Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Menicia Dc hatası hakkında delirmece

Merhabalar Herkese ben oyunda Menicia yüzünden kafayı yemiş birisiyim. Ve yetkililerin ilgilenmemesi yüzünde sinir hastası oldum. Ne oyunda para kazanabiliyorum bu zımbırtı çalışmadığı için ne birşey yapabiliyorum. ALLAH KİTAP AŞKINA Artık şunu düzeltin bana dediler Grafikleri düşürün dediler düşürdük hiç bir halta yaramadı artık menicia açılmadan direk DC veriyor MANES 3 Burası yani anlamıyorum kardeşim çalışmayan bir zımbırtıyı hayla oyunda neden tutuyorsunuz. Paramıza yazık şunu alıcaz diye 1000 kişi 400 cash çekse köşe oluyorsunuz ama iş hata düzeltmeye gelince eliniz klavyeye gitmiyor. Çok güzel oyun yönetiyorsunuz. Bravo oyuncuların sorunları hakkında harika ilgileniyorsunuz.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Bu sorunun çözümüyle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Manes 3 sunucusunda eşyanın kullanımında sorun yaşıyorsanız aşağıdaki konunun altına istenen bilgilerle beraber yazabilirsiniz.
    Menicias Official List Eşyası Hakkında

Geçici çözüm olarak oyunun grafik ayarlarını düşürebilirsiniz.

Forumu düzenli olarak takip ederseniz yapılan çalışmalardan haberdar olabilirsiniz. Lütfen sıkıntınızı anlatırken argo / küfür sayılabilecek kelimeleri kullanmaktan kaçınınız.
    Konu ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. @IBlackWicked arkadaşımızın verdiği linkte konuya gerekli bilgileri ekleyerek forumu takipte kalınız. Forum üzerinden gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
    Anlayışınız ve sabrınız için Teşekkürler.