Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 65
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Eski haline cevirilsin.Rezalet durumda su an

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Bazı clanlar deathmatch sırasında başka clanlar oluşturup bu clanların barakalarını yıkarak sayı kazanmakta ve diğer clanların bir sonraki aşamaya geçmesini engellemektedir. Şuanda uygulanan deathmatch sistemi suistimale çok açık bir sistem, eski csw sistemine dönülmesi taraftarıyım.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Böyle csw olmaz olsun katakulli anlaşmalarla kale düşmüyor sürekli aynı clan kale alması oyun içi dengeleri bozuyor diğer clan oyuncuları oyundan soğuttunuz bu yenilikle tebrikler.

Senior Member LosAdanass's Avatar
    serverımde acılan konuya forum mesajım aynısını yazıyorum..

bende twitch.tv/eluina kanalında gördum yayında fake klanla destek veriyorlar.diger haksızlık ise csw kristalinin heal ile hp dolması.bu klanlar guclu zaten krıstalı 1 2 skıl atana kadar mele prti indiriyor milleti.fake klan+kristala heal atılması..

Senior Member LosAdanass's Avatar
    size küçük bir tavsıyem var bu csw ye benzer savas oyunu oynuyorum ordada sektorde kule alma ve koruma var.bunun için alınan önlemlerden biri ;klandan ayrılan aynı klana 1 hafta boyunca tekrar donemez.bu saglanırsa fake klan muhabeti biraz onlenebilir.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Anlaşılan bir çok kişi bu durumdan rahatsız yeni csw istenmiyor, fakat bunun degişecegini sanmıyorum..

Junior Member
    @Rhales Durum ile ilgili bir gelişme var mı acaba güncelleme geldiğinden beri clan olarak hiç bir etkinlikte bulunamıyoruz. Tek etkinliğimiz CSW idi ona da mele ler birleşerek hüküm sürmeye başladılar. En eski Csw sisteminden herkes memnundu. Daha sonra değişiklik yapıldı, bu değişiklik ile herkese atack yapılması engellendi Tek clan bütün ırklara karşı oynuyordu bu sistemden de herkes memnun kaldı. Çünkü Global bir etkinlikti sadece seçkinlerin yada bazı clanların girebileceği değil tüm Grade seviyesi yeterli clanların girebileceği bir etkinlikti. Şu an sadece ''Belli Kişilere Hizmet Eden'' bir csw anlayışı gelmiş durumda bu sistemin bir önceki sisteme geri döndürülmesi lazım. Böyle global ve herkesin severek girdiği, hazırlandığı bir etkinliği bu şekilde berbat etmemelisiniz.

Junior Member
    csw ve deatmatch etkinliklerinin ayrılması ve yapısının değişmesi gerekiyor acilen.

bana kalırsa eski hali bu halinden 10 kat daha iyiydi bu şeklide melee team iş yapıyor ben mage teamdayım harcanıyoruz bir çok arkadaşaım dışarıda kaldığından çoğu kişi oyunu bırakma noktasına geldi resmen birşeyler yapmak istiyorsunuz anlıyorum ama batırıyosunuz yeni csw sistemi sayesinde bazı kişiler zengin oldu

Nerdeyse herkes csw ' den rahatsız ve bir gelişme yok ...