Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member Phoenix_AS's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Format Atmak Ömürmü Uzatır Ömrünümü Düşürür? Antivirüs Olması Gerekli Bana Kalırsa.
    Format atmak her zaman bilgisayarın ömrünü uzatır tabiki hard diskler bir zaman sonra ömrünü yitirebilir ancak bilgisayarlar maalesef sadece hard diskten oluşmuyor ram, işlemci ve ekran kartları bilgisayarda depolanan gereksiz veriler bir zamandan sonra gereksiz yormaya başlar bu yüzden telefonlarda dahi gecerlidir 6 ayda bir format atmak bilgisayar ve telefon icin daha sağlıklıdır ayriyetten bilgisayariniza bir sdd alabilirseniz her ay bile format atabilirsiniz

Junior Member
    Microsoft Security Essentials

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    KasperSky key bulabilicek varmı ucuza ?

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Telefonuma yüklediğim OTP adlı antivirüs programını kullanıyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IVATANSEVER View Post
    Telefonuma yüklediğim OTP adlı antivirüs programını kullanıyorum.
    onu bizde kullanıyoruz günümüzde casus yazılımlar artık bilgisayar yönetimi konusunda çok uzmanlar. Wc gittiğinde afk kalırsan soyulursun . eğer team wiewir gibi calısan bir trojen yersen .

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Quote Originally Posted by DR4W View Post
    arkadaşlar lisanslı anti virüsler 120 tl felan bende alayım almayım freeler iyidir değildir.

derken birkaç tane free bir arada çalıştırdım.

Birbirlerini virüs gördüler.

kaspersky 30 gün deneme sürümü indirdim bilgisayarımda hiç birşey bulamadı size soruyorum .

Siz Ne kullanıyorsunuz.
    Sen Bu oyun için alıyorsan Virus proğramını çok yanlış düşünceler içerisindesin.Virus programına para vermek boşuna.Tek kuralın olsun.Güvenmediğin hiç bir site yada sistemden Bişe indirip bilgisayarinda o program yada baska şeyleri açmadığında soyulma yada hack yiyeceğini sanmıyorum.

Millet Virus programına paralar saçıyor İnancın olsın 10 tl İLe her türlü vürüs programını geçen Crypter lar var.
    En acemi hacker bile seni hackleyebilir.Diyeceksinki bişi indirmedim program kullanmadım gene hack yedim.Modemlerini firewall mutlaka açık tutunuz.Gereksiz Portları kapatınız.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZummeretX View Post
    Sen Bu oyun için alıyorsan Virus proğramını çok yanlış düşünceler içerisindesin.Virus programına para vermek boşuna.Tek kuralın olsun.Güvenmediğin hiç bir site yada sistemden Bişe indirip bilgisayarinda o program yada baska şeyleri açmadığında soyulma yada hack yiyeceğini sanmıyorum.

Millet Virus programına paralar saçıyor İnancın olsın 10 tl İLe her türlü vürüs programını geçen Crypter lar var.
    En acemi hacker bile seni hackleyebilir.Diyeceksinki bişi indirmedim program kullanmadım gene hack yedim.Modemlerini firewall mutlaka açık tutunuz.Gereksiz Portları kapatınız.
    Aslında bu konuda firewall nasıl açılır ve port nasıl kapatılır anlatım yaparsanız uygulayabilirz.

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Otp nizi telefonunuza kurun sonra arkanıza yaslanın antivirüslere de boşa para harcamayın
    Whatever you'are doing,
    Think before you do.