Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Angry Npoint aldık yükleyemiyoruz ya!

Ne siteden Ne oyundan Npoint yüklenmiyor kardeşim.

Oyun içinden PUS giriyorum. id pass yazdıktan sonra giriş tıkladığımda girmiyor.

Site üzerinden yüklemek istediğimde, giriş yapıp, Npoint butonuna tıkladığımda, ana sayfaya yönlendiriyor.

Ticket atmaya çalışıyoruz 5 amblem var Knight online- ntt game ........ hiçbiri seçilmiyor oradan da bir sonuca ulaşamıyoruz. 4 gündür, aldığım Npointi yükleyemiyorum. Ticket atmama izin verilmiyor. Paramızla rezil oluyoruz.

>> internette bulup denediğim çözümler:
    - Bütün çerezleri temizleyip explorer tekrar başlatıp/başlatmayıp/Modem Resetlemek/ tekrar login olup denemek.
    - Dns depiştirip internet explorer/Mozilla/Chrome çerezleri temizle ve Etkin komut dostası ( devre dışı), vb. vb denedim herşeyi. Diğer oyuncu arkadaşlarım gayet normal ulaşabiliyor, PUS ekranından yada siteden bu ESN kod yükleme ekranına.

***** 4 Farklı PC ( farklı IP) ve 2 akıllı telefon ( mobil IP) üzerinden denedim login olup Npoint yüklemeyi, benden kaynaklanan bir sorun olmadığı kesin artık!
    - Bu sorunumun çözüme ulaştırılmasını temenni ediyor, iyi geceler diliyorum....
    Last edited by advesss31; 05-15-2017 at 11:36 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Şuan için kontrol ettiğimde herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.
    Sizden ricam yaşadığınız sorun ile ilgili bilgileriniz görünmeyecek bir şekilde bir ekran görüntüsü veya kısa bir video
    Özel Mesajlar bölümünden gönderebilir misiniz ?

Ayrıca, bilet göndermede, bölüm seçiminde yaşanılan sorunlarda CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilirsiniz.

Junior Member
    Aynı Sorunu Bende yasıyorum hicbir sekilde yüklenmiyor

Junior Member
    Probleminiz çözüldümü acaba aynı sorundan bende müzdaribim

aynı problem bende de var yükleme yapamıyorum.

Senior Member gsferhatgs's Avatar
    Nickname
    gsferhatgs
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Aynı Problem bendede var Characterde 0 Cash var ve Otp Aktif cash yükleyip OTP alacağım alamıyorum 2 gündür karaktere giremiyorum.
    ..............................................................

Nickname
    gsferhatgs
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Bir Çözüm Yokmu Sayın Yetkililer Cash 0 ve Tickette atılmıyor. Sadece Cash yüklemek istiyorum Karakterime...

Nickname
    gsferhatgs
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    sayın yetkılıler sızler bu konuyu neden umursamıyorsunuz tıcket atıp cash kodunu yazsak sız yuklesenız olur mu yardımcı olun kac gundur carıma gıremıyorum bu nasıl oyun anlayışı yeter artık

Forumda pusdan satın alınan cashin sorunlu oldugunu bıle bıle hala ordan cekmeye devam edıyorsunuz ya bır sey demıyorum
    Bu Pusdaki sorun oldugundan beri En az 6 kere cash satın aldım kod ile 1 kere sorun yaşamadım.

Yetkılılerın Pustan satın alınan cashı kapatması gerekıyor fakat bu kadar suredır neden hala acık ve herkes cekıyor anlamıs degılım.
    Ya olduğun gibi görün ,
    Ya da göründüğün gibi ol.