Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Uygun olmayan Comander Chat

Hesabım İnnappropiate Commander Chat den 1 gunluk ban yemiş ban politikasında baktıgımda bu sucun cezası UYARI konunun tekrar değerlendırilmesini istiyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    "Lütfen unutmayin; tüm kurallar GM’in inisiyatifine göre değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir."

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    1 gün için uraşma hiç yarın açılır.

Senior Member
    oyunda birçok hileci ve düzenbaz varken uygunsuz kral anonsları nın ilk cezası UYARI iken benım comannderden uygunsuz yazı yazarak ban yemiş olmamın adil oldugunu düşünmüyorum Inappropriate Commander Chat / CR 1 yazıyor 1 günlük mü oda bilinmiyor.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

Hesabınızın durumu ile ilgili itirazlarınızı sadece destek sistemi üzerinden bilet göndererek yapabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Quote Originally Posted by TheAntochia View Post
    "Lütfen unutmayin; tüm kurallar GM’in inisiyatifine göre değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir."
    Ayrıca @TheAntochia'nın da alıntılamış olduğu gibi, bazı cezai işlem durumlarında GM inisifiyatifleri uygulanmaktadır. Bu kapsamda aldığınız 1 günlük cezayı eğer yanlış yaptığınız bir hareket sonucu aldıysanız uyarı olarak değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Ban politikasında geçen uyarı cezası uygun olmayan kral anonsları için belirtilmiştir.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Merhaba

Hesabınızın durumu ile ilgili itirazlarınızı sadece destek sistemi üzerinden bilet göndererek yapabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Ayrıca @TheAntochia'nın da alıntılamış olduğu gibi, bazı cezai işlem durumlarında GM inisifiyatifleri uygulanmaktadır. Bu kapsamda aldığınız 1 günlük cezayı eğer yanlış yaptığınız bir hareket sonucu aldıysanız uyarı olarak değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Ban politikasında geçen uyarı cezası uygun olmayan kral anonsları için belirtilmiştir.
    @biskuvit Çok çalışıyorsun sen hacııı

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bak bu gibi haberleri seviyorum adam biniyor ata kendini padişah falan sanıyor iki de bir provake yaptırıyor adam tam vuracan hop prowake sık sık bunu yapanlar var inşallah onlarda 1 hafta 2 hafta ban yer.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Boş Konuşan Commandersan 1 Gün Az Bile.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Bak bu gibi haberleri seviyorum adam biniyor ata kendini padişah falan sanıyor iki de bir provake yaptırıyor adam tam vuracan hop prowake sık sık bunu yapanlar var inşallah onlarda 1 hafta 2 hafta ban yer.
    Kesinlikle katılıyorum sinir bozucu bir durum inşallah daha fazla cezai işlem görürler.

Junior Member
    sebepsiz yere Inappropriate Commander Chat cezası aldım hesabın gözden geçilirmesini istiyorum.. llBLindGuardiaNll