Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 121
    Banned
    Logos kalkmalı ,
    EXP Premium , WAR Premium dolayısıyla Switch Premium kalkmalı.

Çöp item atan slotların ya slotlar kalkmalı yada içinden düşen çöp itemler kalkmalı.
    Cardinal itemleri 100k yerine 50k vermeli.
    Hornetten düşen para miktarı %50 azaltılmalı.

Gem ve chest dropları düşürülmeli.
    Special MSS ve Dragon Box üst serverlardada tamamen kaldırılmalı.

Oyun portalına köklü değişik gelmeli.

Gemi savaşı acilen düzeltilmeli.

Oyundaki rank boardlar düzeltilmeli.

Eski yayıncı firmanın sattığı kesinlikle upgradesi imkansız olan itemlere ( +21 mythril set , +21 krowaz set , +21 gabs adamant , +21 dragon scale set , +10 chaos wirinom , +10 raumlar.) gibi itemlere kesinlikle WIPE getirilmeli.

tam destek,isteyen istemeyen herkes fikrini belirtmeli.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bende zorlaştırılması taraftarıyım fakat zorlaştırmadan önce chaos gelmeden önceki haline dönmesi taraftarıyım chaos tan sonra oyunda çok fazla kayıp yaşandıgı taraftarıyım chaos krowaz itemleri bos taşı maden krowaz box tan ib in cs düşmesi vb gibi yeniliklerin yapılması oyunu basitleştirdigine inanıyorum, bunlar bi çok kişinin oyunu bırakma sebebi olmuştur tabi 2012 de oyuna sokulan (oyun yöneticileri tarafından ) +10 ve ötesi silah ve elbiseler ve takılar ve akabinde 1000 lerce kişiye atılan haksız banlar ( biride ben ) buda oyunda büyük hasara neden olmuştur.
    Sürekli yeni server açılmasıda cabası yeni serverda oynayanlar yeni oyuncular degil zaten mevcut oyuncular yeni server acıldımı serverini bırakıp 3 ay 4 ay 5 ay yeni serverda her haltı yiyip sonra ana serverine dönenler, birde oyunda gercek hayattaki gibi itemlerin sorgulanması gerekiyor nerden gelmiş nasıl yapmış tradeleri gibi çünkü bir çok iyi iteme saip asla şüphe duymayacagınız kişilerin bir dünya illefal karakterleri bulunuyor ve bu illegallerle kendilerine item diziyorlar, ban yiyen illegal karakterlerin tradeleride incelenmeli ve kimlere aktardıgı bilinmeli..

+5 Chitin görevleri kaldırılmalı yada +1 olarak verilmeli, Oyunun en zor serverini getirin o zaman görürsünüz oyuncu patlamasını. Tabi pustaki monster staffıda kaldırmanız koşulu ile. Kolaylık sağlamayın oyuncularda zevk alsın parayı basan zevk almasın.

Senior Member
    aşırı iyimsersiniz arkadaşlar. Bende isterim oyunun zorlaşmasını ama NTTGAME kadar gözünü para bürümüş bir şirketin bu dediklerinizi yapma ihtimali %0.
    Bu zamana kadar gelen yenilik yada itemlerin hepsi PUS'a geldi farkındaysanız. Sizde bu kadar para kaldırdıkları Exp - War - Dc yada genie yi kaldırırlarmı ?
    Onların düşündükleri tek şey sadece cebinizdeki paradır bu kadar basit.

Bütün oyunları denedim şu an için ko ya alternatif olarak en iyisi wow dur hikayesi dünyasi çok efsanedir pvp sine laf bile etmiorm Maneste oynuyorm humanım sağdan düştüm koşuorm light feet bastm beynimdede deli soruolar şimdi soldan bowla giricem 7 24 bariz belli clan farm yapiyor bifrost yok pk desen geç aoca 1 2 tane adam kes bu mu pk bi an duraksayıp kendimi aptal gibi hissettim oyun tam bir ticarethane olmuş ee böyle bir oyundada hırsızlıkta olur kopstta olur jr de sıra kaydırmada olur oyun böyleyse oyuncusuda böyle olur yani normaldir 2 ay farmladm emeğimle cz aocta jr lere girdm hep 80 gb kasabildm ama yinede isim vericem 1 mrrich etmiyorm beyler şunu söyleym eğer emek oyunu olsaydı şuan serverin mrrichi bendim şimdi diceksiniz ağrına gidiyorsa oynama ulan ben bu oyunu şu sağ altta çıkan sevinen bazen benim için üzülen kücük cocugun tatlı yüzü ve saflığı için oynuyorum !

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Açıkçası eski sunucularda bu işlemi yapmak zor zaten karakter kasmak isteyen az slotlar boş görevlerin aşırı zor olması bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum ancak yeni sunucularda yapılabilir bence desteklerim zor olmasını

Chaosdaki koxperlerden kurtulmanın yoluda şu ; FT etkinliğindeki gibi Coins verin ona göre kutu verilsin o süre zarfındada reportlanan kişileri banlayın ödül sistemi değişsin artık.

kesinlikle katılıyorum arkadaşlara

Upgradenin eski sisteme dönmesini isterdim.