Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48
    Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,
    Bahsettiğiniz durumu ispat edecek kanıtlarınızı Cheat reports üzerinden konu açarak bildirebilir, pazardaki kutu fiyatlarının düşmesini de engellemiş olursunuz.
    Yapma yaa ciddimisin kardeş sen.CR üzerinden ispatlayıp kanıt mı sunacağız size ? O enganede herkes mavi kutuya oynarken size video çekeceğiz öyle mi ? 1 gecelik chaos odalarına girip bakıldı banlar atıldı dün.Daha hiç göremedik , koxperler yine bitirdi chaosunu çıktı oyundan...Herkesin işlemciside bandicam ı obs yi kaldıracak derece kaliteli olmayabilir.O yüzden konuşmak için konuşmayın tm.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Parentalx View Post
    Yapma yaa ciddimisin kardeş sen.CR üzerinden ispatlayıp kanıt mı sunacağız size ? O enganede herkes mavi kutuya oynarken size video çekeceğiz öyle mi ? 1 gecelik chaos odalarına girip bakıldı banlar atıldı dün.Daha hiç göremedik , koxperler yine bitirdi chaosunu çıktı oyundan...Herkesin işlemciside bandicam ı obs yi kaldıracak derece kaliteli olmayabilir.O yüzden konuşmak için konuşmayın tm.
    Multi hesap ise açık şekil de belli oluyorlar. Bir KSC ve karakter isimlerini alarak şikayet edebilirsiniz. İncelerler ve gerekli işlemler yapılır. Fakat bir kişinin hile yaptığını düşünüyorsanız, hile yaptığını gösteren kesin kanıtınız olmalıdır.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Gordion da Her Gün 2 3 Tane Var Bir Tanesi Var Chaosta Yere Oturuyor.
    hangisi o Kozza mı ?

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Multi hesap ise açık şekil de belli oluyorlar. Bir KSC ve karakter isimlerini alarak şikayet edebilirsiniz. İncelerler ve gerekli işlemler yapılır. Fakat bir kişinin hile yaptığını düşünüyorsanız, hile yaptığını gösteren kesin kanıtınız olmalıdır.
    Dün yapıldığı gibi chaos odalarına girilik kontrol edilse oyuncular bize gerek kalmayacak.İşi yokuşa sürmeyin.Gözden kaçan durum yok.Gm ekibi istese her chaos bunu rutin şekilde girer yapar.Hee sakın ha bana bunu düzenli şekilde yaptıklarını söylemeyin.İlk defa dün gece gördüm.Her chaosada girerim neredeyse.O yüzden beni geçtim insanları kandırmaya çalışmayın !

Senior Member Pochette's Avatar
    Dün yapıldığı gibi chaos odalarına girilik kontrol edilse oyuncular bize gerek kalmayacak.İşi yokuşa sürmeyin.Gözden kaçan durum yok.Gm ekibi istese her chaos bunu rutin şekilde girer yapar.Hee sakın ha bana bunu düzenli şekilde yaptıklarını söylemeyin.İlk defa dün gece gördüm.Her chaosada girerim neredeyse.O yüzden beni geçtim insanları kandırmaya çalışmayın !
    Siz yetkili bir abiye benziyorsunuz. Peki . Siz diyorsanız doğrudur. Pardon çok özür dileriz yetkili gibi davrandığımız için

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Bir sunucuda bir tane Chaos odası olmuyor, giren oyuncu sayısına göre bu değişiyor. Özellikle bir iki kişi hile yapıyorsa gözden kaçabilir. Kimseyi de kandırmaya çalışmıyoruz. Bugün öğlenden sonra olan Chaos etkinliğinde, Akara sunucusunda GM arkadaşlar tarafından tespit edilen multi hesapların kapatıldığını biliyorum. İyi forumlar.
    Last edited by TurkBlade; 05-24-2017 at 07:33 PM.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Siz yetkili bir abiye benziyorsunuz. Peki . Siz diyorsanız doğrudur. Pardon çok özür dileriz yetkili gibi davrandığımız için
    Adam ne demiş ki ?

Böyle yazmanı gerektirecek ne yazmış mesela bana onu söyle ?

Senior Member Pochette's Avatar
    Quote Originally Posted by Javier__Pena View Post
    Adam ne demiş ki ?

Boşver takılma sen böyle şeylere o arkadaş neden böyle bir cümle kurduğumu gayet iyi biliyordur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Boşver takılma sen böyle şeylere o arkadaş neden böyle bir cümle kurduğumu gayet iyi biliyordur.
    Ego kasabileceğin yer değil burası
    Ciddi bir iş yapıyoruz şurada demi ?
    Last edited by Javier__Pena; 05-24-2017 at 07:44 PM. Reason: Ben editlerim ty

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Javier__Pena View Post
    Adam ne demiş ki ?

Bunlara cevap vermeye korkak oldu millet hacı.Ters birşey söylendimi çünkü forumdan banlıyorlar.Hatta biri küfür etti diye oyun hesabının kapatıldığını biliyorum.Güç bunlarda diye kimse birşey söyleyemiyor.Ama şunuda buradan duyurmak isterdim.İnanmayın bu tür şeylere.7/24 kontrol edilmiyor kesinlikle.Hee şunuda belirteyim siz yazdıkça bende yazarım.Herşeye bir cevabım vardır sizin gibi.Mesela TurkBlade ne yazmış hemen cevap vereyim.Bir sunucuda 1 tane chaos odası olmuyor yazmış demek istemişti GM ler yetişemez vs.. gözden kaçabilir.BAK KARDEŞ GÖZDEN KAÇMAYACAK ANLIYORMUSUN.GÖZDEN KAÇMAYACAK DERECEDE İLERLEMELİ SİSTEM.BU OYUN K2 DE NEYDİ HERKES BİLİYOR VE ŞUAN STEAMKO NUN HALİ ÖYLE.EĞER BU GÖZDEN KAÇMALAR DEVAM EDERSE HER SEFERİNDE ADAM YENİ ÇAR AÇIP GELECEK.ÜSTÜNE EKLENDİKÇE EKLENECEK.Bunun için ne yapmak gerekliii ?? Kadroyu geniş tutmak gerekli öyle mii ?? Neymişş ?? Pochettenin dilinden konuştum az kusura bakmayın.Eğer gözden kaçıyorsa 2 tane 3 tane daha gm alırsın.Bu oyundan kazanılan paraları konuşmayalım isterseniz herkes az çok tahmin edebiliyor ? Ama oyun K2 dönemine geriliyor bunu yakında anlarsınız.Twtichden yayınlarla olmaz bu işler .Cash dağıtılmasın bakayım 1 kişi izleyecekmi modlar dışında...Hadi eyvallah.