Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Seal Scroll Basamıyorum

Charımın üstünde görev,item,para gibi hiçbirşey bulunmuyor hepsini sildim

2 adet magic bag imi silemiyorum.

yan karakterimden css yi kullanmaya çalıştığımda hata veriyor

Magic Bag ile mi alakalı? Eğer öyleyse ticket attım 5 saat önce ne zaman cevap gelir acaba?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Üzerinizde magic bag bulunması durumunda Css kullanamazsınız, ya bitmesini beklemeli ya da bilet gönderip silinmesini talep etmelisiniz. Gönderdiğiniz biletiniz hafta içi mesai saatleri içerisinde cevaplanacaktır. Ayrıca üzerinizde genie süreniz var ise süreyi kullanarak bitiriniz ve pet görevini tamamlamadıysanız pet görevinizide tamamlayınız.
    Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler,
    iyi oyunlar.

Junior Member
    genie süremi doldurdum, üzerimdeki pette auto loot vardı direk çöpe attım peti herşey hazır bekliyorum magic baglerin silinmesini. cevabınız için teşekkürler

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mohikan69 View Post
    genie süremi doldurdum, üzerimdeki pette auto loot vardı direk çöpe attım peti herşey hazır bekliyorum magic baglerin silinmesini. cevabınız için teşekkürler
    Auto loot eşyasını innhostes'e koyabilirdiniz, silmeniz sizin için kötü olmuş.

Junior Member
    ticketlara bakan yok heralde

Senior Member
    Müşteri hizmetleri hafta sonu ve mesai saatleri dışında çalışmaz. Biletler sırası ile kontrol edilip (olağan dışı bir durum söz konusu olmadığı sürece) 24/72 saat aralığında cevaplanmaktadır. Göndermiş olduğunuz biletinizi gereksizce güncellemeniz veya çoklu bilet göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş süresi uzayacaktır.
    Bu konuda tarafınıza geri dönüş sağlanana kadar sabırla bekleyiniz.

İyi forumlar.