Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Lightbulb Yeni Açılan ve Açılacak Server'lar ile alakalı !!

Yeni açılan serverlarda çok kısa sürede +9 +10 item basanlar ve slotlarda deli devasa item kasanlar oluyor ve bu oyun içerisinde eşitliği ve dengeyi bozuyor Upgrade ve Drop oranlarının düşürülmesi oyun içerisinde eşitliği sağlar diye düşünüyorum

Yaz Tatilinde server açılacak felan gibisinden dedikodu dolaşıyor dilden dile eğer açılacaksa yeni serverda item ve upgrade oranları düşürülürse oyun daha zevkli ve oynanabilir hale gelebileceğini düşünüyorum.

Benimle aynı fikirde olanlar varmı acaba ?

bence server açılmaması lazım ama açılcaksa da sana katılıyorum.Oranlar düşük tutulmalı ve 80 sınırı olmalı.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Hep aynı terane yeni server açılır 2.3. ayı oyunu bırakırlar yeni server beklerler can sıkıntısına konu açarlar çok uzun süre beklemeniz dileğiyle.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    İbrahim Erkal için de öldü dediler, sabahına baktım yanlış bilgi vermiş doktorlar. Dedikodulara inanmayın yani.

Senior Member
    bence droplar artsın ne şiş yansın ne kebap adamlar dc pre + %100 dc flashla yapıyor normal bronze preye göre daha çok kasmaları. çözüm dediğim gibi hep artsın item fyatlar goethe ye gelsin

Senior Member
    +5 chitin görevleri olduğu sürece ilk haftada +9 item görmeye devam ediceksiniz. Bu kadar gereksiz bir görev olamaz... Multi charlarla serverın ilk haftası giren chitinin haddi hesabı yok. Zaten yeteri kadar kutudan chitin geliyor servera birde chitin görevi nedir.

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Harbiden bitmediniz hep yeni server yeni server para para.