Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Ben kendimi değerli knight oyuncusu falan hissetmiyorum bu kadar olmaz arkadaş onca para ver sadece sinir stres yap.

Para kazanmayan bir oyun olsa tamam diyeceğim paraları yok yeterli çalışan yok. Onlar için önemsiz bi oyun olsa diyeceğim oda değil mgame nttgame en fazla para kazandığı oyunlar.

Bu kadar zor olmamalı yapılmayan her şey yapılmak istemediği için mi olmuyor anlam veremiyorum artık ?

İp sınırlaması getirilecek mi ? Artık oyun iyice ticaret döndürdüler çok fazla pc ile girenler var işgalciler diğer oyunculara oynama imkanı tanımıyorlar slotlarda pazarda.

Berserker alan skillerine düzenleme getirilecek mi?

Koxp multi fix gelecek mi ? 7-8 aydır bir şey geldiği yok sürekli koxp var.

Powershoot çok fazla sekiyor düzenleme gelecek mi ?

Çok fazla pc ile giriş yapanların ve çuf çufların doldurduğu serverlar kapatılacak mı ? Örnek Manes 2-4

Pazar tutmaya çözüm bulunacak mı ?

Etkinlik saatleri oyunun %99 Türk oyuncusu olduğu saate göre ve oyuncuların istediği saatlerde olması için düzenlenecek mi?

Koxper çok kolay level alan bi sistem var şuan ve chaos koxperlarla dolu bir şeyler yapacak mısınız?

Dört gözle beklediğimiz haftalık güncellemelerde efeklerle npc silmelerle uğraşıp sürekli yeni server getirecekseniz bunuda dürüstçe söyleyin bi umut bekliyoruz ama artık sabrımız kalmadı.
    Last edited by TellerMine; 05-11-2017 at 09:36 AM.

Junior Member kadirim25's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    indirim kalıcı olursa güzel olur
    YALAMAYIN Bİ YERLERE GELMEK İÇİN

DİK DURUN

Senior Member
    exp jackpottan ne istediniz

Senior Member
    np merchant npsi sfrlana coins karşılığı np satan npc değilmi. başlangıç npsi 100 olan bir player bdwlerde np kasamadı diyelim her olasılığı düşünmek gerekir 2 gün bdwlerde np kaybetti 0ladı npyi bu adam bdw giremicekmi cz ardream buralara zaten giremezde.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    np merchant npsi sfrlana coins karşılığı np satan npc değilmi. başlangıç npsi 100 olan bir player bdwlerde np kasamadı diyelim her olasılığı düşünmek gerekir 2 gün bdwlerde np kaybetti 0ladı npyi bu adam bdw giremicekmi cz ardream buralara zaten giremezde.
    Hayır, belirtilen Npc zaten kullanımda değildi, np karşılığında madalyon alıp gem gibi kırdırabiliyorduk.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Hayır, belirtilen Npc zaten kullanımda değildi, np karşılığında madalyon alıp gem gibi kırdırabiliyorduk.
    yanıt için teşekkürler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Umarız gelişmeler hızlanır gelecek haftalarda.

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Chaos Battle etkinliğine giriş sınırı getirilmesi gerekmiyor mu? Artık her chaostan sonra hile kullananları rapor etmekten bıktım usandım, adam banlanıyor sonra yeni karakter açıp 1 levelde giriş yapıyor. En azından 50 veya 55 seviye üstü karakterler giriş yapabilsin şu etkinliğe.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Evet yazılı kağıdı boş kalmasın diye doldururken ben

Banned
    chitin görevlerinin kaldırılması ve eslant boss taramanın önüne geçilmesi gerekliydi. arkadaşların söylediği gibi boş geçen bir hafta ve bakım olmuş....