Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

CHAOSSS k0xperleri MANES !

Diğer chaos feryat konumu acalı 1 ayı geçti hatta 2 ay olmusturrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
    GEL GELELİM ! Bu süre zârfında HiÇBİR ŞEKİLDE engellenemediği gibi GÜN GEÇTİKÇE Manesteki Chaos k0xperleri 3 ten 5 e cıktı.Haa 5 derken sakın ŞAŞIRMAYINNN ! TOPLAM K0XPER SAYISI DEĞİLL O ... 18 kişiden 5 i KESİN k0xper.Şimdi diyorsunuz ki KARDEŞİMMMMMMMMMMMMMM çek videonu at CR 'ye banlattttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.Şimd i bende size diyorum ki BU BENİM İŞİMMİ ? SİZİN İŞİNİZ Mİ ? Ben 2 aydır k0xperlerin videosunu alıcam diye kafayı yedim artık yeter.VİDEO Cekiyoruzzzzzzzzz Cevap olarak deniliyor kii ; Videonuz Yetersizdir 720P cekinn...... Yok yok olmazz 720 YETMEZ 1080 P HD cekelim atalım istersenizz ? Nasılsa Biz ugrasırız DEĞİL Mİ ?
    Artık bıktım,şimdi gelip konuyu kitleyip gidicek bir mod.İşte bu kadar basit değil mi sizler için ))))))))))))))))))))

Senior Member Nyyd's Avatar
    Her yeni serverde klasik ve olagan durumlar, Gm Ekipleri de calısan bir ekip oldugu için oyunu 7/24 aktif olarak takip edemiyorlar. Bu yüzden CR Bölümü var onların gözden kacırdıklarını biz video cekip koyuyoruz. 720P Tam belli olacak bir şekilde attıgınızda bu konuyla ilgili ilgilenirler, yoksa ilgilenmezler isyan ettiginizle kalırsınız
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Her yeni serverde klasik ve olagan durumlar, Gm Ekipleri de calısan bir ekip oldugu için oyunu 7/24 aktif olarak takip edemiyorlar. Bu yüzden CR Bölümü var onların gözden kacırdıklarını biz video cekip koyuyoruz. 720P Tam belli olacak bir şekilde attıgınızda bu konuyla ilgili ilgilenirler, yoksa ilgilenmezler isyan ettiginizle kalırsınız
    Vay vay cr bölümü var demek,adama pm atıyorum Videonu aldım banı yiceksin diye, adamın dediği Laf Bu char ban yiyene kadar ben 50 tane mavi kutu alırım oluyor.AH be güzel kardeşim 1 defa gel bi maneste girde gör REZİLLİĞİ. 18 kişiden en az 5 i k0xper Hangi birisini takip edip hangisini videoya alıcaksın bana bunu açıklarmısın ?

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Vay vay cr bölümü var demek,adama pm atıyorum Videonu aldım banı yiceksin diye, adamın dediği Laf Bu char ban yiyene kadar ben 50 tane mavi kutu alırım oluyor.AH be güzel kardeşim 1 defa gel bi maneste girde gör REZİLLİĞİ. 18 kişiden en az 5 i k0xper Hangi birisini takip edip hangisini videoya alıcaksın bana bunu açıklarmısın ?
    İşte bazı insanlar bu yüzden yeni sunucularda oynamıyor, Millet para için yeni sunucuları geçiş olarak kullanıyor bir çogu 2 ay geçtimi eski sunuculara geri dönüyorlar kazandıkları gbleri eski sunucularının gbsine cevirip yani knight online sürekli banlasa da onlar vazgeçmiyor.

Kısacası şair burada diyor ki onlar işsiz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    İşte bazı insanlar bu yüzden yeni sunucularda oynamıyor, Millet para için yeni sunucuları geçiş olarak kullanıyor bir çogu 2 ay geçtimi eski sunuculara geri dönüyorlar kazandıkları gbleri eski sunucularının gbsine cevirip yani knight online sürekli banlasa da onlar vazgeçmiyor.

Kısacası şair burada diyor ki onlar işsiz
    Milyon Dolarlar kazanan bir ŞİRKET 5-10 Liraya aldıkları k0xpu engelleyemiyor öylemi ?
    Peki diyecek bi laf yok o halde.

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Milyon Dolarlar kazanan bir ŞİRKET 5-10 Liraya aldıkları k0xpu engelleyemiyor öylemi ?
    Peki diyecek bi laf yok o halde.

Engelleyemezler cünkü her yeni bir yazılım korumasında tekrardan kıracak olan bundan kazanc saglayacak olan illegal program satımı yapan kişiler var. Bu senelerdir olagan bir durum bir cok cözüm ürettiler suanki en iyi çözümleride emin ol ilgi kısmı knight online tarihinde en fazla ilgilenen elemanlarla calısılıyor ki bu bir gözlem geçmişe dönüp bakıp incelediginde beni anlayacaksın

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    1. si oyunu oynayan herkesin pc si kaliteli değil kardeş.İşlemcisi kötü olan bir insan hem video programını açıp hem chaosu düzgün oynayamaz.
    2. si de 7/24 aktif takip edemiyorlar yazmışsınya hani.Ama onlar 7/24 kontrollerin sağlandığını söylüyor.Farklı sunucularda olsa.Ben hiçbir sunucuda adam gibi chaos vakti gm lerin girip temizlik yaptığını görmedim.Manes 1 i geç hadi çok az geliyor koxper.Fakat çevremden gelen duyumlar olsun bende 3-5 defa girmiş olmamın verdiği tecrübeyle söylüyorum Manes 2 de 18 kişinin en az 5 i koxper geliyor.Ve bu herifler artık o kadar rahat ki arkadaşın dediği gibi lağbali bazen küfürlü cevaplar veriyorlar.Bu oyunu bu duruma getiren işte NTTGame dir.Bana göre k2 ile aralarında bir fark kalmadı artık !!

Senior Member Phoenix_AS's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    armut piş ağzıma düş hesabı sizin ki bilgisayarın kötümü baktın chaosta koxper diye şüpheye düştüğün biri var açıcaksın videoyu çekeceksin 30 fps de gayet yeter chaos öyle çok ahım şahım kastırmıyor pc yi gerekirse video boyunca adam kesmezsin sadece videonu çeker atarsın CR bölümüne oyun illegal bakımından nereden nereye geldi hala daha şikayet hala daha şikayet biz zamanında full charlar ile cz ye çıkamazdık 2 parti tren charlar gelir keserdi uzaktan vuran mı ararsın intiharı basan mı ararsın hepsi mevcuttu şimdi adamlar ilgileniyor görürseniz video çekip atın cr ye diyor o bile fazla geliyor tamam keşke oyun çok daha güzel olsa illegal sıfır olsa ama yapacak bir şey yok bu oyun hepimizin herkes elini taşın altına koyacak bir zahmet

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Oyuncunun görevi oyun oynamaktir. Gidip koxper kovalayacak değil. Tabi video çekip banlatmak iyi birşeydir. Ama bu kişinin görevi değildir.
    HALKIN SESİ- TARAFSIZ VE GÜVENİLİR İNSAN