Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44

Thread: Talep Discort

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by devil5656 View Post
    Konu ikili tartışmaya dönmüş kilitleyinde boşa yer kaplamasın.
    kimsenin kimseyle tartıştığı yok .
    Buna Modlar karar verir .

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ajannnnn View Post
    Steamko'da bu yapılmak istenmişti sanırım suistimal edilmişti o yüzden pek sıcak bakılmıyor şu sıralar.

Anlık vurgunlar her zaman iyidir ama destek
    Dostum Suistimal edildi diyorsun da bunu sanki CR bölümü için yapmıyorlar mı?
    Dünya kadar eski Hile videosunu alıp, sürekli cr ye konu açıyorlar.

Stko da oynuyorum ve hafta sonları dahil bir k0xperin banlanması max 2 günü geçmiyor.
    Krowaza giren k0xperin banlanması 20dk yi geçmiyor. Kaçırılan Krowaz Bosslarını respawn etmemiz 20dk yi geçmiyor.
    %80 oranında anlık olarak reaksiyon alıyoruz.
    Stko k0xperlerinin sorunu Mobil Onayın henüz gelmemiş olmasıdır ki, oda çok yakın bir sürede aktif edilecek.

Kısacası USKO içinde Discord gayet mantıklı. Hatta başlangıç olarak Bütün serverlar'da her iki ırkın ilk 10 clan üyeleri davet edilip, deneme yapılabilinir.
    Veya eski şerif sistemi gibi sadece belirli kişiler seçilebilir.
    Deneme sürecinde CR konularında zaten hafifleme olacaktır vs vs,
    Bir çok büyük oyunun resmi discord kanalı bulunmakta ve buradaki amaç tıpkı STKO da olduğu gibi hile bildirimi, bug bildirimi ve yardımlaşma üzerinedir.

Kısacası bir k0xper gördün Ksc si veya videosuyla Discordda raporlarsın, o sıra Gm olmaz vs gidip o zaman CR ye konunu açabilirsin.
    Arkadaşın yapılmasını istediği konu gayet mantıklı bir karar olur.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by DR4W View Post
    Saygıdeğer hanım efendi . Biz oyun legal olsun diye can atıyoruz. Siz de bir tane kız peti var onun için uğrasıyor. konunuzu güncelliyorsunuz. Ben size pet kopek olsa noğlur . kecon olsa ne olur ne farkeder diye yazıp . konunuzu baltaladımmı. Ben birşey önerirken geçerli sebepler sunmuşum lütfen sizde geçerli birkaç sebep koyarak konunun haksız olduğunu gösterin.
    GM demişki CR ye ek görevli atanacak ve bu görevlilerin güvenilir olması gerektiğinden biraz zaman alabilir, sizin istediğiniz gibi günü birlik bakılma durumuna gelecek inşallah gelir CR daha seri olur buna itirazım olmaz.

Discort a gelince GM ye ulaşan Krallar var bu Discort daha önce konuşuldu ve olmayacağı söyledi.
    Benim kızmış olduğum, bu konuya itiraz eden kosper demeniz bu konuyla alakalı GM de inşallah olumsuz bir şey yazarda ona da kosper demiş olursunuz.

Genel Tartisma//Sorular-Ayni/Cevaplar Ayni burada geçmiş.

K0xperlere macroculara açik net çagridir. buda sizin daha önceki konunuz da geçen bir istek olmuş

uskoda olması gereken en onemli şey burada sizden önce direk isteyen olmuş misal.
    .

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    GM demişki CR ye ek görevli atanacak ve bu görevlilerin güvenilir olması gerektiğinden biraz zaman alabilir, sizin istediğiniz gibi günü birlik bakılma durumuna gelecek inşallah gelir CR daha seri olur buna itirazım olmaz.

Discort a gelince GM ye ulaşan Krallar var bu Discort daha önce konuşuldu ve olmayacağı söyledi.
    Benim kızmış olduğum, bu konuya itiraz eden kosper demeniz bu konuyla alakalı GM de inşallah olumsuz bir şey yazarda ona da kosper demiş olursunuz.

.
    Pardonda ben sizin karşı çıkmanızı anlayamadım ve öyle söyledim .
    Discord gelse iyi olmazmı
    ben demiyorum ki oyuna şu görünümde köpek eklensin .
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...-ricam-olcak-2

Ben diyorum ki k0xperler anında banlansın Suç Mu ?

Bende açayımmı ? Hergün boş bir konu ?
    yetkililerden rica diyerek ?
    Bende Felankör görünümlü dev gibi köpeğim olsun istiyorum . ozaman.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Pardonda ben sizin karşı çıkmanızı anlayamadım ve öyle söyledim .
    Discord gelse iyi olmazmı
    ben demiyorum ki oyuna şu görünümde köpek eklensin .
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...-ricam-olcak-2

Ben diyorum ki k0xperler anında banlansın Suç Mu ?

Bende açayımmı ? Hergün boş bir konu ?
    yetkililerden rica diyerek ?
    Bende Felankör görünümlü dev gibi köpeğim olsun istiyorum . ozaman.
    • ben sana gelmesin mi diyorum¿
    • ben sana önceki konunda CR ekipleri arttırılacak ve CR hızlanacak dendi bu benzer konuyu neden açtın 2 konuda kosper şikayeti ile alakalı konu olduğunu ilk konunuz üzerinden yazaydınız keşke dedim.
    • ben sana Kaul isteme mi dedim isteye bilirsin benim konumda da Kaul isteyenler oldu birisi Death_Stroke digeri Speedycort gelip sizde isteyin.
    Last edited by AysunCuk; 05-03-2017 at 05:30 PM.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar ben hergün 10 larca video çekip youtube yüklemekten bıktım.

Gmlere ulaşabileceğimiz Discord açılsın sadece Cheat report konularındaki k0xperler ve macrocular şikayet edilsin.

Gmler 7/24 oyunda slot gezdiğine göre discorda bakıp . slota gelir kişinin k0xp macro olup olmadığını kendi gözüyle görür.

Biliyorsunuz ki ben bu video çekip atma işini kendim için değil hepimizin legal bir oyun oynayabilmesi için yapmaktayım .

Banlattığım kişilerden çeşitli tehditler anaya bacıya küfürler duyuyorum yoruldum .

Basede npt yapan bir kişinin bana hiçbir zararı yok banane yapsın .
    Slotta k0xpla kasan adamın bana hiçbir zararı yok banane yapsın kafasında olanlar karşı çıkabilir fakat o adamın illegal kastığı her 1 coins benim
    gibi legallerin cebinden çıkıyor.

Senin keseceğin bosu Senin kesecegin mobu kesip bilinen sitelere satıyorlar .

Discord açılsın 1 aylık deneme yapılsın. discord adresi sadece devamlı cr report kullanan kullanıcılara verilsin. en azından .
    destekliyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    discort açmakla cr reponsble almak farklı konular

Artı olarak cr reponsble alınması talebinde bulundum olumlu cevap aldım .

Ben bu oyunun gelişmesini istiyorum .

Sana kaul istemememi dedim ?
    Yararlı konular ısabote etmeyin diyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    ben ne diyom sen ne diyon ¿
    GM nin kendisi yazıyor CR bakan kişi sayısı artacak daha güzel olacak diye GM nin yazısını görmezden gelip böyle bir şey yazmak garip.
    GM ile krallar anlık konuşuyor krala söyleyin o şikayet etsin o zaman eğer etmiyorsa bir daha oy verme oyuna ve oyunculara önem veren birini seçin kral olarak.
    GM in CR BAKAN KİŞİ SAYISI artırılacak yazması olumlu birşey fakat yeterli olmayacak çünkü şöyle bir durum söz konusu oluyor siz video çekip atıyorsunuz cr ekibi görüyor eğer işine gelirse GM EKİBİNE bildiriyor bildirim geçmezse eğer hiç bir yaptırım yapılmadan konu kapanıyor . Arkadaşın dediği sistemde ( DİSCORD ) birebir yetkili kişi ile muhatap oluyorsunuz bilmiyorum hiç kullandınız mı faydasını gördünüz mü ama ben STKO oynadığım süre zarfında gayet memnundum attığım videolar max 10 dk içinde işlem görülüyordu. Kral olayına gelince çok dar bakıyorsunuz yok efendim oy vermeyin seçmeyin falan sanki sana bana bırakıyorlar belli başlı clanlar farklı sunuculardan clanlar ayarlayıp karşılıklı oy kullanarak krallığı ellerinde tutuyorlar Forumda detaylı konular var krallık için ne konuda şikayet ettiklerini okursan eğer yazdıklarımı daha iyi anlarsın. İYİ FORUMLAR..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Discord uygulamasının Usko için kullanılması düşünülmüyor.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by thepayro363 View Post
    GM in CR BAKAN KİŞİ SAYISI artırılacak yazması olumlu birşey fakat yeterli olmayacak çünkü şöyle bir durum söz konusu oluyor siz video çekip atıyorsunuz cr ekibi görüyor eğer işine gelirse GM EKİBİNE bildiriyor bildirim geçmezse eğer hiç bir yaptırım yapılmadan konu kapanıyor . Arkadaşın dediği sistemde ( DİSCORD ) birebir yetkili kişi ile muhatap oluyorsunuz bilmiyorum hiç kullandınız mı faydasını gördünüz mü ama ben STKO oynadığım süre zarfında gayet memnundum attığım videolar max 10 dk içinde işlem görülüyordu. Kral olayına gelince çok dar bakıyorsunuz yok efendim oy vermeyin seçmeyin falan sanki sana bana bırakıyorlar belli başlı clanlar farklı sunuculardan clanlar ayarlayıp karşılıklı oy kullanarak krallığı ellerinde tutuyorlar Forumda detaylı konular var krallık için ne konuda şikayet ettiklerini okursan eğer yazdıklarımı daha iyi anlarsın. İYİ FORUMLAR..
    Tam olarak burada söylenene katılmasam da 1 haftadır slota mob çekerek genie partileri yatıran insanımsı benim tarafımdan reportlandıktan sonra zaten reportlanmış ve işleme alınmış cevabını aldım(22:00 civarı). Bu cevabı aldıktan yaklaşık 4-5 saat sonra aynı kişi gözümün önünde 2 paramun partisini daha yatırdı. Bu ve bunun gibiler yüzünden boşa giden exp prelerin pus itemlerinin hesabını kim verecek?

Her zaman söylediğim gibi kimse CR çalışmıyor demiyor, CR sadece forum kullanmayı bilen insanların gazını almak için yaratılmış bir ortam. Adamlar dupe bulsa ki bulmadıkları konusunda garanti bir durum yok. Gözümüzün önünde 9999 bus dupelese her türlü kanıtı alıp CR konusu açacağız, biri gelip cevap verecek diyecek ki burda sorun var gereken yapılacak. O gereken yapılana kadar adam bütün gb sitelerinin stoklarını tek başına doldurur üzerine gelir 1 hafta da bizimle dalga geçer reportladınız da ne oldu diye.

Discord vb. gibi bir platform olsa her server için ayrı bu slotta şuanda bu oluyor dendiğinde online olan kişiye ve o anda gereken yapılsa 1 hafta sonra 1 tane koxper vb. gereksiz adam kalmaz serverlarda. Kaldı ki bunu yapmak zor değil her server için 3 kişi alacaksınız extra 8er saat çalışsalar ortada sorun kalmıyor bu işi asgari ücrete yapacak adam arıyoruz desen en az 1000 kişi başvurur. Bir serverda kafaya oynayan 3 - 5 charın aylık pus geliri zaten asgari ücretten fazla, onu da bir zahmet gözden çıkarın.