Results 1 to 7 of 7

Post Karakterime Ring&css Basamıyorum yardımcı olun Lütfen pls

hayırlı günler dilerim çarıma css basamıyorum ve sebebide bilinmiyor gerekli olan bütün herşeyi nizami bir şekilde uygulamama rağmen ring basarken character seal failed hatası alyorum

Friendimde kimse yok
    Görev yok
    envanter full boş
    Magic bag yok
    character seal scroolum hazır
    İtem kilit şifremide güncelledim
    pet ile alakalı sorunum yok
    üzerimde pus ta yok sadece bankada var

Sorunu hala anlamış değilim ticket attım hala cevap bekliyorum eksik bıraktğım ne olabilir

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Karakterinizin üzerinde genie dakikası olup olmadığını ve pet görevinin yapılıp yapılmadığını da kontrol edebilir misiniz?

genie dakikası yok pet görevi yapılı evet ama pedi çıkarıp p ye basıp içinde bişey olmadığını görebiliyorum

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JESTEEEERRNN View Post
    genie dakikası yok pet görevi yapılı evet ama pedi çıkarıp p ye basıp içinde bişey olmadığını görebiliyorum
    Engel teşkil edecek herhangi bir durum yoksa hesabınızın destek ekibi tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Biletinizin cevabını bekleyiniz, kontroller tamamlandığında tarafınıza dönüş yapılacaktır.

çok teşekkür ederim fakat en yakın nezaman dönüş yapılır acaba tahmini soruyorum tabikide ?

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JESTEEEERRNN View Post
    çok teşekkür ederim fakat en yakın nezaman dönüş yapılır acaba tahmini soruyorum tabikide ?
    Biletler hafta içi ve mesai saatleri içerisinde değerlendirmeye alınıyor. Yoğunluğa ve karakterinizin yaşamış olduğu soruna bağlı olarak değişebileceğinden bir süre vermem ne yazık ki mümkün değil. Biletinizi düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye edebilirim.

Teşekkür ederim iyi akşamlar