Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 51

Angry Sunucu bakımı hakkında.

Savaşi kazanmişiz günlerce savaşi bekliyoruz np kasalim diye server tam savaşin ortasinda mi kapaniyor!!!!!!! Ne zaman geri gelecek ??
    Last edited by MythAsSasSin; 05-29-2017 at 01:49 PM. Reason: Edit

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, sunucularımız CSW'de karşılaşılan sorunların giderilmesi ve tekrar yaşanmaması adına bakıma alınmıştır. Bakımın ne kadar süreceği belirsizdir, bakımın sona ermesi ile birlikte forumdan sizlere bilgilendirme yapacağız.

Bu süreçte göstereceğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

Banned
    ya allah kahretsin böyle yapcağınız işi,sizin bu zamansız resetleriniz yüzünden 3 kerem öldüm %100 sc harcadım şimdi gene reset geldi tam slotta kasarken büyük ihtimal yattım ve %100 sc em kalmadı,allah sizi bildiği gibi yapsın şu mübarek ramazan ayında,kafanıza göre bir csw çıkarttınız insanlarda huzur bırakmadınız,benim giden explerimi ve %100 sc mi verecekmisin soruyorum size ?

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar, sunucularımız CSW'de karşılaşılan sorunların giderilmesi ve tekrar yaşanmaması adına bakıma alınmıştır. Bakımın ne kadar süreceği belirsizdir, bakımın sona ermesi ile birlikte forumdan sizlere bilgilendirme yapacağız.

Ben monster stone'daydım mage karakterim ile. Ve 2 dakika içinde dc yedim. Kutuda Ring of life vardı alamadım dc yediğim için. Tıklayamadım bile. Beni bu zararım karşılanacak mı?

Bakım dediğin gece olur veya görebileceğimiz biyere saati yazılır. Şu saatte bakım olacak diye.Telafi edilmesi şart herkes emek harcıyor verin madem herkese telafi hediyesi!(geçen pre sürelerini saymıyom bile)

Junior Member
    Nickname
    Gokyuzu
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Kimse karşılamaz, expe yatanların expi karşılanmıyor kaldı ki sizin takı karşılansın.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Giden premıum saatı ıcın birşey yapılacak mı ? Dün %50np ve ex denılıyordu yanlıs bılmıyorsam np aynı gelıyordu ?
    Ya olduğun gibi görün ,
    Ya da göründüğün gibi ol.

Senior Member
    Nickname
    KARAAAAA
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    SensatioN
    Race
    Karus
    Hayırlı işler

Senior Member
    bu oyuna lutfen yenilik getirmeyin

adamlar çalışıyor csw falan ama res gelir de önceden tarihini verirsin sabahın kör saatinde yaparsın öğlen savaşında res mi gelir ya ? haftada 2 gün iznim var pazartesi savaşlara gireyim np kasayım diyorum onda da res geliyor saçmalık!!!!