Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 121
    Senior Member Alegorik's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Titan
    Race
    El-Morad
    Yamuk bowlu arkadaşlar farm için dc pre + peri + oto kutu + magic bag + vip key çekiyorlar. Yani her ay dünyanın cashini çekiyorlar. Bu yüzden değiştirmek istemiyorlar. Halbuki exp kasmak zor olsa belki 83 olana kadar 3-4 tane exp pre alıcaz ve aynı parayı biz kazandırıcaz, ama oyuncuların ne istediği bu oyun için pek önemli değil
    - Chitin görevi kaldırılsın
    - Troll chitin ve yamuk bowun özellikleri düşürülsün
    - Exp kasmak biraz daha zor olsun
    - Skill açmak kolaylaştırılsın
    Liste uzar gider ama sallayan olmaz
    Vi Veri Veniversum Vivus Vici

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Merhaba değerli oyuncular ve yöneticileri,

Oyunda kolay elde edilen her şey ( EXP , İTEM , COİNS ) dahada zorlaşsa nasıl olur ? Yeni açtığınız her serverde bunları artık TL kazanmak için iş haline getirmiş insanlar mevcut. Örnek verecek olursam, manes sunucusunda oynamaktayım. Oyuna başladığımdan itibaren bütün farm slotlarında gold farm yapan ve şimdiye kadar devam eden insanları gördüm bunlara kesinlikle GM müdehalesi olmadı. Sonuç olarak oyun içi piyasa fazlasıyla etkilendi, 83 level e kasmak 10 - 13 gün sürüyor ben aylarca 80level e kasmak için uğraşacağım bir oyun oynamayı tercih ederim. Dediğim gibi kolay elde edilen her şey bir süre sonra zevk vermemeye başlıyor.

Yönetimden isteğim.

Exp premiumun tarih olması ya da exp kasmanın zorlaştırılması. Exp oranlarının düzenlenmesi ( eslant titan, dark stone , boroo )

Satiros, Death Knight, Death Wizard Vb. slotların içerisinden çıkan, çöp diye tabir ettiğimiz itemlerin kaldırılması.

Boss taramasından kurtulmanın yolu hakkında değerli düşüncelerinizi merak ediyorum, çıkan dropların 48 saat satılamaması gibi.

Maradondaki pazar çeteleri ( kurianlar ) 30 pc ile pazar yapanlar, çözüm istiyorum

Koreko'daki yenilikleri istiyoruz.

Oyun içerisindeki geri dönüşümü sağlamak o sunucuyu öldürmeyecektir birleşimler olmayacaktır mesela. Örnek; kasılan gbler bir görevle ya da değerli bir unvan karşılığında geri alınabilir. Zamanında kasılan gbler için madalyon alıp onun sayesindede item alabiliyorduk.

Upgrade oranlarını baya bir zorlaştırmanız gerekiyor herkes kolayca item sahibi olmamalı.

Fikirlerim bu şekilde, ekleyebilirim ileri zamanlarda. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Sürç i lisan ettiysek affola.
    Yazdıklarına hepsine katılıyorum oyun ticarethane mantığından oyun mantığına geçse inanıyorum patlama olacağına ama öyle 5-6 aylık patlama değil.Eskiden 80 level karakter aşırı derece kıymetli iken şimdi k0sper bile kullanıyor düşünün değerini.Ben kendimden örnek verirsem şuan ki sistemde yeni sunucu denen bir şeyin olmadığını düşünüyorum .İoana'dan beri aynı sunucudayım böyle bir şey olursa ben bile geçer takılırım biraz.Şunu da ekliyeyim upgrade kesinlikle düzenlenmeli yazmışsın gerçi ama olsun.

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Merhaba değerli oyuncular ve yöneticileri,

Oyunda kolay elde edilen her şey ( EXP , İTEM , COİNS ) dahada zorlaşsa nasıl olur ? Yeni açtığınız her serverde bunları artık TL kazanmak için iş haline getirmiş insanlar mevcut. Örnek verecek olursam, manes sunucusunda oynamaktayım. Oyuna başladığımdan itibaren bütün farm slotlarında gold farm yapan ve şimdiye kadar devam eden insanları gördüm bunlara kesinlikle GM müdehalesi olmadı. Sonuç olarak oyun içi piyasa fazlasıyla etkilendi, 83 level e kasmak 10 - 13 gün sürüyor ben aylarca 80level e kasmak için uğraşacağım bir oyun oynamayı tercih ederim. Dediğim gibi kolay elde edilen her şey bir süre sonra zevk vermemeye başlıyor.

Yönetimden isteğim.

Exp premiumun tarih olması ya da exp kasmanın zorlaştırılması. Exp oranlarının düzenlenmesi ( eslant titan, dark stone , boroo )

Satiros, Death Knight, Death Wizard Vb. slotların içerisinden çıkan, çöp diye tabir ettiğimiz itemlerin kaldırılması.

Boss taramasından kurtulmanın yolu hakkında değerli düşüncelerinizi merak ediyorum, çıkan dropların 48 saat satılamaması gibi.

Maradondaki pazar çeteleri ( kurianlar ) 30 pc ile pazar yapanlar, çözüm istiyorum

Koreko'daki yenilikleri istiyoruz.

Oyun içerisindeki geri dönüşümü sağlamak o sunucuyu öldürmeyecektir birleşimler olmayacaktır mesela. Örnek; kasılan gbler bir görevle ya da değerli bir unvan karşılığında geri alınabilir. Zamanında kasılan gbler için madalyon alıp onun sayesindede item alabiliyorduk.

Upgrade oranlarını baya bir zorlaştırmanız gerekiyor herkes kolayca item sahibi olmamalı.

Fikirlerim bu şekilde, ekleyebilirim ileri zamanlarda. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Sürç i lisan ettiysek affola.
    Yazdiklarinin her kelimesine katılıyorum-Oyunun zor olması daha kalitei usurleri oyuna çekeceği kanatındayım ve eski userlerin hepsinin geri döneceği kanaatındayım.Su oyunu berbat eden zaten yazdıklarinda mevcut hepsi.Oyun Emek vermeden bir yerlere gelen insanlari istemiyoruz-Bir şeye emek verirsen daha değerli olur daha zevkli olur 83 LW 9 Günde yaparsanmi değerli olur yoksa 1 sene gibi bir zaman diliminde eski koyu bunun içindir daha çok seviyorum.Dost arkadaşlik kavramlarinin en yüksekde olduğu.Şu oyunu bize sevdiren zamanlarin olduğu zaman dilimin tekrar gelmesi taraftariyim.Oyunu geliştirebilirsiniz.ama yeni skil yeni efek yeni karekteri.ama biz kesinlikle kolay olan hiç bişi istemiyoruz.

Ellerine sağlık hocam güzel noktalara değinmişsin.Genieyle ilgili olan konumda tam da bunları aslında genieden yola çıkarak anlatmak istemiştim,böyle bir genel konu da açmak istiyordum ama sen daha erken davranmışsın Dediklerine katılıyorum,

exp daha zor olmalı,
    görev itemleri çok daha etkisiz olmalı
    ,upgrade oranı düşürülmeli,
    genie kalkmalı
    Premiumların verdiği avantajlar daha düşük seviyede olmalı
    Cz'deki bifrost yaratıkları kaldırılmalı.

Bunlar farmcıların,tlcilerin önlenmesi için değil daha zevkli bir oyun olması için yapılmalı.
    Zira ne kadar zor olursa olsun bu sefer md vb. itemler değer kazanır ve farmcılar,tlciler,pazarcılar her türlü bu işe devam ederler.
    Hile olmadığı sürece bunun bir sakıncası yok,önüne geçilme imkanı da yok bir insan ticaret için oyun oynuyorsa ve çevresinde bu oyuna para vercek bir ton adam varsa orda ticaret döner aga bu normal.
    Ama oyunun daha zevkli olması ve daha kalabalık,eski kitlelere ulaşması ve yeni oyuncu çekebilmesi için bunların yapılması şarttır.

Oyundan alınan zevkin artması için destekliyorum
    ve çevremdeki bir çok arkadaşın da bunu destekleyeceğini ve daha bir zevkle oyunu oynayacaklarını,
    bırakanlardan da dönenler olacağını adım gibi biliyorum.

Edit:Yenilik düşmanı değiliz,bu yenilikler çoğunlukla oyunu kolay yaptığı ve ruhu öldürdüğü için bunlara karşı çıkıyoruz.Ve diyoruz ki oyun daha zor olması için biraz yenilik getirseniz nasıl olur ??
    Last edited by 4BRK4BRK4; 05-03-2017 at 08:33 PM.

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Alegorik View Post
    Yamuk bowlu arkadaşlar farm için dc pre + peri + oto kutu + magic bag + vip key çekiyorlar. Yani her ay dünyanın cashini çekiyorlar. Bu yüzden değiştirmek istemiyorlar. Halbuki exp kasmak zor olsa belki 83 olana kadar 3-4 tane exp pre alıcaz ve aynı parayı biz kazandırıcaz, ama oyuncuların ne istediği bu oyun için pek önemli değil
    - Chitin görevi kaldırılsın
    - Troll chitin ve yamuk bowun özellikleri düşürülsün
    - Exp kasmak biraz daha zor olsun
    - Skill açmak kolaylaştırılsın
    Liste uzar gider ama sallayan olmaz
    Bende size katiliyorum.Farmcilar ve chitinciler malesef NTTGAME'in değişilmez gelir kaynağı. Ufak bir basit işlem yapmak gerekirse herkesin anlayacağı şekilde. 1 chitin karekteri kasmak isteyen X kişisi '' 400 cash '' almak zorunda. Manese baktığımızda günde en az 30 40 acount aciliyor. 40 acountan hesaba katalim. 20 TL 400 cash için belirlenen fiyat. 20x40=800 TL NTTGAME'in sadece günlük chitincilerden aldığı para. aylık en az 24.000 TL sadece chitincinci kardeşlerimin NTTGAME'e kazandirdiği para. Bunun dişinda alınan DC Premiumlar vip keyleri de işin içine kattik mi NTTGAME çalişanların parasını chitincilerden verdiğini söylüyebiliriz.
    Last edited by IBlackWicked; 05-04-2017 at 12:06 AM.
    HALKIN SESİ- TARAFSIZ VE GÜVENİLİR İNSAN

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Çok geç

Junior Member
    HALA BİR ÜMİT VAR BİLİYORSUNUZ Kİ AKARA GİBİ YENİ SERVERLERDE KROWAZ UTC EKLENTİLERİ YOK BU

bu konu gibi eskiye dönülmesini isteyerek onlarda bunları yaptı bir tık daha eskiye dönülebilinilir

BİR ÜMİTTİR Kİ OYNAMAK YENİ SERVER GELEBİLİR

mesela peri kalkabilir çöp slotlarında trol örneğin 1 yaratıktan 1 çöp atıyosa 3 yaratıktan 1 çöp atsa gold bar kasılışı zorlanır tabi ki koxpun önüne geçilemiyor yıllardır bu böyle ama gm sayısı arttırılıp bir kaç sözleşmeli eleman daha alınıp sadece koxpları banlamayla ilgilenebilir bu bence olası bir şey
    exp kasışı konusunda oyuna gelen genienin kesinlikle böyle bir server açılırsa kaldırılmalı ki kesinlikle bu exp premium yine kalabilir ama mesela bronz %30 veriyorsa exp %50 vermeli tarzında bir şey yapılınılabilir ve yeni servere dd kafalıklar eklenmeli fikrimce bu zorunluluk gibi çünkü mage ve priestler wbler karşısında çok fazla maduriyet görüyor efekt tarzında değilde + basma oranları daha zorlaştırılabilir malum gb kasışı zorlanıcağı için insanlar anvile daha az gidicekler tabi para yatırıp gb alan kişiler olucak ama anvilde örneğin +7 geçme oranı %20 ise %13 12 ye indirgendiğinde oyuna para yatırarak walkrie tarzında şeyler çekmek daha cazip kılınacak kasılan explerin değerleri olucak genie kalktığında charlar kıymetlenicek dün kasan adam 1 ay sonra bırakıp döndüğünde aa dur benim şurada charım vardı kasmıştım diyebilicek satın alımları çok yoğunca duraksama yaşıycak diğer sitelerden %100 ihtimalle

yani kısacası okuyan herkeste bilir ki pvp homeko ama zor homeko olmalı bu knight bizim insanımız bu oyunu seviyor ve %80 i oyunu böyle birşey istiyor %20 lik kısımsa iş adamlarına hitabeden kısımdır ki bunlar para babalarıdır ve farmcılardır ev geçindirenlerdir bu oyunda tek temennim ve oyuna 2 elle sarıldığım şu vaziyetteki hal böyle bir server açılırsa 4 5 6 kol bacak el dalak ciğerle tutunurum ve eminim herkes tutunur

yanlışım varsa affola ama knight online istiyorum, istiyoruz

hazır değil zorunu istiyoruz çünkü bu oyunu böyle öğrendik biz.
    Last edited by ugursu31; 05-03-2017 at 09:20 PM.

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Allah akıl fikir versin yeterince zor değilmiş gibi Bu bir oyun siz oyun içi coine para değeri biçtiğiniz için böyle oluyor unutmayın!

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yanılmıyorsam eski yayıncı ve NTTGame döneminde toplam iki kez expler yükseltildi, görevler kolaylaştırıldı ve yine expleri güncellendi. Oyuna yine çok exp veren chat görevleri eklendi. Hal böyle olunca da maksimum seviyeye ulaşmak 2-3 haftaya kadar düştü. Oyun bence de bu kadar kolay olmamalı ve görevler iptal edilmeden eski exp sistemi geri gelmedi.

Junior Member
    arkadaş oyun bitme noktaısna gelmiş hala zorlaştırma peşindesiniz. kimse oturup 24 saat elle char kasmaz artık boş hayaller kurmayın. ayrıca upgrade oranı gayet zor. metin2'de upgrade yapıyorsun item geçmese bile + sı düşüyor. burda itemi koydugun gibi yanarsa yanıyor mefta oluyor. +10 item en fazla 1-2 tane var yeni serverlarda ki bu da normal. 9 item olsun ki oyunun güzellikleri meydana çıksın 7 shardla pk atmaz artık kimse geçti o devirler..