View Poll Results: Krallık OY Verme Sistemi

Voters
203. You may not vote on this poll
  • Krallık Oy verme sistemi değiştirilsin.

177 87.19%
  • Krallık Oy verme bu şekilde iyi

26 12.81%
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 104

Krallık Sistemi Hakkında Öneri

Merhaba arkadaşlar,

Bir çoğumuz biliyoruz ki artık krallık sistemi server arası bir organizasyona dönüştü. Kendi serverimizde adını sanını duymadığımız kişiler kral oluyor. Bu kişiler herhangi bir aktivite içerisinde dahi görülmüyor örneğin ; Cz'de Pk da görülmüyor, Arrdream , Base'de bu şekilde. Bir partylik bir clan başka serverda birileri ile anlaşıp kral çıkarabiliyor. Bunun ne kadar mantıksız olduğu aşikar.

Çünkü server kralı seçiyorsunuz o serverda oynayan kişilerin oyunun neredeyse çoğunu alsan bile başka serverlerdan 100-200 oy toplayıp server halkının iradesi dışında biri kral seçiliyor.

Daha öncede dile getirilen bu duruma GM Rhales düzenlenmesine gerek yok diyerek kendi fikrini belirtti ve üzeri kapandı ancak burda GM fikrinden çok oyuncu fikri daha önemli.

Şimdi bu sistemin her Accounttan tek oy sistemine çevrilmesine desteklerinizi bekliyoruz. Eğer desteklemiyorsanızda yorum olarak neden desteklemediğinizi yorum olarak bildiriniz.

(Bu saçma düzenin içinde bir çok clan olduğu için oylamadan olumlu bir şey çıkacağını sanmıyorum)

Teşekkürler.
    Last edited by devil5656; 04-29-2017 at 08:40 AM.

Senior Member
    Eskiden bu lobileri bilinmezdi.Şimdi herkes farkında artık kral olan bir zahmet sw sw dolaşıp işsizlik yapsın.
    300 sapartalı filminde denildiği gibi güneşi kapatırsanız bizde gölgede oynarız.Bu krallık hakkında çok konu açıldı lakin bu sorun yetkili firmaya iletilmedi.
    Gmler bir anket açsın hangisi daha çok oy verirse herkese kararı kabullenir.Birilerinin isteği üzerine oyun olmaz.

Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Eskiden bu lobileri bilinmezdi.Şimdi herkes farkında artık kral olan bir zahmet sw sw dolaşıp işsizlik yapsın.
    300 sapartalı filminde denildiği gibi güneşi kapatırsanız bizde gölgede oynarız.Bu krallık hakkında çok konu açıldı lakin bu sorun yetkili firmaya iletilmedi.
    Gmler bir anket açsın hangisi daha çok oy verirse herkese kararı kabullenir.Birilerinin isteği üzerine oyun olmaz.
    Dediğinden birşey anlamadım. Türkçe nasıl bu kadar katledilir merak içerisindeyim.

Junior Member
    aynen katılıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by devil5656 View Post
    Dediğinden birşey anlamadım. Türkçe nasıl bu kadar katledilir merak içerisindeyim.
    Sana sade bir dille anlatayım:
    Diyorum ki herkes kafasına göre anket açmasın çok önemli bir konu ayrıca arama yaparak açılmış konudan devam edebilirsin.
    Umarım bunu anlamışsındır.Yazdıklarım hep birilerini sinirlendirir gayet doğal normal karşılıyorum türkçem haklısınız biraz berbat.

Sana sade bir dille anlatayım:
    Diyorum ki herkes kafasına göre anket açmasın çok önemli bir konu ayrıca arama yaparak açılmış konudan devam edebilirsin.
    Umarım bunu anlamışsındır.Yazdıklarım hep birilerini sinirlendirir gayet doğal normal karşılıyorum türkçem haklısınız biraz berbat.
    Böyle Konular olmadıkça GM'ler dikkate almıyor asıl istekleri. Sadece bir GM'nin böyle bir şeye ''bence böyle iyi demesiyle '' biticek değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by devil5656 View Post
    Böyle Konular olmadıkça GM'ler dikkate almıyor asıl istekleri. Sadece bir GM'nin böyle bir şeye ''bence böyle iyi demesiyle '' biticek değil.
    Umarım dikkate alınır.Zaten tüm sinirim bu arka kapılarda bizim yerimize konuşlup anlaşılması.Yetkili biri anket yaparak acaba oyuncularımız ne düşünüyor diye sormuyor.Böyle konularda 2 güne kaybolup gidiyor.

Umarım dikkate alınır.Zaten tüm sinirim bu arka kapılarda bizim yerimize konuşlup anlaşılması.Yetkili biri anket yaparak acaba oyuncularımız ne düşünüyor diye sormuyor.Böyle konularda 2 güne kaybolup gidiyor.
    Eğer dedikleri gibi oyuncu odaklı iş yapıyorlarsa dikkate alırlar

@TheAntochia hayır demiş ??? neden?
    Çünkü kendisi bu sistem yardımıyla diezde krallık kovalayanlardan..

Senior Member
    Her premium alındığında, trade edilemeyen 720 saatlik bir kağıt gönderilebilir letter aracılığı ile(trina, golden mattock gibi). Oy kullanıldığında bu kağıt silinir, oy kullanılmazsa da 720 saat dolduğunda premiumla beraber kağıt da kaybolur. Böylece her server kendi kralını belirler ve hak eden kazanır. Mevcut sistemle işini yürütenler kral olabilmek için ya adam olup serverlarının gönlünü kazanır yada 100 tane üyelik açıp premium çekmeleri gerekir.