Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Soyuldum

Junior Member

Soyuldum

Herkese merhaba

Bugün oyunumu oynuyorum herşey güzel birden bire oyun içindeyken oyunun koruması hata verdi tekrar girmeye çalıştığımda giremedim akarada oynuyorum daha sonrasında anyotp(telefonumda kurulu) hata verdi cash çektim sıfırladım vs. oyuna bi girdim hiç bir itemim üzerimde değildi param her şeyim gitmişti. bütün güvenlik uyarılarına dikkat etmeme rağmen ve güvenli olduğunu düşündüğüm şeyleri yapmama rağmen soyuldum 450 tl param çöpe gitmiş oldu. GAME MASTERLARA sesleniyorum bu durumu düzeltmeleri için korumalı olduğu halde soyulmam ne demek

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun forumda destek vermiyorlar bilet göndermen lazım.

Junior Member
    işin kötüsü ticket bile atamıyorum

Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nzmctkksl View Post
    işin kötüsü ticket bile atamıyorum
    Başka bir tarayıcıdan denediniz mi yada Çerez'leri silip denediniz mi?

Junior Member
    yok daha denemedim bi deneyeyim teşekkürler

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle kaybınız için üzgün olduğumu belirtmek isterim.
    Hesabınızın kontrolü için destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir. Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.

Destek sistemine girişte sorun yaşıyorsanız tarayıcı çerezlerini sıfırlayarak tekrar deneyiniz. Kategori seçim ekranında sorun yaşıyorsanız seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonunu uygulayarak tekrar deneyebilirsiniz.

gecmis olsun arkadasim benim basimada geldi nedense maradonda gezerken NTT GAMEDEN PM GELDI sonra bu sitenin formuna giris yaparken acik olan oturumum kapandi tekrar giris yaptim ertesi gun soyuldum bilette gonderdim biz bisiy yapamiyoruz diye cevap geldi benim cok bir kaybim yok en fazla 70 80 tl idi ve 2 gundur maradonda gezerken hala NTT GAMEDEN PM GELIYOR 800NP VE SU HEDIYELERI KAZANDINIZ DIYE buda ayri bir konu sanki NTT GAME soyuyor milleti birkac kisiyede boyle pm gelmis bunuda oyun icinde gorduk

Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by t19_6CQeVRkH View Post
    gecmis olsun arkadasim benim basimada geldi nedense maradonda gezerken NTT GAMEDEN PM GELDI sonra bu sitenin formuna giris yaparken acik olan oturumum kapandi tekrar giris yaptim ertesi gun soyuldum bilette gonderdim biz bisiy yapamiyoruz diye cevap geldi benim cok bir kaybim yok en fazla 70 80 tl idi ve 2 gundur maradonda gezerken hala NTT GAMEDEN PM GELIYOR 800NP VE SU HEDIYELERI KAZANDINIZ DIYE buda ayri bir konu sanki NTT GAME soyuyor milleti birkac kisiyede boyle pm gelmis bunuda oyun icinde gorduk
    Onlar fake site hayla kanan varmış

hocam kanmayip napcan ozellikle benim gibi yeni oyucu ise benim anlamadigim oyunun icinden ntt gameden pm gelmesi bu adamlar bu pmi nasil atiyor?

Quote Originally Posted by t19_6CQeVRkH View Post
    hocam kanmayip napcan ozellikle benim gibi yeni oyucu ise benim anlamadigim oyunun icinden ntt gameden pm gelmesi bu adamlar bu pmi nasil atiyor?
    Buna cvp vermezler iste cunku cvbi yok