Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Yeni üyelik ve rezil sistem

Merhaba yıllar sonra geri döneyim dedim usko ya pvp servera para yatırmıyım dedim geldim. Üye oldum oyuna gireyim dedim İCS istedi . Tamam olur dedim ics kayıt oldum telefonuma indirdim (apple) ics tarafından gelen sms bilgilerini programa girdim ardından benden şifre istedi şifreyi girdim hata verdi ve program kapandı . Sonra programı tekrar açtım sms den gelen bilgieri istedi girdim ve hata verdi ve her denememde hep hata veriyor. Support'a girdim ticket atıcam npoint istiyor benden Abi şakamısınız siz bakın önemli değil gerçekten bu oyun için 150 200 her ay para veririm de support a ticket atmak için npoint istemek nedir ya rezillik resmen başka birşey değil . Şimdi asıl meseleye gelecek olursak sms de gelen bilgiler çalışmıyor nedense bilmiyorum yeniden bilgileri gönder sms olarak dediğimde yine npoint istiyor ee napıcaz yani her seferinde bu stabil olmayan sistemlemi uğraşıcaz biz ben ne yapayım şimdi biri yardım ederse sevinirim.

EDİT: Saat ayarı falan yazmışsınız foruma ancak saat aynı doğru mobilde çalışmıyor pc de çalışıyor 10 np borçlusunuz bana
    Ve oyuna giriyorum 5 dk da bir dc veriyor sebebi nedir ?
    Last edited by aysegul696; 05-23-2017 at 12:38 AM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    ICS KAYIT OLMA İŞLEMLERİ

Videodaki adımları uygulayarak ics kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. OTP kod uyuşmazlığı yaşamanız durumunda linkteki konuya göz atınız.

Bilgisayarınızın saati ve mobil cihazınızın saati arasında farklılık olması durumunda OTP'de kod uyuşmazlığı yaşarsınız.

Junior Member
    mobil çalışmıyor iphone da saat falan herşey doğru ama çalışmıyor

Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aysegul696 View Post
    mobil çalışmıyor iphone da saat falan herşey doğru ama çalışmıyor
    Uygulama hiç açılmıyor mu, program yüklenmiyor mu, yoksa otp kodları uyuşmuyor mu? Biraz daha detaylı olarak bilgi verebilirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

Program yüklenmiyorsa ayarlardan güvenli olarak işaretleyerek yüklemeyi deneyiniz. Programı yüklediniz ve program açılmıyorsa telefonunuzu güncelleyerek tekrardan ios için otpyi yükleyerek deneyiniz.
    Last edited by MrRob0t; 05-24-2017 at 06:39 AM.

Junior Member
    Program yükleniyor ayarlardan gerekli iznide veriyorum burda problem yok . Programı açıyorum benden otp bilgilerini istiyor giriyorum hata veriyor bilgiler doğru ama . Sonradan tekrar açıyorum programı yeni otp bilgileri istiyor benden onun içinde 5 npoint harcıyorum sonra aynı şekilde yeni otp bilgilerini giriyorum yine hata veriyor. Detaylı hatayı görmek isterseniz print screen alıp paylaşabilirim. Şuan pc ye kurdum mecburen oyuna girebilmek için.

Race
    El-Morad
    5 Npoint verip aldığınız kodlar 1 kereliktir, kodu bilgisayarınızda kullandıktan sonra aynı kodu mobil cihazınız için kullanırsanız hata verir. OTP'yi mobil cihazınıza kurmak için tekrardan kod almalısınız.