama nod32 bişey bulamadı, ancak bilgisayarımın masaüstünde "application.xml" isimli bir dosya dikkatimi çekti, benim koymadığım ve nereden geldiğini bilmediğim bir dosya, bu dosyayı virüs programıyla karantinaya aldım. o günden beri sıkıntı yok

ben otp yi aşabilmelerini bu 1 dakikalık açığı kullanmalarına bağlıyorum, yoksa telefonumda kurulu bulunan otpyi aşmaları pek mümkün görünmüyor
    Last edited by benneshtery; 06-08-2017 at 12:29 AM.

Var işte bir yerde bi acık var ıd ve kullanıcı adı aynı olsa neyse farklı oyun içinde görünmeyen bir ıd yi nasıl buluyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nemesis_34 View Post
    Her gün ki oyunuma girdim Aresteydim. Klandan arkadaşlarla boss Chaos Stone kesiyorduk birden oyundan attı hiçbir sebep yokken sonra oyuna gimreye çalıştıdığımda oyuna girmiyordu. Login Failed alıyordum. Update gelmiyordu. Sonra modem sıfırladım bilgisayarı yeniden başlattım yine gelmedi. Oyunu silip oyunun anasayfası olan NTTGAME Knight Online resmi sayfasından indirdiğimde oyuna girebildim. hemen otp açıp oyuna girdiğimde charımın üstünde hiçbir şey yoktu her şey soyulmuştu bu bir arkadaşımızın başına daha gelmiş aresteyken aynı vakitte olmuş bu olay. oyuna girdiğimde ise charın folk village banka yanında buldum tüm değerli her şeyi almış. Aklıma takılan tek şey benim pc den almadığına göre OTP varken charımı nasıl soyabiliyor. Şifrelerimi benden başka kimse bilmiyor.
    Yazdıklarından anlaşıldığı gibi hackerler bilgisayarını ele geçirmiş oyunu yeniden indirerek onlara çok zaman kazandırmışsın.
    Kullandığın işletim sisteminin firmasını hackleyen gruplar varken güvenlik çok önemlidir.