Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Önerilerim Önemli Bakın Gm Ekibi

1.önerim fps isteyen oyuncular için == Gm ekibi çok boş shaders detayları var onları kısabilirsiniz birde çok boş modlar var şimdi eğitim modu oyun zaten basit çok boş kaldırmanızı öneririm

2.Ah o eski kapalı beta diye başlamak istiyorum şuanda oyuna bi girin bakın oyun GG herkez havada uçuyor genel bir lag var ilgi yokki bi girin bakın biraz ilgi

3.Boş modları veya oynanmiyan modları kaldırmanızı şiddetler öneriyorum

4.Makro olayı değilde ZOOMSHAT Olayı tekrar gelse çok iyi olur yani makro olyayıyla aynı bunun için bi oylama v.b yapın makro kapatıldıkdan sonra zaten bi keskin nişancıda zevk alıyorduk oda olmadığı için .....

5.Elinizden geldiğince kullanılmayan boş şeyleri kaldırın

6.( Önemli ) Ben elimden geldiğince oyunu face gruplarına sağda solda gördüğüm arkadaşlarıma v.b yayıorum oyunla ilgili birazdaha reklam yaparsanız çok çok iyi olur hatta şöyle diyeyim bu reklam işi ilk önceliğiniz olsun oyunda daha çok oyuncu olursa daha çok zevk alırız

7.Yıkım eğitim v.b gibi boş modlar yerine rehine kurtarma v.b eklenebilir

8.Genel odalarda veya bilmem klan vs dereceli odalarında takım mic basma özelliği iyi olur

9.( Alıntı ) C4 Bombayı sadece 1 kişi taşıması tavsiyem

10.O halde rastgele önerilerim bunlar sağolsun
    Last edited by Msport844; 05-26-2017 at 10:14 AM.

Senior Member Walker's Avatar
    Nickname
    Walker
    Clan
    NTT Game
    Önerilerin için teşekkür ederiz. Bir kısmı yapımcıya ilettiğimiz öneriler arasında yer alıyor fakat eklenen içerik size göre boş gelebilir. Yani sizin ilginizi çekmiyor olabilir. Farklı oyun modları sunarak çeşitlilik arttırmak her zaman önemlidir.
    NTT Game || Phantomers Takımı

''Bizim fikrimiz, görevimiz.''

Walker oyunun son halinden haberiniz var mı? Bize pek haberiniz yokmuş veya umrunuzda değil gibi geliyorda o yüzden sordum