Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    bu kadar kaspersky kullanıyorsunuz . bir sorum olacak kaspersky kurdum kullanıyorum aktif durumdayken chorome mozilla ve explorer e yazı yazamıyorum. neden bu hangi ayarı duzeltmem gerekli harfler rakamlar harici tuslar basıyor silme nokta virgul tarzı tuslar

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    En son virüs programini lise çağlarinda kullandim sanirim. O zamanda cocuktuk antivirüs kurunca bir sözde güven geliyordu Hikaye hepsi güvenliğini sen sağlayacaksin bu kadar basit. Kredi kartida kullaniyorum, knight oynuyorum, internetten alişveriş yapiyorum 6-7 senedir virüs programi kullanmiyorum bu şekilde. Hiçbir şey olduğu yok virüs programi kurmak anlamsiz geliyor artik.

Registered Users
    Günümüzde güvenlik yazılımı kullanmıyor olmak bir matah değil. Anti-virüslerin artık demode, Internet Security'lerin ise ağ güvenliği, ağ trafiğinin kontrolü ve güvenlik duvarı yapılandırma kolaylığı nedeniyle daha revaçta olduğu bir dönemdeyiz.

Kullanacağınız yazılımın iyi koruyor olması yetmez. Aynı zamanda aktif koruma/tarama modundayken bilgisayarınızı kasmıyor olması da önemli. Benim de tavsiyem Kaspersky olur. Nasıl ucuz key bulacağınız konusunda takım arkadaşlarım yönlendirme yapmış gördüğüm kadarıyla.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    sayın perastis kaspersky yukledım kurdum guncel olanı fakat suan choromeye mozillaya explorere yazı yazamıyorum bu yazıyı not defterıne not edip kopyala yapıstır yaptım ayarımı var ?

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Otpyi portal oyun vb hepsi için aktif et. Nod32 sitesinden indir. Aylık keyler bul forumlardan keyfine bak. 4 senedir tık demedi bu sistem

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Otp + item kitleme + windows 10 defender

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DR4W View Post
    Sayın ScORp_LiON free antivirüslerden kaspersky kullanıyorum. sizce sakıncası nedir
    Belirttiğiniz yazılım ücretsiz değildir. Deneme sürümünü kullanıyor olabilirsiniz. Benim ücretsiz antivirüsler olarak söylemek istediğim, herhangi bir lisansa ihtiyaç duymadan kurup yıllarca kullanabileceğiniz ve genelde hiçbir işe yaramayan yazılımlardır.

Senior Member Phoenix_AS's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Öncelikle bir bilgisayarcı olarak anti virüs programlarını tavsiye etmiyorum kesinlikle işletim sisteminizi güncel tutmak ve güvenlik duvarınızı etkinleştirmenizi tavsiye edebilirim her ne kadar bilgisayarinizda anti virus yazilimida bulunsa güvenlik sertifikasi olmayan uygunsuz sitelerde dolaşmanız bilgisayariniza her turlu zarar vericektir hicbir anti virüs yazılımı bunun önüne geçemez benim tavsiyem internette gezerken güvenli yerleri tercih etmeniz işletim sistemini sürekli güncel tutmaniz ve flash bellek telefon harici disk gibi dış hafıza donanımlarını kendi bilgisayarinizdan baska bir bilgisayarda kullanmamanizdir. Son olarak bilgisayarınıza düzenli olarak 6 ayda yada 9 ayda bir Format atmak donanımlarınızın ömrünü uzatıcak, bilgisayarınızda hız sorunu ortadan kaldırcak ve zararli yazılımlar temizlenmiş olucaktır.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Phoenix_AS View Post
    Öncelikle bir bilgisayarcı olarak anti virüs programlarını tavsiye etmiyorum kesinlikle işletim sisteminizi güncel tutmak ve güvenlik duvarınızı etkinleştirmenizi tavsiye edebilirim her ne kadar bilgisayarinizda anti virus yazilimida bulunsa güvenlik sertifikasi olmayan uygunsuz sitelerde dolaşmanız bilgisayariniza her turlu zarar vericektir hicbir anti virüs yazılımı bunun önüne geçemez benim tavsiyem internette gezerken güvenli yerleri tercih etmeniz işletim sistemini sürekli güncel tutmaniz ve flash bellek telefon harici disk gibi dış hafıza donanımlarını kendi bilgisayarinizdan baska bir bilgisayarda kullanmamanizdir. Son olarak bilgisayarınıza düzenli olarak 6 ayda yada 9 ayda bir Format atmak donanımlarınızın ömrünü uzatıcak, bilgisayarınızda hız sorunu ortadan kaldırcak ve zararli yazılımlar temizlenmiş olucaktır.

Format Atmak Ömürmü Uzatır Ömrünümü Düşürür? Antivirüs Olması Gerekli Bana Kalırsa.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Tüm önlemleri almalı ve kendiniz de her zaman dikkatli olmalısınız.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!