Results 1 to 5 of 5

Angry Etkinliği bahane edip 'Soygun' yaptılar...

Öncelikle basıma gelen hikayayi anlatayım.25 mayıs günü 10.25-10.30 arasında oyunun 19 mayıs etkinligini bahane edip 'soygun' yapanlara rastladım.Ben hesabımı 20 mayıs günü açmıştım.Dolayısıyla böyle bi etkinlikten haberim yoktu.25 mayıs sabahı res öncesi birileri knightın official face hesabından yorumlara kendi sitesini koyup ' ' milleti official siteden buraya yönlendirip önce hesabın sifresine ulasıp sonrada vurgun yaptılar. Bu olaya bir an önce çözüm bulunmasını ve bu kişilerin knight online ekibi olarak takip edilip bulunmasını isterim. Şahsen ben bu oyuna ögrenci halimle o kadar para harcamısken sabah benim +7 sherion ve chd reb kaptırmam oyunun daha ilk haftasından gerçekten cok koydu. En azından bu kişiler tespit edilmeli vede official sayfalar biraz daha dikkatle takip edilmelidir böyle durumlara mahal vermemek için.
    Last edited by CluTaah; 05-25-2017 at 09:01 AM.

Yıl olmuş 2017, geçmiş olsun kardeşim. Oyunda Kimsenin Attıgı Linke Tıklamamalısın Adına Üzüldüm
    Otp Hesabına Aktif Etmeden Hiç bir şekilde Char Dizmemeni Tavsiye Ederim.
    Ya olduğun gibi görün ,
    Ya da göründüğün gibi ol.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Malesef kötü amaçlı kişiler oyun içinde bu tür yanıltmaları sıklıkla kullanıp oyuncuların hesap bilgilerini ele geçirmeye çalışmaktadır. Lütfen oyun içi pm ya da letter yolu ile gelen sahte sitelere itibar etmeyiniz. Haftalık bakım sonrası forumda genel tartışma bölümündeki sabit konulara göz atmanız durumunda hem etkinlikler hakkında bilgi sahibi olursunuz hemde kötü amaçlı kişilerin oyunlarına gelmezsiniz.
    Ayrıca bu kişilerin elinizde kanıtları var ise Cheat Reports bölümüne şikayet edebilirsiniz ya da destek sistemi üzerinden bilet göndererek hesabınızın incelenmesi ve bu kişilerin cezalandırılmasını talep edebilirsiniz.
    Last edited by MrRob0t; 05-25-2017 at 09:33 AM.

Member ElderXochiquetzal's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FatalityRiders/ElderSociety
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    öncelikle geçmiş olsun hocam.

valla yıllardır bu forumda degilim, arada bir öyle takılmaya geliyorum ama beyler,gencler,arkadaslarim,abilerim,ablalarim ben son 1 haftadır o kadar sacma ve benzer olaylari okudum ki yapmayın etmeyin.

1-Ntt game size pm atmaz. sorunlarınızı siz ticket atmadan bilemez,tahmin edemez, ön göremez.

2-hiç bir gm pm atmaz. tabi ki siz pm atmamışsanız, cevap vermez demiyorum arada bir vakitleri var ise cevapliyorlar.

3-hiçbir yetkili sorumlu size oyun içinden link göndermez. ki bu 1. ve 2. kural dahilindedir. dur efendim şuna bi hediye verelim demez. (canlı yayınlar hariç)

4-dur yahu maradonda geziniyorum suna bi link atayimda 1000 cash vereyim demez. Npoint ve KC dagitimi sadece canlı yayınlar esnasında olur.

yapilan etkinlikler forum sayfalarında duyurulur ve kesinlikle pm aracili ile yayilmaz(dost meclisleri hariç). bu sadece insanların size gönderdigi "private mesaj" dir.

Senior Member
    facebook paylaşımlarının yorumlara kapalı olmasında fayda var. sadece duyuru yapılsın. geçmiş olsun