Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cesurmoreski21 View Post
    O ara düpe olaylarını bilmiyordum haberim yoktu daha yeni haberim. İtem bastığımdan çok ilgilenmedim onlarla çok süphelenmedim. Ama şimdi düşününce neden oraya kadar gidip orada ölsünler yani orada nasil ölebilirler. Benimle beraber orada 3 5 kişi daha vardi eminim onlarda görmüş belkide videoya almişlardir.
    hocam hangi geçmiş zamandan bahsediyoruz serverin yani açıldığı geçmiş zamanmı ?

Bu dupe olayı gerçek olsa bile dün çıkmış olmalı artı olarak gb alış fiatı byng harici sitelerde normal seviyelerde gibi .

Sizde gerçek bir kanıt delil veya akıl fırtınası sunabilirmisiniz bize
    Quote Originally Posted by cesurmoreski21 View Post
    Hayır daha bugun oldu. 3 tane warior upgrade scrol satilan anvilin oraya kadar hızlı bir şekilde gelip Upgrade scrol satilan npc önünde ölüp ölüp durdular. Dediğim gibi o ara item bastıgımdan ilgilenemedim. Sonra forumları gezmeye başlayınca Düpe olaylarını görmeye başlayınca bu adamların yaptıkları garip geldi.

Düpe ile ilgili olduğu 100 de 100dür. Birisi gidip neden orada ölsün?. Orada ölme tuşu falan var da biz mi bilmiyoruz
    O ARA diyerek bahsettiğiniz dün müydü . ben o ara dediğimde geçmiş senelerden tarihini hatırlamadığım zamandan bahsetmiş oluyorum. genelde herkez öyledir

Bence yanlışınız var . Eğer böyle durum varsa video atın . Dc pren benden.
    Last edited by DR4W; 04-22-2017 at 02:06 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by DR4W View Post
    gmler questın önunde nobet tutmuş geleni banlamıştı bilgilendiriyim. kimse kar edemedi.
    kimse kar edemedimi ))))))))))))) gm nöbeti kaçıncı gün tuttu haberin var mı ? bug olayı patladıktan tam 1 hafta sonra. bugu yapan kişi banka dekontlarını sosyal medyada paylaştı 45 bin tl ve 63 bin tl lik 2 dekont. bunu sadece bu eleman yaptı diğerlerini saymıyorum bile. güldürme kendine kardeşim. alduuin yerine adam almışlar seni almazlar boşuna kasma kendini ))

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    hocam hangi geçmiş zamandan bahsediyoruz serverin yani açıldığı geçmiş zamanmı ?

Bu dupe olayı gerçek olsa bile dün çıkmış olmalı artı olarak gb alış fiatı byng harici sitelerde normal seviyelerde gibi .

Sizde gerçek bir kanıt delil veya akıl fırtınası sunabilirmisiniz bize
    Hayır daha bugun oldu. 3 tane warior upgrade scrol satilan anvilin oraya kadar hızlı bir şekilde gelip Upgrade scrol satilan npc önünde ölüp ölüp durdular. Dediğim gibi o ara item bastıgımdan ilgilenemedim. Sonra forumları gezmeye başlayınca Düpe olaylarını görmeye başlayınca bu adamların yaptıkları garip geldi.

Düpe ile ilgili olduğu 100 de 100dür. Birisi gidip neden orada ölsün?. Orada ölme tuşu falan var da biz mi bilmiyoruz

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by clikclikboom View Post
    kimse kar edemedimi ))))))))))))) gm nöbeti kaçıncı gün tuttu haberin var mı ? bug olayı patladıktan tam 1 hafta sonra. bugu yapan kişi banka dekontlarını sosyal medyada paylaştı 45 bin tl ve 63 bin tl lik 2 dekont. bunu sadece bu eleman yaptı diğerlerini saymıyorum bile. güldürme kendine kardeşim. alduuin yerine adam almışlar seni almazlar boşuna kasma kendini ))
    Benim forumda takılarak gm olmaya niyetim hiçbirzaman olmadı olamaz. Gm olmak istesem buradan uğraşmam direk Maille ulaşırdım.
    Artı olarak Ben bir belediye bünyesinde çalışmaktayım. Sanırım Gmlik okadar getirili bir meslek değildir.

Bu arada Gm olmak için yalakalık yaptığımı ima ediyorsan yanılıyorsun. GMlere hatalı oldukları yerde ensert cevabı verende benim bu forumda.
    Herzamanda vereceğim.
    Görmek istersen eski mesajlarıma bakabilirsin.

Senior Member
    Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar, acil müdahale edilmesi gereken bir durum var gibi görünüyor. Fakat ilgilenen var mı şuan bununla belli değil.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Farmerlerin ağlama sesleri geliyordu . Yapma Gb düşme diyordu . Fakat pk severler oyun havası açmış oynuyordu .
    300 coins cıkan slottan 1.7 1.9 k para çıkıyor noah sc basarsam 2.5 k olucak sizce dupemi ? event mi ?

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Farmci değilim. Ben pazar yaparak premium parasını çıkarmaya çalişiyorum. Eğleniyorum bu şekilde , ama ortada haksızlık var. Şuan görünen o...acilen bir müdale gerekli.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    gmler questın önunde nobet tutmuş geleni banlamıştı bilgilendiriyim. kimse kar edemedi.
    Neden Yorumunu kaldırdın aslan parçası ? 30 dk once kendin yazmıştın Hadi gel resime bakalım.
    Yorumunu editleyip kurtulabilceginimi sandın ?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Silver
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Neden Yorumunu kaldırdın aslan parçası ? 30 dk once kendin yazmıştın Hadi gel resime bakalım.
    Yorumunu editleyip kurtulabilceginimi sandın ?
    Aslan parçası kardeşim ben araştırma yapıp geri geldim . Sen neyle geldin ?
    Dupe olmasa gb siteleri 1 günde 3 tl düşüş yasayacak ne yaptı ? demişim.

Ve araştırmışım sorumu Cevabınıda bulmusum paylasmısım

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Aslan parçası kardeşim ben araştırma yapıp geri geldim . Sen neyle geldin ?
    Dupe olmasa gb siteleri 1 günde 3 tl düşüş yasayacak ne yaptı ? demişim.

Ve araştırmışım sorumu Cevabınıda bulmusum paylasmısım
    Kendi ağzınla lkp'yi 250 m piyasasi vaken 666 m 'den çektiler yazdın , Bu neyin Araştırması ? yemezler ufaklık Git bunları 10 yaşındaki arkadaşlarına anlat. YEMEZLER