Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 77
    Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    1- güncel video çekilerek kanıtlanmış okcu sikilleri neden düzeltilmiyor?
    2- diez - gordion server birleşmesi ?
    3- arkasından yeni Server
    4- hata listesinde bulunan yıllarca çözümlenmesini beklediğimiz tüm buglar,
    5-
    6-
    yapımcı baya terliyecek gibi,
    [PHP][/PHP]

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    düşünce güzel ama dertlere derman olmayacaktır. siz yıllardır zaten oyunculardan alınan geri bildirimleri bildiriyorsunuz fayda sağlamıyor bunu ilk ağızdan duymaları da birşey değiştirmeyecektir.

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Abi en guzel etkinlik olmus. İnsallah bizleri tatmin edecek cevaplari verirler.
    Tesekkurler.

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    #yapımcıyasor Yeni server saat kaçta gelecek ?
    More than an ARCHER - 1stARCHERY

https://www.youtube.com/user/synergi9292

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    MGame neden yayına bağlanmıyor ? 12 yıllık oyun hayatımda bu oyunu kimin ve ya kimlerin geliştirdiğini bilmiyorum.Böyle bir şey olamaz.MGame den biri yayına bağlanmazsa ilgi çekici olmayacaktır.MGame kendini sır olarak saklıyor.K2 zamanında da sırlarla doluydu halada öyle.Oyunun geliştiricilerini görsek fena mı olurdu ? MGame saklandığı yerden çıkmalı !
    Belki de bağlanır kim bilir?

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Belki de bağlanır kim bilir?
    istekli bir şekilde yayını bekliyorum fakat Etkinlikten yararlanıcak karakterim yok
    can bey mümkünse mesaj kutunuza bakar mısınız?

Junior Member
    yapımcıya şöyle bi sorum olacak , bakalım altından kalka bilecekmi .
    1 . Size bu kadar para kazandıran bir oyuncu kitlesi varken , neden oyuncuları oyundan sogutan k0xpu fixlemiyorsunuz .
    2 . Bana sakın elimizden geleni yapıyoruz demeyin çünkü , işinize gelmeyeni çokta güzel fixliyorsunuz .
    Örnek verecek olursak , zamanında cz de trenler vardı , mage 56 sikliyle okadar seri alan atak yapıyorduki kimse yanlarına yaklasamıyordu , hemen fixlediniz , şuan bütün k0xp larda 56 sikli savaş alanlarında çalışmaz imkanı yoktur . Demekki isteseniz diger sikilleride fixleye bilirsniz.
    3 . Dünyada ismi duyulmuş bir şirket , ve dünyada en çok para kazanan bir oyun , en güvendigi güvenlik duvarı olan xingcode soru şu.
    Bunlara ragmen sen k0xp engelleyemiyorsun fixliyemiyorsun fakat k0xp yapan x kişi senin o en çok güvendigin xingcode programını fixliyor , şuan çalışan hiç bir k0xpta oyuna girerken xingcode çıkmaz karşılarına çünkü adamlar xingcodeyi fixlemiş , bu nasıl olur bana bunu bi açıklayın çok merak ediyorum . hani sizin tbl fixlendi dediginiz gün varya işde o gün ben tbl kullanıyordum , nasılmı .
    1 . TBL nasıl fixlenir .
    yanıt : xingcode programına güncelleme yaparsın , xingcodeye TBL nin adını yazarsın oyuna TBL ile giren olursa xingcode yakalar sözde , peki adamların yapmış oldugu k0xpta xingcode diye bişey çıkmıyor karşına ve rahatlıkla TBL yi geçire biliyorsun . Siz anca milleti kandırın , TBL fixledik bilmem ne diye , Şundan adım kadar eminimki , k0xpu isteseniz 2 dk içinde bitirirsiniz , ama işinize gelmiyor .

NOT : akara ve manese iyi bakın özelikle akaraya bütün slotları gezin , bir tane para kasan adam yok ama gb aniden düştü ve cıkmıyor , yeri geliyor siteler gb almıyor slot dolu diyor , bundan önceki serverlarda bütün slotlar dolyken bu kadar düşmemişti gb , ve 3 haftatır perşembe günleri atılan rest di kafanıza göre başka gülerde atmaya başlamıştınız bunuda açıklarsanız seviniriz , attıgınız restlerde eskisi gibi payc doldurmuyordu , amaç neydi açıklarsanız aydılanalım.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    güzel haber görelim bakalım yıllardır yapımcıya iletildi yapımcıya iletildi muabbeti bitsin artık terleme zamanı m game de
    #Dexterity

Senior Member SkCLucky's Avatar
    İnsanları bir nebze rahatlatacak kelimeler..

Senior Member Legendary_S's Avatar
    Nickname
    Legendary
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    VINDICTIVE
    Yapımcıya sorulacak soru çok hemde aşırı ama bu sorulması gerek sorular sorulacak mı ? Hiç sanmıyorum yinede bu tür yayınlar güzel olacaktır