Results 1 to 7 of 7

OTP senkronizasyon problemi

Şimdi bu konuyla ilgili konuşmak istediğim birkaç şey var. Öncelikle otp yabancı oldugum bir olay ama bikaç video izleyip çözdüm olayı oyuna girdim gayet gün içerisinde 4-5 defa serverda değiştirdim hiçbir problem yok sadece şifre girerken 2-3 kere hata veriyor daha sonra oyuna giriş yapabiliyordum sıkıntı yoktu. Akşam saatlerinde tekrar aynı şekilde şifremi açıp oyuna giriş yaptım ki hiçbir şekilde giriş yapamıyordum. Hata üzerine hata alarak sonradan forumda okudugum kadarıyla bloke olmuş program ama burda suç tamamen bana ait gibi gözüküyor 5 Npoints karşılığında resetleyebilirmişim. Şimdi saat sorunumu dedim baktım hayır değil kontrolde ettim. Buradaki suç neden bana yükleniyor ben oyuncuyum oyuna girmek için şifremi girmişim sizin uyguladıgınız programdada şifremi girmişim benim şifrem doğru ki pc programında otomatik kopyalama tuşu var ordan hata yapmamda mümkün değil. Ben şuanda oyuna giremiyorum. Ticket attım sorumlusu ben değilim banane arkadaşım program 10 kere hata verdiyse ? ben doğru işlemi yaptım bilerekmi hatalı girdim ? Bu tamamen bir fiyaskodur. Bu oyunu çok uzun zamandır oynarım yaşım 25 daha bilmeyenler için firedrake gelmeden öncede oynuyordum. Yıllarımızı verdiğimiz oyunda emeklerimizi hiç sayıp ilgilenmiyorsunuz. 5npoint alıcakmışım neden ücretsiz '' Free to Play 3D MMORPG '' oyun değilmi bu böyle yazmasını biliyorsunuz heryere. sizin hatanızı neden ben cebimdeki para ile ödeyeyim ? Bu konu ile acilen ilgilenilmesini istiyorum.

İletişim adresim üyeliğimde mevcuttur. Mail atıp beni bilgilendirirseniz memnun olurum.

Saygılarımla.

Mahir

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    [ICS/OTP] Zaman Dilimi Değişimi Sebebiyle Yaşanabilecek ICS/OTP Zaman Uyuşmazlığı Sorunu

siz saatin doğru olduğunu söylüyorsunuz ama dakikası doğru görünse de saniye olarak hata verebilir, http://www.saatkac.com/ dan bi kontrol edin saati.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Oyun tamamen Free to Play 3D MMORPG, lâkin bazı ek özellikler tabii ki de ücrete tabi.

Hata yaşadığınız OTP'yi örnek alalım; kurulum ve ilk kullanım ücretsiz, Lâkin sonradan talep ettiğiniz yeni kodlar,5 Npoints karşılığında tedarik edilmektedir.

ICS & OTP için S.S.S detaylı bilgi için, lütfen konuya bir göz gezdiriniz.

İyi forumlar.

Bende diyorumki oyun ücretsiz diyorsunuz, 10 dakika önce sorunsuz girdiğim oyuna 10 dakika sonra program hatasından dolayı giremiyorum ? Burda neden ben ödeme yapıyorum hatalı programı yapamayan ödesin?

İyi forumlar

Junior Member
    benım de 20 npoıntım gıttı hesabıma gıremıyorum allaha havale ediyorum nttgameyı hesabım gıttı elimden de bişey gelmiyor ben oyundayken dc verdı bidaha gıremedım yapamıyorumda ben napcam sımdı

Junior Member
    benim 10 npointsim gitti daha yeni gerçekten şaşılacak iş yapmışlar. böyle bir sorun varsa neden böyle bir sistemle çalışıyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Oyun tamamen Free to Play 3D MMORPG, lâkin bazı ek özellikler tabii ki de ücrete tabi.

Hata yaşadığınız OTP'yi örnek alalım; kurulum ve ilk kullanım ücretsiz, Lâkin sonradan talep ettiğiniz yeni kodlar,5 Npoints karşılığında tedarik edilmektedir.

ICS & OTP için S.S.S detaylı bilgi için, lütfen konuya bir göz gezdiriniz.

İyi forumlar.
    Saat sorunu diyorsun değil mi dur sana bir ss atayım? Bakalım saat sorunu mu?

https://i.hizliresim.com/1pWDaG.jpg

Bu mu saat sorunu saniyesi saniyesine aynı...