Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 77
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Cuma gününü filan beklemek istemiyorum önemseyip yanıt veren yetkili olur bu bilemem ama yazayım;

Yetkililerden bir ricam olcak 2
    Kaul TS si istemem öneri olarak etkinlikler için iletildi mi ?
    Kaul TS si isteğimi umursayan oldu mu ?

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bekliyoruz

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yayından sonra yapımcı inşallah bırakmaz işi.

#yapımcıyasor 83 + 5 e Kadar Border defance war ne zaman eklenecek ?
    Ya olduğun gibi görün ,
    Ya da göründüğün gibi ol.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ErtugrulGazil View Post
    #yapımcıyasor 83 + 5 e Kadar Border defance war ne zaman eklenecek ?
    83 / 10 BDWsi Olacak.

Senior Member
    KateHore isimli arkadaş şu yorum yapmış;

düşünce güzel ama dertlere derman olmayacaktır. siz yıllardır zaten oyunculardan alınan geri bildirimleri bildiriyorsunuz fayda sağlamıyor bunu ilk ağızdan duymaları da birşey değiştirmeyecektir. (Valla çok doğru demişsin kardeş hakkattende hiçbirşey değişmiycek aynı tas aynı hamam devam edicek)

Senior Member
    MGame e sorulacak klasik soru ,

Elalem 4 yılda 4 tane online oyun programlarken nasıl olur da yaptığınız Porutu/Kurian charların en çok çile çektiği aslında Knight Online'ın 13 yıllık tarihinde olan harita değiştirince daha önceki haritada basılan bazı skillerin hata vermesi bugunu düzeltemiyorsunuz. Bu 4 yılda zikredilmesinin sebebi ise hiçbir aktif kullanılan skilin count downunun 5 dakika olmaması ve bu durumda da en çok Kurian/Portuların mağdur olması. Daha çok var da

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    1. Chitin görevleri trade edilemez olacak mı?
    2. 400 cash altı olan pus itemleri trade edilemez olack mı?
    3. Krallık seçimlerinde başka serverdan gelip oy atmalar serverin harap olmasına neden oluyor bu düzeltilecek mi?
    4. Reb 10 sistemi gelecek mi?
    5. BDW ye 81+ katılabilecek mi?

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oguzkhan1 View Post
    yapımcıya şöyle bi sorum olacak , bakalım altından kalka bilecekmi .
    1 . Size bu kadar para kazandıran bir oyuncu kitlesi varken , neden oyuncuları oyundan sogutan k0xpu fixlemiyorsunuz .
    2 . Bana sakın elimizden geleni yapıyoruz demeyin çünkü , işinize gelmeyeni çokta güzel fixliyorsunuz .
    Örnek verecek olursak , zamanında cz de trenler vardı , mage 56 sikliyle okadar seri alan atak yapıyorduki kimse yanlarına yaklasamıyordu , hemen fixlediniz , şuan bütün k0xp larda 56 sikli savaş alanlarında çalışmaz imkanı yoktur . Demekki isteseniz diger sikilleride fixleye bilirsniz.
    3 . Dünyada ismi duyulmuş bir şirket , ve dünyada en çok para kazanan bir oyun , en güvendigi güvenlik duvarı olan xingcode soru şu.
    Bunlara ragmen sen k0xp engelleyemiyorsun fixliyemiyorsun fakat k0xp yapan x kişi senin o en çok güvendigin xingcode programını fixliyor , şuan çalışan hiç bir k0xpta oyuna girerken xingcode çıkmaz karşılarına çünkü adamlar xingcodeyi fixlemiş , bu nasıl olur bana bunu bi açıklayın çok merak ediyorum . hani sizin tbl fixlendi dediginiz gün varya işde o gün ben tbl kullanıyordum , nasılmı .
    1 . TBL nasıl fixlenir .
    yanıt : xingcode programına güncelleme yaparsın , xingcodeye TBL nin adını yazarsın oyuna TBL ile giren olursa xingcode yakalar sözde , peki adamların yapmış oldugu k0xpta xingcode diye bişey çıkmıyor karşına ve rahatlıkla TBL yi geçire biliyorsun . Siz anca milleti kandırın , TBL fixledik bilmem ne diye , Şundan adım kadar eminimki , k0xpu isteseniz 2 dk içinde bitirirsiniz , ama işinize gelmiyor .

NOT : akara ve manese iyi bakın özelikle akaraya bütün slotları gezin , bir tane para kasan adam yok ama gb aniden düştü ve cıkmıyor , yeri geliyor siteler gb almıyor slot dolu diyor , bundan önceki serverlarda bütün slotlar dolyken bu kadar düşmemişti gb , ve 3 haftatır perşembe günleri atılan rest di kafanıza göre başka gülerde atmaya başlamıştınız bunuda açıklarsanız seviniriz , attıgınız restlerde eskisi gibi payc doldurmuyordu , amaç neydi açıklarsanız aydılanalım.
    Dijital bir dünyadayız yani demek istediğim "Aplle" gibi dünyanın en zengin ve en büyük şirketinin dahi ara ara yazılımı hackleniyor ( milyar dolarlık bir şirketten bahsediyorum )
    Dediğin koruma programı kırılma ihtimali neden bu kadar zor geliyor size anlamıyorum ?
    Koxpu Fixlerler lakin dijital dünyada kodlar yazılmaya devam edildikçe her zaman kırılma ihtimali vardır bir programın.
    Bakın tekrar ediyorum HER ZAMAN İHTİMAL VARDIR.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    ooooo bi selamın aleyküm yaparım

Hesabını sormazmıyım şimdi yapımcıya 50 gündür nts için bekliyorum düzeltmek için neyi beklediklerini

Sormazmıyım şimdi databaseden 5dk kontrol edip düzeltebilecekleri şeyi 50 gündür neden beklettiklerini

Bekle bizi yapımcı bu kadar mağdur ettiğin insanlara nası bi cevaplar vereceksin çok merak ediyorum

Last edited by JeTMaXLeO; 05-24-2017 at 06:37 AM.