Results 1 to 6 of 6

Hesabima ulaşamiyorum mailim yanliş

Öncelikle merhaba ben çarımın mailini değiştiricektim fakat maili güncellerken yanlış mail yazmışım farkında değildim sonra kayıtlı maile girip mail değişikliğini onayladım ve mailim değişti bir de şifre sıfırlama talebi yolladım yeni maile bunları yaparken farkında değildim maili yanlış yazdığımın ve böylece hesabım gitmiş oldu hesabıma hiç bir türlü ulaşamıyorum lütfen eski mail olarak güncelleyin hesabımı zaten yanlış mail olduğu içinde maile bakamıyorum yani gitti hesabım hesabın telefon no'su otp si filan bende her türlü kanıtlayabilirim hesabın bende olduğunu ama işte ulaşamıyorum lütfen bana yardımcı olun eğer gm lerden birisi bu konuya cevap verirse özelden konuşarak hesabın ID'sini otp'sini filan kanıtlayabilirim. Yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Not: Kaybettiğim hesabım bu değil yani bunu yeni açtım başka hesabım olmadığı için.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Bkz, Müşteri hizmetleri.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by furkansekerr61616161 View Post
    Öncelikle merhaba ben çarımın mailini değiştiricektim fakat maili güncellerken yanlış mail yazmışım farkında değildim sonra kayıtlı maile girip mail değişikliğini onayladım ve mailim değişti bir de şifre sıfırlama talebi yolladım yeni maile bunları yaparken farkında değildim maili yanlış yazdığımın ve böylece hesabım gitmiş oldu hesabıma hiç bir türlü ulaşamıyorum lütfen eski mail olarak güncelleyin hesabımı zaten yanlış mail olduğu içinde maile bakamıyorum yani gitti hesabım hesabın telefon no'su otp si filan bende her türlü kanıtlayabilirim hesabın bende olduğunu ama işte ulaşamıyorum lütfen bana yardımcı olun eğer gm lerden birisi bu konuya cevap verirse özelden konuşarak hesabın ID'sini otp'sini filan kanıtlayabilirim. Yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Not: Kaybettiğim hesabım bu değil yani bunu yeni açtım başka hesabım olmadığı için.
    Tabiki bu konuyla ilgili forumda destek bulamazsın cs ye yollaman lazım ama olacakları söyleyeyim sana ona göre uzun sürmesin işin

1. id ye ait tüm bilgileri eksiksiz yolluyacaksın dogum tarihi yapılan alışverişler neyle yapıldıgı eksiksiz ve tam olarak yane hesabın sana ait oldugunu kanıtlayamazsan 1 tane bile cash yada pre kodunu unuttun attın sildin bilmiyorsan malesef hiç ticket atma onlarıda kendinide yorma.

Şayet charı satın aldıysan id olarak bir çok şeyi eksik olacaktır ve sana bu konuda kimse yardımcı olamyacaktır bir şansın var bu durumda yanlış yazdıgın maili örnek hotmailse hotmaile girip almak ki alınmamıssa başkada yolu yok.

Umarım bütün bilgilerin eksiksizdir charı acma tarihine kadar sorunun baya meşakatli bir sorun uzun sürecektir bu sürede sabr etmen gerek öle hemen biter hallolur diye bi beklenti içine girme şimdiden hazırlamak için yazdım bunları.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek E-posta değişikliği talebinde bulunarak tekrar geçerli olan e-posta adresinizi kayıt edebilirsiniz. Sizden istenen bilgileri temin ederek e-posta sorununuzu çözebilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek E-posta değişikliği talebinde bulunarak tekrar geçerli olan e-posta adresinizi kayıt edebilirsiniz. Sizden istenen bilgileri temin ederek e-posta sorununuzu çözebilirsiniz.
    nasıl yollayacağım ki bilet hesabım yok cash im yok bişeyim yok yani nasıl bilet atacağım

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by furkansekerr61616161 View Post
    nasıl yollayacağım ki bilet hesabım yok cash im yok bişeyim yok yani nasıl bilet atacağım
    Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gerekiyor. Farklı bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz.

Tags for this Thread