Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Otp Ics Kod Uyuşmazlığı

OTP ŞİFREM dogru oldugu halde oyuna girerken 10 kere bilerek hata verildi . Her zaman telefondan girdiğim otp bugün hata verdi. ara sıra 2-3 defa hata veriyordu tekrar tekrar deniyordum oluyordu. bu sefer ics nin paraya ihtiyacı var heralde 10 defa dogru olan otp hata verdi.
    Telden bilgisayara kurdum o zaman düzeldi.

İCS OTP HİÇ KULLANMAK İSTEMİYORUM . KULLANMAZSAN OYUNA ALMIYOR. K.BAKMAYIN HIRSIZ KİM ANLAMADIM. BİZİ KORUYORLAR MI SOYUYORLAR MI !!!!!!!!!!!!!!

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Fearless321 View Post
    OTP ŞİFREM dogru oldugu halde oyuna girerken 10 kere bilerek hata verildi . Her zaman telefondan girdiğim otp bugün hata verdi. ara sıra 2-3 defa hata veriyordu tekrar tekrar deniyordum oluyordu. bu sefer ics nin paraya ihtiyacı var heralde 10 defa dogru olan otp hata verdi.
    Telden bilgisayara kurdum o zaman düzeldi.

İCS OTP HİÇ KULLANMAK İSTEMİYORUM . KULLANMAZSAN OYUNA ALMIYOR. K.BAKMAYIN HIRSIZ KİM ANLAMADIM. BİZİ KORUYORLAR MI SOYUYORLAR MI !!!!!!!!!!!!!!
    Zamanla ilgili bir problem yaşamıssın galiba Saat yani.
    HIRSIZ KİM ANLAMADIM derken oyunculara hırsız mı denliliyor da böyle bi hitamda bulundun onu anlayamadım ?
    http://otp.nttgame.com/ bu siteden otp test edebilirsin 10 kere denemeden önce.
    Last edited by lZeronamel; 04-23-2017 at 09:19 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    OTP sayesinde artık soyulmak veya hack yemek vb. kavramlar tarih oldu eskiden insanlar o kadar emek verdikleri karakterlerinin bir anda uçup gitmesine şahit oluyorsan büyük bir hata yapmadığınız sürece sorunsuz koruyabiliyorsunuz otp konusunda yaşadığınız hataları forumda konu açarak yardım isteseydiniz yardımcı olabilecek bir çok oyuncumuz olurdu. Karalamak yerine araştırsak gerçekleri rahat görebiliriz.
    İyi Forumlar.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    kardeş aynı şey basıma geldı ve RABBİM şahıttır kı 97 np den 42 np ye kadar dustum ve bır turlu duzeltemedım defalarca sılıp yenıden yuklememe ragmen bol bol np yedı ve 55 np gıttıkten sonra duzeldı saat ılede alakası yok .gereklı kontrollerı oncesınde zaten yapmıstım.hata lı olan varsa HELAL etmıyorum gerı ıstedıgım halde defalarca konu acmama ve dırek mesajlarıma ragmen 1 np bıle gerı gelmedı .oyundakı sıstem devlet sıstemı gıbı calısıyor alırken kartal verırken serçe oluyorlar ama bana serçe bıle olamadılar. tekrar soyluyorum ALLAHa inanan varsa BEN HAKKIMI helal etmedım bılesınız

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bende boyle sorunlar olmadi inşallahda olmaz.

aynı sorunu suan yasıyorum ve gece saat 2 cash 0 oldu hala gıremedım

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oku_LCE7xGFM View Post
    aynı sorunu suan yasıyorum ve gece saat 2 cash 0 oldu hala gıremedım
    OTP ile alakalı genel bir sorun bulunmamaktadır. Bu tarz otp kod uyuşmazlığı sorunu yaşıyorsanız saat dilimiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Eğer ki otp kod uyuşmazlığı yaşıyorsanız AnyOTP Kod Uyuşmazlığı rehber konusundaki yönergeleri uygulayarak tekrar deneyiniz. Oyun oynadığınız cihazın saati ile otp kurulu olan cihazın saati dakikası dakikasına aynı olmalıdır. Aksi takdirde bu sorunu yaşamaya devam edersiniz.

Ayrıca belirtmek isterim ki bilgisayarınız veya mobil cihazınızın gerekli güncellemelerini yapmazsanız da bu tarz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Düzenli olarak güncellemelerinizi yapmanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar.