Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Unhappy Serverlar arasinda Geçiş

Sa öncelikle Hayırlı Cumalar.Manesde oynuyorum.Manes 1den MAnes 3 e gecmek icin Oyundan cikmam.Sonra Oyun acip id şifremi girmem.Otp Kodunu yazmam.Ordaki Kodu Oyuna yazmam.Karaktere girmem.Uzayip gidiyor. Kisaca oyun icin karakter değiş gibi bir ozellik gelse.Veya Camp değişir Gibi Manes 1-2-3-4 Değişek imkansiz mi ? Saygilarimla

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Select Character sistemi mevcuttu kapatıldı. Böyle bir durumun tekrardan olacağını sanmıyorum. Bilgisayarınız iyiyse zaten dediğiniz işlemler 45-50 saniye gibi bir aralığı kapsamakta.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    İmkansız değil daha oyun ilk zamanlarında 2004te vardı bu exit demeden relog atıp sunucu değiştirebiliyorduk heralde 10 yıl olmuştur daha geri gelmedi sanırım koreko var usko yok uskoda yok korekoda var uskoda yoklar koreko varlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Select Character sistemi mevcuttu kapatıldı. Böyle bir durumun tekrardan olacağını sanmıyorum. Bilgisayarınız iyiyse zaten dediğiniz işlemler 45-50 saniye gibi bir aralığı kapsamakta.
    Kardeşim cevabin için teşekkur ederim.Yanlız burdaki amac 45-50 saniye değil.Oyundaki bir şey neden calişmiyor.Sanirim olympia serverinda olympia 1-2-3-4 camp değişir gibi değişebiliyordun diye hatirliyorum.Bunun gibi birsey diyorum.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dragon941 View Post
    Kardeşim cevabin için teşekkur ederim.Yanlız burdaki amac 45-50 saniye değil.Oyundaki bir şey neden calişmiyor.Sanirim olympia serverinda olympia 1-2-3-4 camp değişir gibi değişebiliyordun diye hatirliyorum.Bunun gibi birsey diyorum.
    Olympia sunucusunda öyle bir durum mevcut değildi. Bizzat oynadığım ve hatırlamadığım bir şey. Söylemiş olduğunuz öneriyi kişisel değil, genel olarak düşünürseniz birçok olumsuz sonuç doğuracağını tahmin edebilirsiniz.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Eskiden yeni serverlara premiumsuz girmek imkansıza yakındı eski serverlardan biri girip sonra geri çıkıp istediğimiz servera girerdik. Bu olaylar artmaya başladıktan veya bununla ilgili başka bir bug, dupe vs keşfedildiyse kalkmış olabilir.

Serverlar arası değil de yan charımıza geçerken ben de select characterin çalışması taraftarıyım. Ama bir bug vs varsa kesinlikle geri getirmesinler, yeni getirdik veya düzelttik denilen şeylerin ne kadar düzeltildiğini bu oyun bize her zaman gösterdi göstermeye de devam edecektir.
    Mümkünse yeni birşey gelmesin.
    Çok detay da değil ha herkes tarafından bilinen ve alenen kullanılan buglar düzeltilsin, düzeltilmiyosa da kapatılsın oyuncular için yeterli.

Senior Member
    Select character dupe yüzünden kapatıldı diye biliyorum. O yüzden tekrar gelmemesi daha doğru olur.