Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 108
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ChoShweppeS View Post
    uygulamaya geçirin bizlere düşen neyse yapalım zira ben bu adamı orada gördükçe oyundan haz alamaz oldum görüyorum ki bu konuda yalnız da değilim.

Azelie
    Duyarlılığınız için teşekkürler ancak otchiwa oyunculardan herhangi bir eşya ya da para kabul etmiyor. Geçen yıl karakterine gereken eşyalarını alabileceğimi yazdığımda kabul etmedi.
    Umarım böyle sürmez.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Duyarlılığınız için teşekkürler ancak otchiwa oyunculardan herhangi bir eşya ya da para kabul etmiyor. Geçen yıl karakterine gereken eşyalarını alabileceğimi yazdığımda kabul etmedi.
    Umarım böyle sürmez.
    Eğer bunu kabul etmediyse restorasyonu da yapılmıyacaksa prosedür gereği bu şekil devam eder.

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Umarım böyle sürmez.
    Bare sembolik bir resterasyon( +7 KRO SET +7 RAPTOR GİBİ) yapın da adam boş yere beklemesin, Otchiwa'nın beklemesinin sebebi itemleri değil, hakkının gasp edilmesidir. Siz ona sembolik bir resterasyon yaparsanız, o beklemesini sonlandırır.
    #DirenOtchiwa!

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by W0RST View Post
    Bare sembolik bir resterasyon( +7 KRO SET +7 RAPTOR GİBİ) yapın da adam boş yere beklemesin, Otchiwa'nın beklemesinin sebebi itemleri değil, hakkının gasp edilmesidir. Siz ona sembolik bir resterasyon yaparsanız, o beklemesini sonlandırır.
    Benim gibi hack yiyip restorasyon alamayan kişilere haksızlık olur bu onun en azından charını bırakmışlar benim charımı bile ringle çalmışlardı.

Selamlar,
    Biz TheLeGeND clanı olarak her türlü desteğe hazırız bu tür bir organizasyon yapılsın server çapında desteklerle en azından bir iki bişeyler yapalım. Dediğin gibi 7 Kro 8 /9 raptor +3 +2 ortalama bir takı gıbı yapılır. Ancak şuda varkı Trade 'den vermeyede kabul etmıyor. Bunun için oyun yöneticileri tarafından yardım alınması lazım.

Saygılar
    MegMelh / AnyPri

Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Benim gibi hack yiyip restorasyon alamayan kişilere haksızlık olur bu onun en azından charını bırakmışlar benim charımı bile ringle çalmışlardı.
    Zamanında ben de soyuldum. İddia ediyorum ki bu oyunda soyulmamış oyuncu pek bir azdır. Mesele bu değil. Mesele; soyulmanın bu arkadaşa yani Otchiwa'ya verdiği zarar. Ben soyulunca direkt oyunu bırakmıştım çok uzun bir süre. Genelde zaten soyulanlar oyunu siler; durumu iyiyse yeniden item dizer fakat Otcihwa da durum bu şekilde olmadı. Demek ki onun için oyun daha derin ve farklı bir anlam içeriyordu. Zaten Otchiwa item peşinde değil, hak peşinde.
    #DirenOtchiwa!

Quote Originally Posted by akrekr4l07 View Post
    Selamlar,
    Biz TheLeGeND clanı olarak her türlü desteğe hazırız bu tür bir organizasyon yapılsın server çapında desteklerle en azından bir iki bişeyler yapalım. Dediğin gibi 7 Kro 8 /9 raptor +3 +2 ortalama bir takı gıbı yapılır. Ancak şuda varkı Trade 'den vermeyede kabul etmıyor. Bunun için oyun yöneticileri tarafından yardım alınması lazım.

Saygılar
    MegMelh / AnyPri
    İyi günler, Otchiwa tradeden item almıyor ve de istemiyor; ben hakkımın peşindeyim diyor. Ancak ntt ekibi L'den bir şeyler yollarsa kabul eder. Yine de çok teşekkür ederim, demek hala oyunda sizin gibiler var.
    #DirenOtchiwa!

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Zamanında ben de soyuldum. İddia ediyorum ki bu oyunda soyulmamış oyuncu pek bir azdır. Mesele bu değil. Mesele; soyulmanın bu arkadaşa yani Otchiwa'ya verdiği zarar. Ben soyulunca direkt oyunu bırakmıştım çok uzun bir süre. Genelde zaten soyulanlar oyunu siler; durumu iyiyse yeniden item dizer fakat Otcihwa da durum bu şekilde olmadı. Demek ki onun için oyun daha derin ve farklı bir anlam içeriyordu. Zaten Otchiwa item peşinde değil, hak peşinde.
    Hepimiz hak peşindeyiz bu en doğal hakkımız zaten ancak bu tarz yok sembolik restorasyon filan istemek diğer kişilere haksızlık onu demek istiyorum.

İyi günler, Otchiwa tradeden item almıyor ve de istemiyor; ben hakkımın peşindeyim diyor. Ancak ntt ekibi L'den bir şeyler yollarsa kabul eder. Yine de çok teşekkür ederim, demek hala oyunda sizin gibiler var.
    Bunu bildiğim için server içinde toplaştıralım bişeyler alalım. Bi gm yardımcı olsun ıtemlerı alsın bızden otchiwa nın çarına L den mi gönderir ustune mı koyar dırek oda onlara kalmış bu tür bir yetkılı yardımı ile çözülür. Bu tür bir durum olursa pm mı yazdım. Ulaşırsanız hızlı bi şekilde clan içerisinde bir şeyler yaparız.

Ugraşın için ayrıca teşekkürler.