Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Angry Outlook şifre sıfırlama bağlantısı bi türlü gitmiyor.

Merhaba,

Kullanmakta olduğum başka bir üyeliğim için şifremi unuttum yöntemiyle yeni şifre almayı deniyorum. Yazdığım id ve mail adresi doğru olup mesaj olarak "Başarılı, Bilgileriniz Mail Adresinize Gönderildi!" yanıtı aldığım halde uzantısı outlook olan mail adresime bir türlü şifre sıfırlama bağlantısı gelmiyor. Bu durum belki 2 aydan fazla süredir böyle. Yani bi kez olsun maili alabilsem accountu direk gmail hesabına bağlayacağım zaten ama hiçbir şekilde mail alamıyorum. Lütfen mail servislerinizdeki bu sorunu acilen giderin.

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Hotmail ve türevlerinde bu sorun vardı bir ara tekrar nüksetmiş olabilir

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

E-postanız üzerinden Gereksiz E-postalar bölümü veya Spam klasörlerinizi kontrol ediniz.

Bu sorun hala devam etmesi durumunda destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

E-postanız üzerinden Gereksiz E-postalar bölümü veya Spam klasörlerinizi kontrol ediniz.

Bu sorun hala devam etmesi durumunda destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
    Hiçbir yerde yok mail. Ve malesef esn kodlarında eksik var ve bu mail gelmeme sorunu benim bir hatamdan kaynaklanmıyor, bunları bildiğim için böyle bir konu açmak zorunda kaldım. Mail sistemi düzgün çalışıyor olsaydı zaten kendi işimi halledebiliyor olurdum.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Konunuza istinaden, yapılan kontrollerde portal üzerinden mail gönderimleri ile ilgili genel olarak herhangi bir sorun görülmemektedir, yaşadığınız sorun ise kişisel. Hesap bilgi değişimlerinde hesabın size ait olduğunun teyit edilebilmesi için tarafınızdan bir takım sorular sorulur. Bilgi değişikliğinin başarılı bir şekilde oluşabilmesi için sizden istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Hesap bilgilerinizi saklamanız, hesap bilgi değişimlerinde size lazım olacaktır ve saklamanız gerekmektedir. Bu durum ise tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Ayrıca, foruma konu açmanız yaşadığınız sorunun forum üzerinden düzeltileceği anlamına gelmemektedir. Lütfen hesabınıza ait bilgilerinizin teminini yaparak destek ekibi ile iletişime geçin.

İyi forumlar!

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Konunuza istinaden, yapılan kontrollerde portal üzerinden mail gönderimleri ile ilgili genel olarak herhangi bir sorun görülmemektedir, yaşadığınız sorun ise kişisel. Hesap bilgi değişimlerinde hesabın size ait olduğunun teyit edilebilmesi için tarafınızdan bir takım sorular sorulur. Bilgi değişikliğinin başarılı bir şekilde oluşabilmesi için sizden istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Hesap bilgilerinizi saklamanız, hesap bilgi değişimlerinde size lazım olacaktır ve saklamanız gerekmektedir. Bu durum ise tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Ayrıca, foruma konu açmanız yaşadığınız sorunun forum üzerinden düzeltileceği anlamına gelmemektedir. Lütfen hesabınıza ait bilgilerinizin teminini yaparak destek ekibi ile iletişime geçin.

İyi forumlar!
    Oyun içerisinde şuan bu problemi yaşayan 10'larca kişi sayabilirim size. Sırf esn kodum eksik diye kaç yıllık charım askıda kaldı ve hiçbir şekilde kurtaramıyorum. Mail adresim doğru ve sistem doğruluğunu kabul edip maili yolladığını söylüyor. Bu durumda problemim nasıl kişisel olabilir? Mail servislerinde değişiklik yapılmış olabilir ve belli tarihten eski üyelikler bir şekilde bugga girmiş olabilir. Ama bu benim hatam değil sırf esn kodum eksik diye sahibi oldugum kaç yıllık accountum gitti. Böyle askıda kalacağını bilseydim hiç şifremi unuttum yapar mıyım.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DerMeisters View Post
    Oyun içerisinde şuan bu problemi yaşayan 10'larca kişi sayabilirim size. Sırf esn kodum eksik diye kaç yıllık charım askıda kaldı ve hiçbir şekilde kurtaramıyorum. Mail adresim doğru ve sistem doğruluğunu kabul edip maili yolladığını söylüyor. Bu durumda problemim nasıl kişisel olabilir? Mail servislerinde değişiklik yapılmış olabilir ve belli tarihten eski üyelikler bir şekilde bugga girmiş olabilir. Ama bu benim hatam değil sırf esn kodum eksik diye sahibi oldugum kaç yıllık accountum gitti. Böyle askıda kalacağını bilseydim hiç şifremi unuttum yapar mıyım.

Genel anlamda bir sorun olmuş olsaydı bu sorunu bizlerde dahil bütün oyuncular alırdı. Bu durumun kontrolünü yeni bir hesap açarak yapabilirsiniz.
    Ayrıca, lütfen Özel Mesajlar kutunuzu kontrol eder misiniz ?

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Eski accountlar buga girebiliyor nadir olarak ama genelde bi sorun yok.

Junior Member
    Bende de aynı sorun var. Uzun zaman sonra tekrar başladım. E-posta adresimi değiştirmek için sıfırlama postası gönderiyorum. Mail gönderildi dediği halde hiçbir şekilde gelmiyor.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Pegasus99 View Post
    Bende de aynı sorun var. Uzun zaman sonra tekrar başladım. E-posta adresimi değiştirmek için sıfırlama postası gönderiyorum. Mail gönderildi dediği halde hiçbir şekilde gelmiyor.
    E-postaya mail gelmiyor burayı okudunuz mu ?

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Öncelikle e-postanıza giriş yaparak ekranın sağ üstündeki ayarlara tıklayıp Seçenekler sekmesini açıyoruz

Seçenekler sayfası da Güvenilir gönderenler ayarlarına giriyoruz.

Resimde gördüğünüz gibi adres çubuğuna [email protected] yazarak sağındaki + işaretine basıp adresi listeye ekleyin

Son olarak resimdeki gibi Kaydet seçeneğine basıyorsunuz.

Bu işlemlerden sonra tekrar www.nttgame.com adresinden şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer işe yaramıyor sorun devam ediyor ise farklı bir hesap ile Destek bölümünden yardım alabilirsiniz.

Tags for this Thread