Results 1 to 10 of 10

Acil destekkk npoints hesabima gecmedi

Iyi geceler uzun yillar sonra tekrar oyunuma döneyim dedim bir hesabp açtim charimi kastim 50 level yaptim sira geldi npoints almakta dedim kredi kartiyla 22.50 tl tutarunda 400 npoints cektin ödeme başarili yazdi para karttan cekildi fakat npoints 2 saattir hesaba gecmedi anlam veremedim ..

Quote Originally Posted by MeliksahGoktas View Post
    Iyi geceler uzun yillar sonra tekrar oyunuma döneyim dedim bir hesabp açtim charimi kastim 50 level yaptim sira geldi npoints almakta dedim kredi kartiyla 22.50 tl tutarunda 400 npoints cektin ödeme başarili yazdi para karttan cekildi fakat npoints 2 saattir hesaba gecmedi anlam veremedim ..
    Kod gelmesi gerekiyor kodu hesaba girdin mi ?

Kod nereye gelicek hocam

Senior Member Ajann's Avatar
    Kredi kartıylamı aldın hocam ?

Evet ödeme metodu seceneklerinden kredi kartını sectim ordan aldım ödeme onaylandı yazdı sonra sonuc yok hala 0 oyundan char acıkken power up tan yaptım işlemleri

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MeliksahGoktas View Post
    Kod nereye gelicek hocam
    Knight online sitesinden aldıysanız kod gelmez. Eğer yüklenmediyse destek Ekibne bilet gönderin yardımcı olur onlar.

Ticket atmakt icin npoints yükle diyoor bu seferde anlamadım ki bu işi

Arkadaslar bilette gönderemiyorum npoints olmadığı için kafayı yememek elde değil

Junior Member
    arkadar sen unut o npoınt ben tıcket gonderdım halaya gelmedı 3200 400 400 resmen enayı yerıne kaldık bıdaha npoıntmı tobe cekme artık oyunada bırakcam hırsızlık buu

Usta sen kod alarakmı yaptın yoksa direk oyun sitesindenmi cektin