Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

rezzerlar yuzunden oynayamiyoruz

Arkadaş bir oyundaki hataları düzeltmek bu kadarmı zor . confirm istiyorsunuz ben yattıgımda bir rezzer gelip 10 taş bastığında şu isimli karakter sana 10 taş basıyor birader kabul ediyormusun demiyorsunuz. 81 LWL akarada warriorum var titan partyde yatmısım uzerımde 120 tas var kansız oglu kansızın bırı taslar bıtene kadar basmıs yattıkcada gulup eglenmıstır.ben magıc bag alıp 30 30 koymak zorundamıyım.çok basit bir işlemya sizin işinizi duzgun yapmamanız yuzunden biz coluk cocukla ugrasıyoruz.kımı quest ceker kımı 10 taş basıp kacar bu ne artık ılgıenın bıraz su oyunla . Gayet basit hasan geldi sana 30 taş basıcak kabul edıyormusun yuzde 80 respawn olacaksın bende prs ok dıcem kalkıcam bu kadar ya 1 satır ıslem ya 1 satır
    Last edited by Daeso; 05-31-2017 at 09:43 PM.

Senior Member
    Nickname
    RusselMestBrook
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    0klahomaCityThunderr
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    mantıklı aslında
    RusselMestBrook

Senior Member
    Moderatörlük görevine başlamadan önce bu öneriyle ilgili bir konu açmıştım, pek talep görmemişti.Bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız, yapımcı firmaya bu konuyla ilgili gerekli bildirimler yapılacaktır. Umarım olumlu bir dönüş alarak mümkün olan en kısa süre içerisinde bu sevindirici gelişmeyi sizinle paylaşabiliriz.

Member
    Nickname
    Manyetizma
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Reb 2 yim 45kez 4 taş bastılar %30gitti bu bahsettiğin sistem Silkroadda mevcut.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DabLeManyetizma View Post
    Reb 2 yim 45kez 4 taş bastılar %30gitti bu bahsettiğin sistem Silkroadda mevcut.
    Silkroadda zaten ölünce %1 mi ne gidiyor . Ölündüğünde level için Exp gitse bile skill point için exp gitmiyor. Direkt press ok a basıyorum Bir de birinin kaldırmasını mı bekleyeceğim orada. o kaybettiğim %1 i tamamlarkende aynı zamanda skill point almış oluyorum ne de olsa.

Yapılması en gerekli oyun olan Knight Online'da o işi yapmamışlar, yapılması en gereksiz oyunda o işi yapmışlar. Bir kaç oyun daha var gene resserlerin birini kaldıracağı zaman işt şu şu isimli kişi sizi kaldırmak istiyor. Kabul ediyor musunuz? diye seçenek koyan. Acilen seçenek verilip koyulması lazım. Mesela Options a resserle ilgili seçenek işaretleyeceksin o işaretli iken resser seni kaldıramayacak bu şekilde, değilken kaldıracak.

Senior Member SirUpiVaZ's Avatar
    Nickname
    aLoNeWiLD
    Class
    Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IGordoNI View Post
    Arkadaş bir oyundaki hataları düzeltmek bu kadarmı zor . confirm istiyorsunuz ben yattıgımda bir rezzer gelip 10 taş bastığında şu isimli karakter sana 10 taş basıyor birader kabul ediyormusun demiyorsunuz. 81 LWL akarada warriorum var titan partyde yatmısım uzerımde 120 tas var kansız oglu kansızın bırı taslar bıtene kadar basmıs yattıkcada gulup eglenmıstır.ben magıc bag alıp 30 30 koymak zorundamıyım.çok basit bir işlemya sizin işinizi duzgun yapmamanız yuzunden biz coluk cocukla ugrasıyoruz.kımı quest ceker kımı 10 taş basıp kacar bu ne artık ılgıenın bıraz su oyunla . Gayet basit hasan geldi sana 30 taş basıcak kabul edıyormusun yuzde 80 respawn olacaksın bende prs ok dıcem kalkıcam bu kadar ya 1 satır ıslem ya 1 satır
    sen magic bag alıp 30 30 taşları koymazsan veya %100 scler için para harcamasan Knight online yöneticileri nasıl zengin olacak ? gm ler nasl maaş alacak kardeşim bu tür konular açıp neden yoruyorsunuz gmleri lütfen rica ediyorum yapmayın ayıp
    HerKez Sava$ıR Ama HerKez Kazanamaz..

Senior Member Afs1nBey's Avatar
    Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IGordoNI View Post
    Dediğin sistem Aion da var

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Mantıklı bir öneri bence yapılması şart art niyetli kişiler çok
    Whatever you'are doing,
    Think before you do.

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    başka bir oyunda şöyle bir sistem var. kaybedilen exp için sundries tarzı npc'den tecrübe yenileme diyorsunuz, belirli bir coins karşılığında kaybedilen expin büyük kısmını geri veriyordu.ko'da mesela şöyle olabilir; lvl x 100k diyelim. her lvlde 100k katlanarak gidecek. 80 lvl 8m verecek gibi.

konuyu guncel tutalım lutfen