Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Rosetta serverinda esland guest cekenler

ESLAND SLOTUNA SUREKLI BIRKAC JOB SLOTLARA GUEST BALOG SQ HQ GİBİ YARATIK CEKEREK INSANLARI YATIRYOR SONRADA 4 TAS BASARAK KALDIRIYOR BUNA BİR OYUN GM SI DUR DIYECEK MI MERAK EDIYORUM 21-05-2017 DE BEN 3 KERE YATMIS VE 4 TAS BASMIŞLAR VE BENU KABULLENEMIYORUM.
    GM LER OYUND AON OLUP BU GIBI ADAMLARI IP BAN evet IP ban atmazsa sdaha cok kısı oyundan soguyacak serverlarda adam kalmayacak ayrıca pre ve chas alımında azalma olacagı ınancındayım
    BURDAN SESLENIYORUM TUM MEMBERLARA HERKES BU KONUYA DUYARLI OLSUN GM LER OYUNDA OZELLIKLE GECE GEZERSE GORECEKLERDI HANGI SLOTA GIDERSENIZ GIDIN HER SLOTTA BU KONU HAKKINDA COK SIKAYET ALACAKSINIZ KRALLAR DAHIL BU KONU HAKKINDA BILGISI VAR GECE BAKIN ESLAND SLOTU BOŞ VE KIMSE KASMIYOR .BEN PLATIN ALDIGIM HALDE BUNDNA BAŞKA HIC PREMIUM ALMAYACAM CHAS ALAMAYACAM EXP YATMAKDAN EXP KASAMAZ OLDUK VERILEN EMEKLERE SAYGI DUYUN YAZIK YAZIK LÜTFEN İLGİLENİN BU KONUYLA RİCA EDIYORUM.SLOTLARI GEZIN KRALLARDAN PMLERİ ALABILIRISNIZ. BIRCOK KİŞİ PM VERECEKDIR
    YETER BUNA BİR DURT DİYELİM LÜTFENNNNNN

TUM GM LER DUYURULUR
    Last edited by IBlackWicked; 05-22-2017 at 07:00 PM. Reason: font

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Rutin kontroller esnasında luring olayına rastlama ihtimali pek fazla olmuyor. Rutin kontrollerde görüldüğü takdirde cezalandırılmaktadırlar.
    Bu tarz şikayetlerinizi daha hızlı sonuç alması açısından kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz.

Daha önce raporlama yapmadıysanız aşağıdaki rehberi inceleyebilirsiniz.
    Cheat Reports Kullanımı

Member
    Nickname
    Manyetizma
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    bana 45 kez 4 taş bastılar reb 2 yim sen düşün ThePunisher diye biri charı da Rezmsnnesincozemedim . Fakat bu charı banlamak birşey değiştirmeyecek ip ban yemediği sürece.

verılen pmlerı banlamak bukadar zormu yalan pm verenlar varsa onları banlasın ama verılen pm ler gercek mı deıl mı arasdırsın boyle sunucuya ne oyuncu bulunur nede job nede premıum alınır nede chas oyun kurallarını ıhlal edenlerı bıldırın dıyor bıldırıyoz bırsey cıkmıyor sızce bu nedır sayın moderator bunları lütfen ılgılız varsa gm ye ulastırın slotlkara gezsın verılen pm ler baksın buna bır dur demek lazımm plat aldım exp kasmaıyom dahada almam bu ne oyun bizim dediğimiz yapmıyor

GM LERE DUYURULURRRRR

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by serdalya34 View Post
    ESLAND SLOTUNA SUREKLI BIRKAC JOB SLOTLARA GUEST BALOG SQ HQ GİBİ YARATIK CEKEREK INSANLARI YATIRYOR SONRADA 4 TAS BASARAK KALDIRIYOR BUNA BİR OYUN GM SI DUR DIYECEK MI MERAK EDIYORUM 21-05-2017 DE BEN 3 KERE YATMIS VE 4 TAS BASMIŞLAR VE BENU KABULLENEMIYORUM.
    GM LER OYUND AON OLUP BU GIBI ADAMLARI IP BAN evet IP ban atmazsa sdaha cok kısı oyundan soguyacak serverlarda adam kalmayacak ayrıca pre ve chas alımında azalma olacagı ınancındayım
    BURDAN SESLENIYORUM TUM MEMBERLARA HERKES BU KONUYA DUYARLI OLSUN GM LER OYUNDA OZELLIKLE GECE GEZERSE GORECEKLERDI HANGI SLOTA GIDERSENIZ GIDIN HER SLOTTA BU KONU HAKKINDA COK SIKAYET ALACAKSINIZ KRALLAR DAHIL BU KONU HAKKINDA BILGISI VAR GECE BAKIN ESLAND SLOTU BOŞ VE KIMSE KASMIYOR .BEN PLATIN ALDIGIM HALDE BUNDNA BAŞKA HIC PREMIUM ALMAYACAM CHAS ALAMAYACAM EXP YATMAKDAN EXP KASAMAZ OLDUK VERILEN EMEKLERE SAYGI DUYUN YAZIK YAZIK LÜTFEN İLGİLENİN BU KONUYLA RİCA EDIYORUM.SLOTLARI GEZIN KRALLARDAN PMLERİ ALABILIRISNIZ. BIRCOK KİŞİ PM VERECEKDIR
    YETER BUNA BİR DURT DİYELİM LÜTFENNNNNN

TUM GM LER DUYURULUR
    isteyen istedigini ceker bu eski knight ruhudur. bilgisayarinin basinda bekle sende

Quote Originally Posted by l0chnesstr View Post
    isteyen istedigini ceker bu eski knight ruhudur. bilgisayarinin basinda bekle sende
    Nasıl bir zihniyetle bu yorumu yazdın?
    Ya olduğun gibi görün ,
    Ya da göründüğün gibi ol.

Senior Member Rhales's Avatar
    Merhaba,

Son bir kaç gündür Rosetta sunucusunda Lure eylemleri artış gösterdi. Biz de buna istinaden verilen cezaları en az ikiye katladık ve IP üzerinde bulunan bütün hesapları kapattık. Bundan sonra ki süreçte de aynı şekilde ağır cezalandırmalar devam edecektir.

Bilginize,

Quote Originally Posted by l0chnesstr View Post
    Yorum yaptığınız Forumu şaşırdınız sanırım. Bu tarz yorumlara müsade etmemekteyiz.

Oyun hesabınızda olduğu gibi Forum hesabınız da süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

tşk eder bu konuyla ılgılı daha cok sıkı denetım taleb edıyoruz ılgınız sımdıden tşk ederız KNIGNH ONLINE EKIBI BUNA SEVINDIM SAOLUN

Quote Originally Posted by ErtugrulGazil View Post
    Nasıl bir zihniyetle bu yorumu yazdın?
    sen carını bılgısayar basında mı bekleyerek kasın yoksa cops lamı kasdın yazıkm sana yazıkkkklar olsun senın gıbı zıhnıyet var hala yazıklar olsunnnn

oyun icinde bırlık olursak bazı seyler daha zevklı ve guzel olur umudundayız oyun ıcınde kurallı ıhlal eden oyuncuıları tarafımıza bıldırın dıyorsunuz bildiriyoz ve ivedi cvp almak ıstıyoruz alıyoruzda bu konu hakkındakı hassasiyetinize TŞK eder hep beraber daha ıyı oyunlar beraber ve oyun içinde guzellıklere bulusmak dılegıyle